Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość1

Feministyczna logika feministek

Polecane posty

Gość Gość1

Faceci, którzy nie chcą mieć dzieci a ich partnerki tego chcą - są egoistami

Kobiety które chcą mieć dzieci a ich partnerzy tego nie chcą - nie są egoistkami

Feministki faktycznie nie są tolerancyjne że facet czegoś nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Ja jestem feministką i wcale tak nie uważam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No aktualnie nie wiem po co feministki walczą, bo z tego co widzę one gadają głupoty które już dawno mają czyli równe traktowanie, a wręcz teraz jest poniżanie faceta na każdym kroku przez feministki żeby miał gorzej od nich czyli super równość, poglądy wam się ładnie ryją, facet i kobieta nigdy nie będą równi i wiele badań to udowadnia, mniejsza aktualnie są czasy że feministki mają fazę żeby upodlić facetów, Moim zdaniem równości nie ma między kobietą i facetem raczej to kobiety górują mają masę przywilejów tylko ze względu bo jest kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz zielonego pojęcia o feminizmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

tak jak ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

które łączy wspólny cel, czyli zdefiniowanie, uzyskanie i utrzymywanie równości płci pod względem politycznym, ekonomicznym, osobistym i społecznym . wydaje mi się że napisałem o tym więc o czym bredzisz że nic nie wiem o tym 
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość1 napisał:

Faceci, którzy nie chcą mieć dzieci a ich partnerki tego chcą - są egoistami

Kobiety które chcą mieć dzieci a ich partnerzy tego nie chcą - nie są egoistkami

Coś ci się pomyliło.  Piszesz o kobietach, które mają parcie na posiadanie dzieci,  a nie o feministkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

Pierwsze słyszę : ) 

Więc widocznie masz jakieś problemy ze słuchem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie sa egoistami ;) a o feminizmie nie masz zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

aktualnie to kobiety są wyżej od mężczyzn  i mają szereg przywilejów, a facet pracuje najwięcej w pracach bardzo ciężkich spawacz czy budowy i tp po 12 h zwykle by mieć z czego żyć zwykle nawet nie dożywają do emerytury , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Więc widocznie masz jakieś problemy ze słuchem 😂

Kto wie, w pewnym wieku to całkiem normalne .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość5

najbardziej bawi mnie zdanie feministki walczyły z przemocą domową, szkoda że nikt nie mówi o tym że to faceci w kierunku ich jest używana przemoc przez kobietę, ale wstyd się przyznać co nie i nawet się obronić nie można bo to kobieta i od razu cię zgłosi na Policję , Macie w cholerę dużo przywilejów że traktuje się was jak jajko które nie może mieć pęknięcia nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Dobrze ujęte.

Co dobrze ujęte? Przeczytaj uważnie leserze jeden a następnie ładnie się wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Nie krzycz na mnie z rana 😄  Sprecyzuj może, jaki ma cel dzisiejszy feminizm? Co właściwie chcą osiągnąć? Proporcjonalną różnorodność w zawodach, stanowiskach? Zresztą takim postępowaniem, jak narzucanie komuś światopoglądu, nic się nie zdziała.

Człowiek jak z rana nie ryknie to nie wie, że żyje. Adrenalina trzyma mnie wysoko ponad feminizm chociażby. Poczekaj, nie odchodź, zaraz wyjaśnię o co mi biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Spoko, będę.

Bez znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Bimba napisał:

Ja jestem feministką i wcale tak nie uważam!

ja też,  poza tym co ma feminizm do tego, że w swojej własnej sprawie zawsze popierasz swój własny interes i zwykle jestes egoistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Co masz na myśli?

A piosenkę jedną miałam na myśli bo akurat grało w radio. Znajdę Cię, miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No aktualnie nie wiem po co feministki walczą, bo z tego co widzę one gadają głupoty które już dawno mają czyli równe traktowanie, a wręcz teraz jest poniżanie faceta na każdym kroku przez feministki żeby miał gorzej od nich czyli super równość, poglądy wam się ładnie ryją, facet i kobieta nigdy nie będą równi i wiele badań to udowadnia, mniejsza aktualnie są czasy że feministki mają fazę żeby upodlić facetów, Moim zdaniem równości nie ma między kobietą i facetem raczej to kobiety górują mają masę przywilejów tylko ze względu bo jest kobietą 

a niby w czym ty nieudaczniku jesteś lepszy od  w miare ogarniętej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helel ben Shachar

Feministki to opłacona agentura mająca za zadanie sianie antagonizmów, między gojkami i gojami. Tyle w temacie. Opłacone, w sensie, góra jest opłacona. Szare, szeregowe feministki pewnie wierzą w to, co mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×