Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka

Problem z przyjacielem...

Polecane posty

Gość Agnieszka

Witam, mam przyjaciela, który że tak to nazwę ma dziwny fetysz... Uwielbiamy ze sobą spacerować, rozmawiać itd. Tylko nie potrafię zrozumieć jednego... Jest typem uległego faceta i ma bzika na punkcie damskich butów. Jak wiadomo, podczas spaceru, w zaleznosci też od pogody, buciki często się brudzą... i tu się robi ciekawie. Za każdym razem nakłania mnie do tego, żebym wyczyściła, wytarła sobie buty w jego ciuchy... Poświęca swoją czystą bluzę do tego żebym potraktowała ją jako szmate do butów! Siedzimy na ławce a on rozkłada bluzę pod moimi butami... Co wy na to Kobietki? Która z Was bez skrupułów wytarła by buty? A które z was krępuja się tak jak ja?  Zapraszam do dyskusji  pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes

Zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbok
5 minut temu, Gość Jestes napisał:

Zbok

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Agnieszka napisał:

Witam, mam przyjaciela, który że tak to nazwę ma dziwny fetysz... Uwielbiamy ze sobą spacerować, rozmawiać itd. Tylko nie potrafię zrozumieć jednego... Jest typem uległego faceta i ma bzika na punkcie damskich butów. Jak wiadomo, podczas spaceru, w zaleznosci też od pogody, buciki często się brudzą... i tu się robi ciekawie. Za każdym razem nakłania mnie do tego, żebym wyczyściła, wytarła sobie buty w jego ciuchy... Poświęca swoją czystą bluzę do tego żebym potraktowała ją jako szmate do butów! Siedzimy na ławce a on rozkłada bluzę pod moimi butami... Co wy na to Kobietki? Która z Was bez skrupułów wytarła by buty? A które z was krępuja się tak jak ja?  Zapraszam do dyskusji  pozdrawiam

Ja nie miałabym skrupułów, buty czyste, przyjaciel zadowolony. Bluzę sie wypierze. Nie widze minusów.

Jakby zechciał jeszcze stopy wymasować.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja nie miałabym skrupułów, buty czyste, przyjaciel zadowolony. Bluzę sie wypierze. Nie widze minusów.

Jakby zechciał jeszcze stopy wymasować.🙂

Wydaje mi się, że żartujesz... a co jeśli bluza nadawałaby się po tym już tylko do wyrzucenia? Nie było by Ci szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

looool faceci to jednak poje.bani są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika
5 minut temu, Gość vika napisał:

looool faceci to jednak poje.bani są

Hmmm a Ty jak byś zareagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskva
1 godzinę temu, Gość vika napisał:

looool faceci to jednak poje.bani są

nabrał farmaceutyków i mózg mu zyebali, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

A może któraś z Pań udzieli bardziej konkretnej odpowiedzi? Ten facet to na prawdę spoko facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetysz
Dnia 4.12.2019 o 07:17, Bolek napisał:

Są różne fetysze, koleś ma taki właśnie - nic nie poradzisz. Wycierając buty w jego bluzę wchodzisz z nim w relacje wręcz erotyczną, nie wiadomo co on potem z tym robi, zlizuje, onanizuje się? Wytrzyj buty = zrób mi loda u normalnego mezczyzny. Jeśli dla ciebie to nic takiego i chcesz go "zadowolić" to możesz nawet kazać sobie te zabłocone buty wylizać - co pewnie zrobi. 

A Ty co byś zrobił/zrobiła na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abu

Ale skąd wiesz, że fetysz? Przyznał, że mu stoi podczas czyszczenia butów? 

Możesz taktownie go zniechęcić, wdepnij zamaszyście w psie fekalia i wtedy podsuń mu butki do czyszczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×