Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariposa

Dlaczego po seksie się nie pisze ale lajkuje moje wszystkie zdjęcia

Polecane posty

Gość Mariposa

Hej, 

On pisał do mnie tylko dwa dni "po", teraz tylko lalkuje moje zdjęcia na instagramie i posty na fb, reaguje na relacje...i nie pisze, nie dzwoni... Nie wiem co o tym myśleć, oczywiście sama coś pisałam, bardzo grzecznie i miło mi odpisuje ale temat kończy się w pewnym miejscu i tyle. Nie robi tego w stosunku do innych koleżanek, znajomych a my też nie jestesmy sobie nieznani, poznaliśmy się kilka miesiecy temu i to był nasz pierwszy wspolny raz. No mniej bym się zdziwila gdyby mnie olał totalnie, pomyslalabym ze liczyl tylko na seks... Co do diabła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Mariposa napisał:

Hej, 

On pisał do mnie tylko dwa dni "po", teraz tylko lalkuje moje zdjęcia na instagramie i posty na fb, reaguje na relacje...i nie pisze, nie dzwoni... Nie wiem co o tym myśleć, oczywiście sama coś pisałam, bardzo grzecznie i miło mi odpisuje ale temat kończy się w pewnym miejscu i tyle. Nie robi tego w stosunku do innych koleżanek, znajomych a my też nie jestesmy sobie nieznani, poznaliśmy się kilka miesiecy temu i to był nasz pierwszy wspolny raz. No mniej bym się zdziwila gdyby mnie olał totalnie, pomyslalabym ze liczyl tylko na seks... Co do diabła?

To przesłanie w stylu : " Fajna jesteś i podobasz mi się, ale nie wiem czy coś z tego więcej będzie, więc jestem teraz zdystansowany, nie myśl, że jeśli się ze soba przespaliśmy to juz jesteś jak moja dziewczyna", albo " lubię cię i chętnie bym to powtórzył, może kiedyś, ale nie widzę nas jako pary, więc poprzestanę na lajkowaniu zdjęć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czyli to sugeruje najprędzej, że nie chce całkiem zrywac kontaktu i woli mieć Cie gdzies tam w zapasie, ale nie traktuje Cie póki co za bardzo poważnie. Lajkuje Twoje zdjęcia bo nie chce sobie palić mostów, ale jednocześnie nie dzwoni i nie pisze bo nie chce pokazywać zbytniego zaagazowania zebyś sobie nie pomyślała, że łączy was teraz cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariposa

Rozumiem, dziękuję Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariposa

Dziękuję Tobie, to raczej odpowiedzi od jednej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu zaliczył d...e i do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, te pierwsze dwa posty były ode mnie, więc nie ma za co 😉 Tak mi się zdaje, ale też nie jestem ekspertem,więc nie odpowiem na 100%...Mozliwe też, że ma juz jakąś laske na stałe, albo nikogo nie szuka. Nie zdzwiłabym się jakby się kiedys odezwał z propzycja ni z gruszki ni z pietruszki, ale watpię żeby na ta chwilę chciał stałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Najwyraźniej jego zdaniem nie macie o czym ze sobą rozmawiać, chociaż podobasz mu się fizycznie.

Albo ta opcja, albo nie widzi jej jako materiału na dziewczynę z jakichs powodów, ale mu się podoba jednocześnie fizycznie, albo wcale on nie szuka zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×