Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

zamówiłam u męża takie kolczyki na 30tke że jego bratowej OKO zbieleje

Polecane posty

Gość gosc

niech wiedza ze dostalam prezent za 4 tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko nie odrywaj metki przed założeniem, bo nie będą wiedzieć 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pokaż link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po co ci link - mało to kolczyków po 4 koła chodzi? duze i z widocznymi kamieniami. niech wie, ze nie tylko ona ma dobrą bizuteriw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

aha.... fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama się zatruwasz własna zawiscia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bratowa to dziś jak teściowa. Dobrze że ani jedno ani drugie mi nie grozi 😎 głupie bźdźągwy z was baby. Na fejsikach w komentarzach pięknie cudownie a w realu za plecami lecą teksty że uszy wiedna haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Bratowa to dziś jak teściowa. Dobrze że ani jedno ani drugie mi nie grozi 😎 głupie bźdźągwy z was baby. Na fejsikach w komentarzach pięknie cudownie a w realu za plecami lecą teksty że uszy wiedna haha.

Dokładnie. Baby są zawistne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz mieć kolczyki nawet za 5 tys ale tak pskudnego charakteru nic nie zakryje nawet durna blyslotka bo zbyt mocno blyszczysz głupotą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

po co ci link - mało to kolczyków po 4 koła chodzi? duze i z widocznymi kamieniami. niech wie, ze nie tylko ona ma dobrą bizuteriw

Duże i z widocznymi kamieniami za 4 tysiące? Chyba z cyrkoniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Duże i z widocznymi kamieniami za 4 tysiące? Chyba z cyrkoniami. 

zalezy co dla kogo znaczy duze. moje beda z diamencikami i szmaragdami, a dlugosc kolczyka to 3 cm. Dla mnie to sa duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

hmm, a ja dostałam ostatnio w prezencie wyjazd za 10 tyś. Czy Tobie autorko już oko zbielało?

Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś głupia zdzira

a kochance już mąż kupił za 12 tysięcy, to takiej starej lampucerze jak ty to i poświęci się i wyda te 4 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

zalezy co dla kogo znaczy duze. moje beda z diamencikami i szmaragdami, a dlugosc kolczyka to 3 cm. Dla mnie to sa duze.

No, to dużo tłumaczy. Szmaragdy są tanie, diamenciki to pewnie okruszki i pewnie złoto kiepskiej próby, zgaduje że 583? 

Najważniejsze że Tobie się podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

No, to dużo tłumaczy. Szmaragdy są tanie, diamenciki to pewnie okruszki i pewnie złoto kiepskiej próby, zgaduje że 583? 

Najważniejsze że Tobie się podobają. 

nie zniechęcisz mnie, i nie szmaragdy, tylko te niebieskie, szafiry. pomyliło mi sie. złoto 585 i mi sie bardzo podoba. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

niech wiedza ze dostalam prezent za 4 tysiace

Tylko pamietaj aby focie na fejsa wrzucić i z CENĄ niby przez przypadek !! 😂🤣😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie zniechęcisz mnie, i nie szmaragdy, tylko te niebieskie, szafiry. pomyliło mi sie. złoto 585 i mi sie bardzo podoba. haha

Nie mam zamiaru Cię zniechęcać, zastanawiałam się po prostu jakie to kolczyki można kupić za 4 tysiace- szafirki też są tanie, szczególnie te ciemnoniebieskie z których robią u nas biżuterię. Dobre złoto to 750- 18 karatów- dobra równowaga pomiędzy czystością i twardością. Ty masz 14, ale większość taniej biżuterii robi się z taniego złota, więc zupełnie to nie dziwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na trzydziestkę? Boże, myślałam że to na święta. No żal nam Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudrem goofna nie przykryjesz więc nawet jeśli by kosztowały 20 tysięcy to i tak nie odwrócą uwagi od Twojego obrzydliwego charakteru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ale bida w tej Polsce żeby kolczyki za 4tys. robily wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Ale bida w tej Polsce żeby kolczyki za 4tys. robily wrażenie. 

No właśnie, jeszcze na święta to rozumiem taki prezent, ale na trzydziestkę?? Nędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, NaugthyBitch napisał:

Pudrem goofna nie przykryjesz więc nawet jeśli by kosztowały 20 tysięcy to i tak nie odwrócą uwagi od Twojego obrzydliwego charakteru. 

Przyganiał kocioł garnkowi. 

Autorko zamówiłaś u męża? Brzmi jakby mąż był jubilerem, a ty byś płaciła. Chyba sobie zażyczyłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tobie oko by zbielalo gdybyś zobaczyła bransoletkę którą dostałam od męża. Ponad 5 karatów diamentów, białe złoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie, jeszcze na święta to rozumiem taki prezent, ale na trzydziestkę?? Nędza.

Noooo, ciekawe 🙂 juz to widzę jak takie bogaczki tu siedzą że dostają prezent na każde urodziny najlepiej, za 20 tysięcy. Nędza? 🙂 Moze dla was. Moim zdaniem prezent za wysokość pensji miesięcznej wieluuuu z was, to jest dużo. 

Pani od białego złota też nie udało się mnie obrazić, bo ja autentycznie cieszę się z tego prezentu, dla mnie są piękne. A białe złoto to dno, wygląda tanio, jak dobrze rodowane srebro i tylko frajer to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Noooo, ciekawe 🙂 juz to widzę jak takie bogaczki tu siedzą że dostają prezent na każde urodziny najlepiej, za 20 tysięcy. Nędza? 🙂 Moze dla was. Moim zdaniem prezent za wysokość pensji miesięcznej wieluuuu z was, to jest dużo. 

Pani od białego złota też nie udało się mnie obrazić, bo ja autentycznie cieszę się z tego prezentu, dla mnie są piękne. A białe złoto to dno, wygląda tanio, jak dobrze rodowane srebro i tylko frajer to kupuje.

Oczywiście, że wygląda jak rodowane srebro, bo białe złoto jest rodowane, tak jak biżuteria z żółtego złota wygląda tak samo jak pozłacana. Twoje odłamki diamentów w kolczykach będą wyglądać tanio, nie bransoletka z białego złota, a frajer to Twój mąż, że takiej nieprzyjemnej babie kupuje prezenty zamiast ją kopnąć w tyłek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Założyłam temat, że się z czegoś cieszę a szczekaczki już umniejszają 🙂 nie umniejszysz mi jedna z drugą, choćbyś ty miała za 30 tysięcy 🙂 Jak byłam mała to nie było kasy więc w odróżnieniu od was cieszę się jak dziecko że teraz mam inne życie i tak, owszem 4k na biżuterię to nie jest mało. Większość kafeterianek nawet tego nie otrzyma ani sama na to nie zarobi, a wyjątków jest jak na lekarstwo. Nie biorę pod uwagę jakichś bardzo bogatych ludzi, więc takie nie powinny tu się udzielać. Nie zagniecie mnie 🙂 Tym bardziej że mam już sporo biżuterii złotej z szafirami i nie, nie tymi granatowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Założyłam temat, że się z czegoś cieszę a szczekaczki już umniejszają 🙂 nie umniejszysz mi jedna z drugą, choćbyś ty miała za 30 tysięcy 🙂 Jak byłam mała to nie było kasy więc w odróżnieniu od was cieszę się jak dziecko że teraz mam inne życie i tak, owszem 4k na biżuterię to nie jest mało. Większość kafeterianek nawet tego nie otrzyma ani sama na to nie zarobi, a wyjątków jest jak na lekarstwo. Nie biorę pod uwagę jakichś bardzo bogatych ludzi, więc takie nie powinny tu się udzielać. Nie zagniecie mnie 🙂 Tym bardziej że mam już sporo biżuterii złotej z szafirami i nie, nie tymi granatowymi.

Ciekawe skąd są te Twoje szafiry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Założyłam temat, że się z czegoś cieszę a szczekaczki już umniejszają 🙂 nie umniejszysz mi jedna z drugą, choćbyś ty miała za 30 tysięcy 🙂 Jak byłam mała to nie było kasy więc w odróżnieniu od was cieszę się jak dziecko że teraz mam inne życie i tak, owszem 4k na biżuterię to nie jest mało. Większość kafeterianek nawet tego nie otrzyma ani sama na to nie zarobi, a wyjątków jest jak na lekarstwo. Nie biorę pod uwagę jakichś bardzo bogatych ludzi, więc takie nie powinny tu się udzielać. Nie zagniecie mnie 🙂 Tym bardziej że mam już sporo biżuterii złotej z szafirami i nie, nie tymi granatowymi.

Szafiry są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oczywiście, że wygląda jak rodowane srebro, bo białe złoto jest rodowane, tak jak biżuteria z żółtego złota wygląda tak samo jak pozłacana. Twoje odłamki diamentów w kolczykach będą wyglądać tanio, nie bransoletka z białego złota, a frajer to Twój mąż, że takiej nieprzyjemnej babie kupuje prezenty zamiast ją kopnąć w tyłek. 

Odłamki diamentów to odłamki diamentów, szafir będzie duży i nie granatowy. Zamawiane u jubilera niszowego a nie w jakichś aparcikach gdzie jest dmuchane złoto i ciemny szafir w cenie wypasionego kamienia jaki mialybyscie jakbyście sobie zadały trudu kupić w nie-sieciowkach.

Nie, żółte złoto to żółte złoto, nie do pomylenia z pozłacanym. Białe złoto a srebro rodowane często jest nie do odróżnienia. Płacisz kupę kasy za coś co wygląda jak srebro za 200 zł. Mam kolczyki z białego złota, mój błąd, bo wiele osób pytało z czego są zrobione, kilka zakładało że z dobrze rodowanego srebra. Bo barwa jest identyczna jak w nowych srebrnych kolczykach jakie sobie kupujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×