Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bratowa nie chce być animatorka na naszym weselu

Polecane posty

Gość Gość

Nie długo mój ślub i dużo naszych znajomych będzie z dziećmi. Żona mojego brata pracuje jako nauczycielka i ogólnie ma dar do dzieci więc stwierdziliśmy, że niech nie dają nam z bratem prezentu w kopercie tylko niech ona będzie animatorką dla dzieci bo i tak to lubi. Ona powiedziała, że już ma dla nas prezent i go teraz nie wyrzuci. Nie wiem co teraz bo wesele jest za 2 tyg, bratowa twardo obstaje przy swoim, brat jest zawsze po jej stronie a my zostaliśmy bez animatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhbdbd

To ona nie może się pobawić na weselu a co za tym idzie brat męża tez nie tylko ma pracować ? Wcześniej trzeba było myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Haha ona ma być waszym gościem, a nie pracować na waszym weselu. 

Oby to było prowo, inaczej jesteś durna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ona lubi swoją pracę i zawsze mówi że kocha dzieci więc skoro jest takim super nauczycielem to czemu nie może się bawić z dziećmi na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ona lubi swoją pracę i zawsze mówi że kocha dzieci więc skoro jest takim super nauczycielem to czemu nie może się bawić z dziećmi na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ona lubi swoją pracę i zawsze mówi że kocha dzieci więc skoro jest takim super nauczycielem to czemu nie może się bawić z dziećmi na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To, że ktoś kocha swoją pracę nie oznacza, że aż pali się do niej poza godzinami pracy. Mnie by było wstyd założyć z góry, że bratowa z ochotą zajmie się dziećmi na weselu. Co innego, gdyby wyszło to z jej inicjatywy... A tak, chce pobawić się, potańczyć, pogadać z dorosłymi i nie masz prawa jej tego odmówić. Sorry, Twoje wesele, to Twój problem, jako organizator powinnaś zapewnić opiekę, a nie angażować po kosztach bratową. Zauważ, że przyoszczędzisz kasę, a stracisz w oczach bratowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chce byc na weselu a nie w pracy. To chyba oczywiste. Ja tez lubie moja prace ale na sylwestrze nie chcialabym pracowac przy kompie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ona lubi swoją pracę i zawsze mówi że kocha dzieci więc skoro jest takim super nauczycielem to czemu nie może się bawić z dziećmi na weselu?

 Bo oddziela prace od spotkań towarzyskich i rodzinnej imprezy, ty jakaś prostaczka jesteś , twoja matka pewnie dobrze gotuje to niech siedzi w kuchni a koleżanka jest agresywna to niech pilnuje porządku jak się goście nawałą. Masz ty jakiekolwiek maniery ? Na miejscu bratowej już byś mnie nigdy nie zobaczyla , może jakaś panna jest lepsza w łóżku od ciebie to niech spędzi noc poślubna z twoim nowym mężem zamiast dawać inny prezent 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli ona miała być w pracy,  a brat to może powinien zaprosić jakaś osobę towarzyszącą- bo z kim miałby bawić się na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego że to wesele, a nie festyn na którym pracuje może dlatego. Trzeba być bez rozumu, żeby gościom rozdzielac jakieś role na swoim weselu. Może poszukaj w rodzinie kucharek, kelnerek, muzyków itp. Oni też pewnie kochają swoją pracę to chętnie zabawią gości i powiedz im to 2 tyg przed weselem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie długo mój ślub i dużo naszych znajomych będzie z dziećmi. Żona mojego brata pracuje jako nauczycielka i ogólnie ma dar do dzieci więc stwierdziliśmy, że niech nie dają nam z bratem prezentu w kopercie tylko niech ona będzie animatorką dla dzieci bo i tak to lubi. Ona powiedziała, że już ma dla nas prezent i go teraz nie wyrzuci. Nie wiem co teraz bo wesele jest za 2 tyg, bratowa twardo obstaje przy swoim, brat jest zawsze po jej stronie a my zostaliśmy bez animatora.

To co jej zaproponowałaś jest śmieszne . To ma być tam gościem czy pracownikiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ona lubi swoją pracę i zawsze mówi że kocha dzieci więc skoro jest takim super nauczycielem to czemu nie może się bawić z dziećmi na weselu?

A moja ciocia lubi piec ciasta i gotować, chyba powinnam ja zatrudnic na kuchni w czasie wesela. To przeciez jej pasja.

ja bym nie przyszla na wasze wesele, bo jestescie albo poyhebani albo to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prowo, aż takich poje.bow nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdybym była twoją bratową, nie przyszlabym na to wesele. I o prezencie też mogłabyś zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zakladam, ze to prowokacja. Bywaja ludzie niezbyt inteligentni, bywaja tacy ktorzy nie maja taktu jednak prawdziwych ...ow jest malo. 

Jezeli to prawda to poszukaj animatorow, znajdziesz ich. Studentki chetnie sobie w ten sposob dorabiaja. Jakbym byla Twoja bratowa to nie tylko bym nie poszla na Twoje wesele ale nie wiem czy bym jeszcze z Toba rozmawiala. 

Nie, to musi byc prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wymyśl coś lepszego, to prowo jest mega słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Beznadziejne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowo, za dwa tygodnie środek adwentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc
39 minut temu, Gość gość napisał:

Prowo, za dwa tygodnie środek adwentu.

Co ma piernik do wiatraka?

Nie wszyscy są wplątani w systemy wierzeń religijnych. Ślub może być cywilny, wesele konstytucyjnie może odbywać się w czasie adwentu.

Ale fakt, że to prowo, bo takich gupich nie sieją, żeby żonie brata proponować wolontariat niańczenia cudzych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×