Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy faceci pamietaja wszystkie swoje kochanki?

Polecane posty

Gość gosc

ze mna byl rok.. zadnych powaznych planow, ale w miedzyczasie mial sporo kobiet.. kiedy sie dowiedzialam,zerwalam ,minely 2 lata a ponoc wciaz o mnie mysli..moze dzieki temu wlasnie ze zerwalam, nie wydaje mi sie by ktos kto nawiazuje kilkanascie romansow rocznie pamietal o wszystkich kochankach i jednonocnych przygodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W takim przypadku na pewno nie pamięta wszystkich. Dobrze zrobiłaś,że pogoniłaś.To jakaś patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamiętam wszystkie dziewczyny, z którymi się całowałem, i których ciała dotykałem. Nie jest to trudne gdyż było ich tylko trzy. Oprócz mojej drugiej połówki oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No wiesz, musieliby mieć ich bardzo dużo np. dziesiątki zeby nie pamietać. Co nie znaczy, że o każdej myslą, no ale dziwne byłoby zapomnieć o istnieniu jakiejś kochanki, chyba, że była ich niezliczona ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choć z pewnościa istnieja faceci którzy mieli dzisiątki, czy nawet setki kochanek, wtedy pewnie faktycznie nie wszystkie nawet pamietają. Ale jeśli jest to liczba powiedzmy mniejsza niż 20, no to ciezko by bylo zapomnieć całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pravik

Czy faceci pamietaja wszystkie swoje kochanki?

X

Oczywiście, jak mógłbym zapomnieć? Są to prawa ręka i lewa ręka😐 Renia Grabowska i Kasia Rączkowska😐

😐😐😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×