Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kamil

Stylizacje TV.

Polecane posty

Gość Kamil

Znam Karolinę osobiście, nie pytajcie skąd. 

Napisze 3 zdania. 

Uważajcie na nią, ona ma za uszami znacznie więcej niż wam się wydaje, nawet wyrok w zawieszeniu za zniesławienie i groźby karalne wobec Andziaks. 

Karolina nie jest tak miła jak w filmach, leczenie trądziku porzuciła z powodu braku możliwości testów kosmetyków do filmów w trakcie leczenia. 

Karolina potrąciła na dzielnicy Włochy małego pieska i dostała tylko mandat po kilku dniach, nic za nieuratowanie zwierzęcia. 

Karolina to nieźle ziolko. 

Mógłbym wam napisać cały życiorys Karoliny, który dużo tłumaczy, naprawdę nie ma sensu. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Kamil napisał:

Znam Karolinę osobiście, nie pytajcie skąd. 

Napisze 3 zdania. 

Uważajcie na nią, ona ma za uszami znacznie więcej niż wam się wydaje, nawet wyrok w zawieszeniu za zniesławienie i groźby karalne wobec Andziaks. 

Karolina nie jest tak miła jak w filmach, leczenie trądziku porzuciła z powodu braku możliwości testów kosmetyków do filmów w trakcie leczenia. 

Karolina potrąciła na dzielnicy Włochy małego pieska i dostała tylko mandat po kilku dniach, nic za nieuratowanie zwierzęcia. 

Karolina to nieźle ziolko. 

Mógłbym wam napisać cały życiorys Karoliny, który dużo tłumaczy, naprawdę nie ma sensu. 

A jak jest z jej przyjaźnią z Sara ? 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A jak jest z jej przyjaźnią z Sara ? 

Fikcja, Karolina dogadala się z Sara, żeby nagrać wspolne colaby, żeby wpadli nowi widzowie na kanal Sary. 

Opłacone, omówione. 

Wyjazd z lookfantastic i ujęcie Sary miało ten sam charakter. 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fikcja, Karolina dogadala się z Sara, żeby nagrać wspolne colaby, żeby wpadli nowi widzowie na kanal Sary. 

Opłacone, omówione. 

Wyjazd z lookfantastic i ujęcie Sary miało ten sam charakter. 

Tak myślałam... 

Gość Kamil

Jeżeli chodzi o sprawę związku z Darkiem, związek jest Fikcja, są że sobą dla Balbinki, i prowadzenia kanału, nie chcą robić kontrowersji, żeby nie wpłynęło to negatywnie na ich odbiór. Wszystko jest wyreżyserowany związek ich zakończył sie w październiku. 

Gość Kamil

Kanał Hejlobuzy to projekt. Prowadzony przez mediakraft. Kanał nie jest ich własnością, projekt mediakraft. Obowiązują ich kontrakty, dlatego dalej muszą brnac w kłamstwa. 

Gość gość
2 minuty temu, Gość Kamil napisał:

Jeżeli chodzi o sprawę związku z Darkiem, związek jest Fikcja, są że sobą dla Balbinki, i prowadzenia kanału, nie chcą robić kontrowersji, żeby nie wpłynęło to negatywnie na ich odbiór. Wszystko jest wyreżyserowany związek ich zakończył sie w październiku. 

Żyć w fikcji dla mamony.Biedni ludzie.

Gość Gość

Karolina wątek usunie w mgnieniu oka.. 

Widzę od ostatniego czasu że faktycznie sztuczne jest wszystko 

Gość Gosc

A skąd mamy mieć pewność że nie sciemniasz z tymi rewelacjami? 

Gość Kamil
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Karolina wątek usunie w mgnieniu oka.. 

Widzę od ostatniego czasu że faktycznie sztuczne jest wszystko 

Usunie, to powstaną kolejne. 

Nie rozumiem, mogliby zerwać umowę z mediakraft za kanał Hejlobuzy, zapłacić 5 tysięcy kary, i iść w swoją stronę, ale zarobki widać im się opłacają dlatego warto brnac dalej w manipulacje widzami. Uwierzcie, że w życiu realnym nie chcielibyście z nimi przebywać, ja miałem okazję od 2014 do wczoraj. 

Gość Kamil
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A skąd mamy mieć pewność że nie sciemniasz z tymi rewelacjami? 

To pokaż, że jest inaczej. 

Miałem styczność z nimi. 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Kamil napisał:

Nie rozumiem, mogliby zerwać umowę z mediakraft za kanał Hejlobuzy, zapłacić 5 tysięcy kary, i iść w swoją stronę, ale zarobki widać im się opłacają dlatego warto brnac dalej w manipulacje widzami. Uwierzcie, że w życiu realnym nie chcielibyście z nimi przebywać, ja miałem okazję od 2014 do wczoraj. 

To jacy są naprawdę? 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co ona mówiła o Andziaks złego? 

Sytuacja ma długa historie, między innymi chodziło o rezygnację z sieci partnerskiej, później Karolina została rzekomo wykorzystana przez Olfaktorie do filmów, nieprawda. Andziaks wygarnela Karolinie co o niej myśli i zaczęły się niewinne pogrozki od prawnika, po poważniejsze groźby. 

RLM też umyla ręce od Karoliny, też poszło o groźby. 

Gość Hhhhh
5 minut temu, Gość Kamil napisał:

Oczywiście, przecież vlogmasy, święta, sylwester więc zarobią trochę kasy. Zerwał z październiku i pojechali na rocznicowy wyjazd? I co będą że sobą mieszkać jak współlokatorzy aż Balbina skończy 18? 😄

Gość Hhhhh
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sytuacja ma długa historie, między innymi chodziło o rezygnację z sieci partnerskiej, później Karolina została rzekomo wykorzystana przez Olfaktorie do filmów, nieprawda. Andziaks wygarnela Karolinie co o niej myśli i zaczęły się niewinne pogrozki od prawnika, po poważniejsze groźby. 

RLM też umyla ręce od Karoliny, też poszło o groźby. 

Ona chyba każdemu grozi. Chłopaki z vogule Poland też mówili że dostali pismo ostrzegające po wrzucenie u siebie wycinka z vloga że świeczka nivea

Gość Kamil
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jacy są naprawdę? 

Karolina to zaklamana, licząca pieniądze i zyski, kobieta. Jej myślą przewodnią to grozenie innym, wchodzenie za skórę, później się broniąc. 

Darek jest neutralny, młody chłopak, wciągla go w dziecko, mieli też na celu ogłoszenie tego na YouTube, Karolina zrobiła sztuczny clickbait z filmem o dziecku, gdzie na miniaturę jest ona z dzieckiem, żeby każdy myślał, że to Balbina. Na manipulacji jest największy zysk. 

Gość Kamil
4 minuty temu, Gość Hhhhh napisał:

Oczywiście, przecież vlogmasy, święta, sylwester więc zarobią trochę kasy. Zerwał z październiku i pojechali na rocznicowy wyjazd? I co będą że sobą mieszkać jak współlokatorzy aż Balbina skończy 18? 😄

A widziałaś co robili na wyjeździe poza kamera? 

Przecież o to im chodzi, kontrakt z mediakraft, nie mogą wpaść z listę podejrzeń. 

Gość Aaaa

I co rozstali się z inicjatywy Darka czy jej? Czy ten związek ogólnie od początku był dla yt? 

Gość gość

Hahaha, no to się uwiarygodnij, mitomanie. Jak młoda ma na imię? Szybko da się sprawdzić, bo ja akurat wiem. I nie, nie znam ich. Po prostu przez przypadek usłyszałam kiedyś na zakupach, jak stałam za nimi w kolejce. 

Gość Gosc

Taaaa tutaj każdy może napisać, że kogoś zna.... Sranie w banie tyle wam powiem 

Gość Gosc

Dlatego caly czas pytam o to imie! Jesli ich zna to musi wiedziec jak mala ma na imie 🙂

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahaha, no to się uwiarygodnij, mitomanie. Jak młoda ma na imię? Szybko da się sprawdzić, bo ja akurat wiem. I nie, nie znam ich. Po prostu przez przypadek usłyszałam kiedyś na zakupach, jak stałam za nimi w kolejce. 

Tak? To napisz:-)

Gość Mmm

Moze to ten sam trolololo, ktory rozsiewa ploty o Sarze i Ewie? ;D

Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego caly czas pytam o to imie! Jesli ich zna to musi wiedziec jak mala ma na imie 🙂

No i widać, że nie zna, bo uparcie to pytanie ignoruje, wymyślają jakieś bzdury. 🙂 

Gość Mmm
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No i widać, że nie zna, bo uparcie to pytanie ignoruje, wymyślają jakieś bzdury. 🙂 

Dokladnie 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.