Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hinata

Polscy aktorzy

Polecane posty

Gość Hinata

Czesc, oglądacie Polskie filmy? Jakich aktorów najbardziej lubicie? Mnie swoją grą porywają aktorzy tacy jak Cezary Pazura i Bogusław Linda. Mają coś takiego w sposobie mówienia, taka fajną maniere, że każda kwestia przez nich wypowiedziana jest charakterystyczna, a niektóre z ich tekstów z filmów stały się powiedzonkami typu ,, w imie zasad" ;). A Wy jakich lubicie aktorów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riviva

Według mnie jednym z takich bardziej aktywnych ostatnio aktorów jest Wojciech Mecwaldowski. Wczoraj nawet rozmawiałam z kolegą, fanem kina Polskiego o nim, też przyznał, że jest super aktorem, jednakże uznał, że ten aktor ma troszeczkę przypiętą łatkę komediowego aktora. Nie wiem na ile to prawda, nie widziałam aż tylu filmów z nim, ale mimo to i tak czekam na jakąś produkcje, która pokaże tego aktora w innym świetle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dorociński jest spoko do tego pomaga innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam swoich idoli wsrod aktorow. Wielu dobrze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2019 o 17:08, pola343 napisał:

Uwielbiam go, jest super aktorem. Poznałam go w pitbullu, a teraz będzie grał w ,,Psach 3" u boku Pazury i Lindy. To będzie moim zdaniem super. Ale co do wspomnianego Wojciecha Mecwaldowskiego to sądzę, że to talent, który jeszcze nie dał popisu swoich umiejętności w pełni. Obserwuje go narazie i czekam na produkcje, która będzie w innym świetle niż Last minute czy ciacho.  

Wielu aktorów ma problem z tym by się wyrwac z danej szufladki. Są tacy aktorzy, którzy na dobre się już kojarzą z danym gatunkiem, jednak nie jest to regułą. Mecwaldowski potrzebuje roli w nietypowym filmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka99
6 godzin temu, moniq12 napisał:

Wielu aktorów ma problem z tym by się wyrwac z danej szufladki. Są tacy aktorzy, którzy na dobre się już kojarzą z danym gatunkiem, jednak nie jest to regułą. Mecwaldowski potrzebuje roli w nietypowym filmie. 

Co według Ciebie jest nietypowym filmem? Tzn Mecwaldowski kojarzy mi się z filmami typu last minute, ciacho itd. Chodzi Ci o jakiś film w poważniejszym tonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn no chodzi mi o jakąś role poważniejszą po prostu. Nie rola komediowa, raczej jakaś niejednoznaczna. Coś gdzie byłoby dużo emocji w grze aktorskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka99

O czym to film? Kogo on ma tam grac? Nie wiedziałam, że w Polce robi się slashery. Ciekawe jaką role dostanie Mecwaldowski, bo kojarze go z komedii raczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka99

Sądzę, że warto będzie się wybrac do kina na ten film. Prezentuje się mega ciekawie według mnie. Mecwaldowski ma szanse zabłysnac w filmie innego typu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×