Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdomen

Kiedy powiedziałyscie w pracy o ciąży ??

Polecane posty

jak w temcie kiedy powiedziałyście w pracy o ciąży...? dałyście zaśw. i dalej pracowałyscie...? jak to wyglądało... już niedługo mnie to czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na początku drugiego trymestru. Dałam zaświadczenie i pracowałam dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX

W 7 tygodniu, bo miałam paskudne mdłości i wymiotowałam kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desfgvv

W ierwszej ciazy pracowalam tylko na czrsc etatu i na L4 poszlam 2 tyg przed terminem. W drugiej coazy prace.mialam juz ciezka i stresujaca i w 6tc powiedzialam i dalam zaswiadczenie, a od 8 bylam na L4, ale w drugiej ciazy czulam sie bardzo zle, mdlosci, wymioty, omdlenia, potem bezsennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Od razu po pozytywnym teście ciążowym. Ale tylko z tego powodu, że pracuję z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi i ciąża w tym przypadku jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonywania tej pracy. Szefowa od razu wysłała mnie na urlop i kazała przynieść zaświadczenie od lekarza jak tylko potwierdzi ciążę, żeby mnie mogła przenieść na inne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja w pierwszej ciąży nie mówiłam długo, do 6 miesiąca okolo. Później powiedziałam szefowej. Pracowalam do dnia porodu, nie chcialam szybko wracac do pracy, więc nie myslalam żeby to jakoś ladnie załatwiać, zwyczajnie powiedziałam jak już był widoczny brzuszek. W drugiej ciąży pierwsze tygodnie były kiepskie, na etapie rozpoznania ciąży dostalam nakaz leżenia plackiem i zwolnienie. Poszlam od razu do szefowej i powiedzialam, że to dłuższe zwolnienie i ciąża. Byłam odpowiedzialna za ważny projekt międzynarodowy i trzeba było szybko przekazać komuś pracę, nie moglam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w 8 tyg, bo wymiotowalam. Wszyscy i tak by wiedzieli 🙂

No i mam dobrego przełożonego i fajna atmosferę. Chciałabym żeby wiedział powoli, że musi kogoś ogarnąć za mnie do pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×