Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kamil

Stylizacje TV.

Polecane posty

Gość xdd
Dnia 4.12.2019 o 12:18, Gość gość napisał:

Jasne, jasne. Nastolatki wynegocjowały dobre kontrakty i mogą olewać youtube kiedy im się podoba (Olciiak, Jessa), a dorośli ludzie (w tym Karolina mająca doświadczenie w marketingu) muszą trząść portkami żeby ktoś ich przypadkiem nie spotkał na kawie z kimś z poza sieci.

no spoko no to znaczy ze są bardzo zachłanni i płytcy bo produkują gowno masowe gowno idą w ilość a nie w jakość i się podpisują pod tym swoją twarzą 

Gość Ytbrka
Dnia 3.12.2019 o 20:34, Gość gosciowka napisał:

Gargamel miał wtedy 20 tysięcy subskrypcji, dlatego pozwoli mu odejść, uważali,że i tak się nie rozrośnie i nie będzie z niego dochodu. Sam odszedł bo nie pasowała mu umowa którą miał podpisać - tak jak ten typ pisał najpierw podpisujesz umowę na rok, później dopiero na ok 10 lat. 

Większość rzeczy w tym wątku to bzdury wyssane z palca, zwykli ludzie nie mają pojęcia o tym jak to wygląda od wewnątrz, zarówno umowy jak i kwoty jak i sama praca twórcy internetowego. Umowa na 10 lat? Może na 100 i podpisana własną krwią? 😂😂😂😂 

Gość XYZ

Drogi Kamilu, 

również jestem osobą ze środowiska, nie jestem z osob nagrywających, ale takowe znam. Tak się składa i takie chodzą plotki, że Karolina dawno nie jest tylko pionkiem w Mediakraft, ale, że ma wykupione udziały w firmie i zarabia również na innych twórcach przynależących do sieci. To prawda, że muszą uważać z kim co i gdzie dodają, np. nie umieszczaja w filmach alkoholu czy papierosów, ponieważ mogłaby im spaść oglądalność wśrod dzieci itp., co raczej jest logiczne i wytłumaczenia nie wymaga. Poza tym mogłaby nastąpic demonetyzacja. Wspomniałeś o Algorytmie, od siebie dodam, iż zależy jak dany film wpisze się w konkretny algorytm youtube, im lepiej tym wyżej będzie w top liście i tym częściej bedzie sie wyswietlał w proponowanych oraz karcie na czasie, a co za tym idzie generował większe zyski. Co do wyglądu, Karolina jest na żywo dość sporych gabarytow chociaż moim zdaniem figura nie jest najgorsza, ona po prostu nie umie sie ubrac do swojej sylwetki, dobiera zbyt grube, poszerzajace materialy i fasony, no ale o tym byla tu wielokrotnie mowa. Kazdy reklamowany produkt różni się zasadami, nakładanymi od zewnętrznych firm. Inne wymagania ma firma Hean, żeby znalezc sie u nich na liscie PR, a inne Colorpop. Dużo kontraktów uwarunkowanych jest wymaganiami firmy "dającej produkt", na przyklad wysylaja konkretne punkty ktore maja znalezc sie w filmiku (stąd Panstwa jako widzów wrażenie, że każdy filmik z tym samym produktem wygląda podobnie - wymaga tego kontrakt). Karolina ma dość dużą autonomię ze względu na jej pozycję oraz zasięgi, natomiast co dodam ode mnie jeszcze - inni tworcy oglądają ją dla smiechu, też dlatego że sama nie ma do siebie dystansu, a za jakiekolwiek żarty grozi pozwem zasłaniając się Mediakraftem - taka groźba zostala wystosowana do chociazby kanału Shook Polska, po czym filmik został zdjęty oraz do duetu twórców Vogule Poland, o czym sami z reszta mówili otwarcie, więc łatwo można sprawdzić prawdomówność. Dodatkowo Karolina na eventach zawsze siada obok tej samej grupy osob, jest raczej malo chetna do poznawania nowych tworcow czy rozmow z nimi. Czesto wyglada na zahukana i w porownaniu do niektorych dziewczyn to po prostu widać, że nie czuje się komfortowo i pewnie. Prywatnego życia nie komentuje, ponieważ nie znam Karoliny na tyle blisko, po prostu obracamy się w środowisku, które chcąc nie chcąc aż huczy od plotek na temat każdego. 

Pozdrawiam 

Gość Gość
5 minut temu, Gość XYZ napisał:

ponieważ mogłaby im spaść oglądalność wśrod dzieci itp., co raczej jest logiczne i wytłumaczenia nie wymaga. 

Z tego co przeczytałam, od nowego roku wchodzi prawo, w myśl którego twórcy będą zmuszeni do oznaczenia filmów dla dzieci. Jeśli będą tak oznaczane, to nie będzie możliwości wyświetlania spersonalizowanych reklam, kart informacyjnych, komentarzy i ekranów końcowych. Mam nadzieję, że poprawnie zrozumiałam.

Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Karolinka schudniesz? 

A ty zmądrzejesz ?

Gość Gosc

Papusna boogiesilver tez jest w magnolie.pl, Czy dlatego wstawia tak duzo vlogaskow? 

Gość Gog

Reklam więcej niż na Polsacie w tych filmach... potem będzie się Karlos dziwił, że ludzie z AdBlockiem oglądają, kobieto nie znasz umiaru...

Gość gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czy ona czasem nie jest w drugiej ciąży? 

chyba spożywczej, jak pląsa wokół tej choinki to wygląda jak mama Gilberta Grape’a, ale dalej wszystkim będzie wciskać, że nosi emeczki

Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

chyba spożywczej, jak pląsa wokół tej choinki to wygląda jak mama Gilberta Grape’a, ale dalej wszystkim będzie wciskać, że nosi emeczki

Pokaż jak Ty wyglądasz ..... 

Serio tak Wam przeszkadza czyjas waga ? Nie macie swoich problemów ?  

- kasę ma

- chłopa ma 

- dziecko ma

- piękne mieszkanko ma

- auto jest 

- prestiż też 

A to do^... jej , że jest gruba bo figury wg danej pindzi nie ma ! 

Szkoda mi Was ...

Gość Kokos
10 minut temu, Gość Gość napisał:

- kasę ma

- chłopa ma 

- dziecko ma

- piękne mieszkanko ma

- auto jest 

- prestiż też 

Szkoda mi Was ...

To Karlos ma problem ze swoją wagą dlatego tak usilnie ją ukrywa i to, jaki nosi rozmiar. 

Jakby nie zaklinała rzeczywistości to nikt by się o to nie przypie8dalał, beka z typiary i tyle 

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

- kasę ma

- chłopa ma 

- dziecko ma

- piękne mieszkanko ma

- auto jest 

- prestiż też 

Szkoda mi Was ...

strasznie mi przykro, że jesteś gruba, mam dla ciebie radę - nie bądź 🤞🏻

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

strasznie mi przykro, że jesteś gruba, mam dla ciebie radę - nie bądź 🤞🏻

Mówisz o sobie wiesniaro? 🙂

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Kokos napisał:

To Karlos ma problem ze swoją wagą dlatego tak usilnie ją ukrywa i to, jaki nosi rozmiar. 

Jakby nie zaklinała rzeczywistości to nikt by się o to nie przypie8dalał, beka z typiary i tyle 

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dokladnie szustka oszustka sama nakreca ta spirale smiechu 

Gość Ewa
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

- kasę ma

- chłopa ma 

- dziecko ma

- piękne mieszkanko ma

- auto jest 

- prestiż też 

Szkoda mi Was ...

Prestiż? Gdzie? 

Gość Gosc

Jest otyla, a to w zadnym wieku nie jest fajne, nawet gdy wmawiasz sobie i innym, ze nie ma znaczenia.

Gość Rozmiar m

Ale to nie chodzi o to ile wazy, bo może ważyć i 500 kg, tylko o to ze gada farmazony. Ja jestem jej wzrostu i nosze rozmiar M, a jakby nas postawić koło siebie to ona jest 3 razy większa.

Gość Bko
Dnia 7.12.2019 o 02:41, Gość XYZ napisał:

Drogi Kamilu, 

również jestem osobą ze środowiska, nie jestem z osob nagrywających, ale takowe znam. Tak się składa i takie chodzą plotki, że Karolina dawno nie jest tylko pionkiem w Mediakraft, ale, że ma wykupione udziały w firmie i zarabia również na innych twórcach przynależących do sieci. To prawda, że muszą uważać z kim co i gdzie dodają, np. nie umieszczaja w filmach alkoholu czy papierosów, ponieważ mogłaby im spaść oglądalność wśrod dzieci itp., co raczej jest logiczne i wytłumaczenia nie wymaga. Poza tym mogłaby nastąpic demonetyzacja. Wspomniałeś o Algorytmie, od siebie dodam, iż zależy jak dany film wpisze się w konkretny algorytm youtube, im lepiej tym wyżej będzie w top liście i tym częściej bedzie sie wyswietlał w proponowanych oraz karcie na czasie, a co za tym idzie generował większe zyski. Co do wyglądu, Karolina jest na żywo dość sporych gabarytow chociaż moim zdaniem figura nie jest najgorsza, ona po prostu nie umie sie ubrac do swojej sylwetki, dobiera zbyt grube, poszerzajace materialy i fasony, no ale o tym byla tu wielokrotnie mowa. Kazdy reklamowany produkt różni się zasadami, nakładanymi od zewnętrznych firm. Inne wymagania ma firma Hean, żeby znalezc sie u nich na liscie PR, a inne Colorpop. Dużo kontraktów uwarunkowanych jest wymaganiami firmy "dającej produkt", na przyklad wysylaja konkretne punkty ktore maja znalezc sie w filmiku (stąd Panstwa jako widzów wrażenie, że każdy filmik z tym samym produktem wygląda podobnie - wymaga tego kontrakt). Karolina ma dość dużą autonomię ze względu na jej pozycję oraz zasięgi, natomiast co dodam ode mnie jeszcze - inni tworcy oglądają ją dla smiechu, też dlatego że sama nie ma do siebie dystansu, a za jakiekolwiek żarty grozi pozwem zasłaniając się Mediakraftem - taka groźba zostala wystosowana do chociazby kanału Shook Polska, po czym filmik został zdjęty oraz do duetu twórców Vogule Poland, o czym sami z reszta mówili otwarcie, więc łatwo można sprawdzić prawdomówność. Dodatkowo Karolina na eventach zawsze siada obok tej samej grupy osob, jest raczej malo chetna do poznawania nowych tworcow czy rozmow z nimi. Czesto wyglada na zahukana i w porownaniu do niektorych dziewczyn to po prostu widać, że nie czuje się komfortowo i pewnie. Prywatnego życia nie komentuje, ponieważ nie znam Karoliny na tyle blisko, po prostu obracamy się w środowisku, które chcąc nie chcąc aż huczy od plotek na temat każdego. 

Pozdrawiam 

I to wygląda na dość wiarygodne info 🙂 a to prawda co pisał założyciel wątku że nie są że sobą i tylko to ukrywają? 

Gość gosc
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mówisz o sobie wiesniaro? 🙂

Oj, gruba się zdenerwowała

Gość Laura

Gdzie wątek o Łobuzach? Bo znaleźć nie mogę. Ech, Daruś w jednym z ostatnich filmów nieopatrznie ujawnił gdzie mieszkają. A "tyle" się naszukałam tego ich bliźniaka/szeregowca po rodzicach (który według zapewnień Karoliny jest zupełnie czym innym, niż ten w którym mieszkali rodzice). A wystarczyło poczekać na jeden film i 5 sekund z mapą google od razu dało rezultat. Ale nie jestem okropną osobą i nie podzielę się tą informacją, co by ich psychofani nie nachodzili (osiedle i tak ogrodzone, więc nie macie co wystawać pod oknem) :P

Gość Gość

Ja to się dziwię, że ich w ogóle ktoś ogląda. Ona to taki utyty babochłop, nawet nie ma czego podpatrzeć, bo maluje się tragicznie i ubiera podobnie. On wygląda jak kryptogej, który dla niepoznaki związał się z deperatką po 30stce . Dziwna relacja. A kanał to zapewne same reklamy. Piszę zapewne, bo już lata temu Karolina skupiała się głownie na wciskaniu ludziom kitu. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.