Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

wydaje mi sie ze jestem skazana na bycie nikim. zle sytuacje rozkładają mnie na łopatki, caly dzien potem nie moge sie skupic np. na nauce, macie jakies rady?

Polecane posty

Gość gosc

Pokłóciłam sie z narzeczonym, tak ostro, on mi dowalił takie słowa ze nie wiem jak mozna komukolwiek takie cos powiedziec, nawet w nerwach, po wczorajszym to dla mnie potwór. W efekcie dzis od rana nie moge nic zrobic, nie ruszylam tekstów jakie mam przerobić z pewnej dziedziny, mi sie wydaje ze ktos taki jak ja nigdy nic nie osiagnie, bo nie potrafi sie skupic, jak ma akurat jakis problem i cos go dreczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggjn

Mało kto potrafi. 

Zastanów się czy chcesz, żeby był twoim mężem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak, granicz kontakt z toksycznymi ludzmi i mniej sie przejmuj.zycie jest za krotkie,by rozkminiac to,ze ktos Ci cos nagadał. A jesli twoj narzeczony juz teraz tak dowali,to co bedzie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zerwij te zareczyny, bedzie jeszcze gorzej.

Pierwszy stopien do spokoju to wlasnie pozbycie sie ze swojego otoczenia dolujacych nas ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jak jesteś ładna to znajdziesz nowego nażeczonego, a jak jesteś pasztet to no cóż zaciśnij zęby i za ojczyznę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co Ci takiego powiedział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze zmien narzeczonego po drugie uwierz w siebie i wes sie za robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikt nie jest w stanie się skupić w nerwach i stresie. Staraj się unikać toksycznych ludzi i stresujacych sytuacji. Człowiek spokojny i zadowolony ma większą wydolność i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×