Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

zamówiłam u męża takie kolczyki na 30tke że jego bratowej OKO zbieleje

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Szafiry są tanie.

Zależy co dla kogo znaczy tanie. Sama jesteś tania i sprzedajna ..... 🙂 Doucz się dziecko, szafir jest najszlachetniejszym kamieniem zaraz po diamencie więc cena też niemala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie produkuj sie, one ci teraz będą mówiły że one mają lepsze, bo to poziom przedszkolaków, "a ja mam lepszaaa lalkeeee", wiele z nich nie stać nawet na kolczyki za 2 tysiące zł a gdzie za 4. Wyobraźnia je ponosi z zazdrości. A te które serio mają lepszą biżuterię niż taka to straszne mendy że bronią komuś radości, to takie polskie, ktoś się cieszy to go sprowadzić do parteru żeby mu za słodko nie było. D.n.o. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zależy co dla kogo znaczy tanie. Sama jesteś tania i sprzedajna ..... 🙂 Doucz się dziecko, szafir jest najszlachetniejszym kamieniem zaraz po diamencie więc cena też niemala.

Jasne, raptem 10 razy tańszy 😁 

Kto Ci powiedział że szafir jest najszlachetniejszym kamieniem po diamencie, że w ogóle jest jakiś ranking "szlachetności" kamieni? Są kamienie szlachetne i półszlachetne, te szlachetne między sobą różnią się wartością i częstością występowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Nie, żółte złoto to żółte złoto, nie do pomylenia z pozłacanym. Białe złoto a srebro rodowane często jest nie do odróżnienia. Płacisz kupę kasy za coś co wygląda jak srebro za 200 zł. Mam kolczyki z białego złota, mój błąd, bo wiele osób pytało z czego są zrobione, kilka zakładało że z dobrze rodowanego srebra. Bo barwa jest identyczna jak w nowych srebrnych kolczykach jakie sobie kupujecie.

Pozlaca się złotem, więc biżuteria pozłacana wygląda jak złota 🙄

Jeśli Ty kupujesz biżuterię po to żeby inni wiedzieli z czego jest zrobiona, to faktycznie popelnilas błąd. 

Ja kupuję białe złoto bo bardziej do mnie pasuje, lepiej też komponuje się z diamentami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie produkuj sie, one ci teraz będą mówiły że one mają lepsze, bo to poziom przedszkolaków, "a ja mam lepszaaa lalkeeee", wiele z nich nie stać nawet na kolczyki za 2 tysiące zł a gdzie za 4. Wyobraźnia je ponosi z zazdrości. A te które serio mają lepszą biżuterię niż taka to straszne mendy że bronią komuś radości, to takie polskie, ktoś się cieszy to go sprowadzić do parteru żeby mu za słodko nie było. D.n.o. 

Przecież to jest wredne babsko, spójrz na temat jaki utworzyła- żeby komuś tam oko zbielalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

zamówiłam u męża takie kolczyki na 30tke że jego bratowej OKO zbieleje [...] niech wiedza ze dostalam prezent za 4 tysiace

Jednak dobrze byłoby docenić gest męża i prezent sam w sobie, a nie jedynie jego cenę i zazdrość, jaką wywoła wśród innych kobiet... ponieważ to trochę płytkie, zakompleksione i materialistyczne podejście. Warto też sobie zdawać sprawę z tego, ile w Polsce de facto się przepłaca za biżuterię kiepskiej jakości, również rękodzieło. Dodatkowo, zmienność rynku sprawia, że nie jest to inwestycja, a strata. Ze swojej strony polecam - jeśli już - zwrócić uwagę na precjoza antykwaryczne; unikatowe, dobrego wykonania, których cena z czasem wzrasta i na których łatwo dość zyskać, jeśli posiada się trochę wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Zsazsa

Dostalam rolexa zlotego z diamentami 125k i co ? I goofno , jak mąż mi zmarł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×