Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowenna

Zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejanskiej, jej moc naprawdę czyni cuda!!!!

Polecane posty

Gość Nowenna

Zachęcam i polecam. Podczas odmawiania czuć opiekę Matki. Odmawiam już drugi raz, ponieważ za pierwszym razem Matka Boska otoczyła mnie należytą opieką, nie zostawiła mnie. Liczę, że i teraz tak będzie! 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się modle do latajacego potwora spaghetti. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Gość Nowenna.

Ja odmawiam od 5 listopada, czyli równo.polowa czasu i nie dzieje się nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz przylezie Rescator jemu też poleccie nowenne może zmądrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowenna
6 minut temu, Gość Magda napisał:

Gość Nowenna.

Ja odmawiam od 5 listopada, czyli równo.polowa czasu i nie dzieje się nic. 

Zadzieje sie, gwarantuje ci to! Nie poddawaj się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja modlę sie abym tym razem nie poronila. Jestem na 11 dniu ciekawe czy mi pomoze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop

Ja odmówiłam 6 nowenn pompejańskich. W tym dwukrotnie w tej samej intencji. Nie zmysłam. Ta nowenna dała mi pociechę i nadzieję, upatrywalam w niej cudu. Niestety nic o co się modlilam się nie wydarzyło. Wierzę w Boga, nie jest tak, że się obraziłam. Może po prostu nie umiem się modlić. Przy pierwszej nowennie wszystko szło wspaniałe, byłam pewna, że to o co się modlę będzie miało swój pozytywny finał, wszystko na to wskazywało i.... niestety na samej mecie koniec. Fiasko. Żyje z tym dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz przylezie Rescator jemu też poleccie nowenne może zmądrzeje

Jemu to już nic nie pomoże 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Daria napisał:

Ja modlę sie abym tym razem nie poronila. Jestem na 11 dniu ciekawe czy mi pomoze 

Ja odmawialam i nie poronilam i tak cud, że zaszłam w ciążę. Wierzę, że i u Ciebie będzie dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, ta modlitwa działa. Moja Mama odmawia teraz czwarty raz i jak do tej pory wszystko o co się modliła, to się spełniało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla123

Ze swojej strony polecam nowennę rozwiązująca węzły - miałam dwie trudne sprawy - bardzo bałam się porodu naturalnego a druga to remont który musiał się zakończyć w krótkim czasie a nie mieliśmy nawet poleconego fachowca, wszystko w ciemno. Odmówiłam w obydwu sprawach nowennę - poczytajcie w internecie jak to się robi. Dzięki niej mój poród to był bajka - gdy o nim komuś opowiadam to nie wierzą - np ze pod koniec fazy pierwszej zasnęłam po znieczuleniu, kiedy się obudziłam miałam już pełne rozwarcie i po 15 min dzidziuś był z nami, w ogóle się nie namęczyłam. Remont również poszedł nam bardzo szybko i wszystko się udało. Wiec polecam zawierzyć jakiś problem (węzeł) i się o niego modlić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja się modle do latajacego potwora spaghetti. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł 

👏🤟🤟🤟🤟👍👍👍👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 godzinę temu, Gość Nowenna napisał:

Zadzieje sie, gwarantuje ci to! Nie poddawaj się! 

Nie poddaję się, odmawiam...

A Ty modliles się o jedną rzecz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Ja się modlilam ta nowenną w pewnej intencji. Nie spełniło się to o co się modlilam. Natomiast spotkał mnie inny cud. 2 lata po cc okazało się, że mam endometriozę w bliźnie po cc. Ten guz miał 1.5 cm. Mam jego zdjęcie z usg. Byłam umówiona na operację żeby to wyciac. Stawiam się do szpitala, lekarz robi usg a tam ani śladu tego guza. Zniknął jakby nigdy go nie było. Miałam przy sobie zdjęcia usg i dzięki temu uwierzył, że to nie mój wymysl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Magda napisał:

Gość Nowenna.

Ja odmawiam od 5 listopada, czyli równo.polowa czasu i nie dzieje się nic. 

Bo jakby sie juz dzialo, to bys sie ucieszyla, podziekowala i "reszty nie trzeba".Zartuje, nie mowie ze i Ty, ale wiekszosc na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoloDeoGloria
4 godziny temu, Gość Nowenna napisał:

Zachęcam i polecam. Podczas odmawiania czuć opiekę Matki. Odmawiam już drugi raz, ponieważ za pierwszym razem Matka Boska otoczyła mnie należytą opieką, nie zostawiła mnie. Liczę, że i teraz tak będzie! 

Pozdrawiam. 

Gdzie to pisze w Biblii?  

Tak dla przypomnienia: 

"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie."/ 1 Tm 2,5-6 /

Wj 20:4 bw "Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią."

Kpł 26:1 bw "Nie będziecie czynili sobie bałwanów ani stawiali sobie podobizny rzeźbionej, ani kamiennych pomników, ani też umieszczali kamiennych obrazów w ziemi waszej, by im się kłaniać; gdyż Ja, Pan, jestem Bogiem waszym."

J 14:6 bw "Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie."

Modlić się należy tylko do Boga i tylko przez Jezusa albo się traktuje powaznie Pismo Święte albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowenna
1 godzinę temu, Gość Magda napisał:

Nie poddaję się, odmawiam...

A Ty modliles się o jedną rzecz? 

Tak, jedna nowenna jedna intencja. 

Teraz odmawiam za szczęśliwy poród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja się modliłam nowenną do Latającego Potwora Spagetti aby skończył się listopad i zaczął się grudzień. Podziałało.

Teraz się pomodlę o to aby jutro wzeszło słońce.

Polecam wszystkim tę modlitwę. Latający Potwór Spagetti spełnia prośby, ale jak ktoś nie chce się modlić do Potwora to może do Wróżki Zębuszki albo Maryji Zawsze Dziewicy. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxx

Ha ha ha, ale ciemnogród:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Xxxxxxx napisał:

Ha ha ha, ale ciemnogród:))

Jest ciemnogród gdyż odmawiałam nowennę do Boga Słońca aby ten ciemnogród dalej trwał i miał się dobrze. Bóg mnie wysłuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

JA odmawiam za siebie..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowenna
23 minuty temu, Gość Magda napisał:

JA odmawiam za siebie..

 

Powodzenia!! 👍🏻🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananaska

Niestety trudno jest pisać o czymś takim żeby nie brzmiało to pompatycznie czy śmiesznie dla osób z zewnątrz. A szkoda, bo to jest modlitwa o niezwykłej mocy, która tkwi nie w jej formułce czy jakimś magicznym wersecie ale w totalnym zawierzeniu. Ja doświadczyłam cudu, takiego wysłuchania prośby że do teraz myślę o tym często A minęły 2 lata. Polecam też Waszej uwadze akt zawierzenia od Ojca Dolindo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Modlisz się gościu Nowenno do Diabła. Nie zaprzeczam że te modlitwy Tobie pomagają, ale musisz wiedzieć, że Diabeł jest ojcem kłamstwa. Zrobi wszystko żeby odwieść Cię od prawdziwego Boga. Najpierw Ci pomoże, a jak mu uwierzysz, to doprowdzi Cię do zguby. Posłuchaj się gościa SoloDeoGloria, on ma rację.

6 godzin temu, Gość SoloDeoGloria napisał:

Gdzie to pisze w Biblii?  

Tak dla przypomnienia: 

"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie."/ 1 Tm 2,5-6 /

Wj 20:4 bw "Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią."

Kpł 26:1 bw "Nie będziecie czynili sobie bałwanów ani stawiali sobie podobizny rzeźbionej, ani kamiennych pomników, ani też umieszczali kamiennych obrazów w ziemi waszej, by im się kłaniać; gdyż Ja, Pan, jestem Bogiem waszym."

J 14:6 bw "Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie."

Modlić się należy tylko do Boga i tylko przez Jezusa albo się traktuje powaznie Pismo Święte albo nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Modlisz się gościu Nowenno do Diabła. Nie twierdzę że te modlitwy Tobie pomagają, ale musisz wiedzieć że Diabeł jest ojcem kłamstwa. On zrobi wszystko żeby Cię odwieść od prawdziwego Boga. Najpierw Ci pomoże, a jak mu uwierzysz, to doprowadzi Cię do zguby. Posłuchaj się Gościa SoloDeoGloria on ma rację.

6 godzin temu, Gość SoloDeoGloria napisał:

Gdzie to pisze w Biblii?  

Tak dla przypomnienia: 

"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie."/ 1 Tm 2,5-6 /

Wj 20:4 bw "Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią."

Kpł 26:1 bw "Nie będziecie czynili sobie bałwanów ani stawiali sobie podobizny rzeźbionej, ani kamiennych pomników, ani też umieszczali kamiennych obrazów w ziemi waszej, by im się kłaniać; gdyż Ja, Pan, jestem Bogiem waszym."

J 14:6 bw "Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie."

Modlić się należy tylko do Boga i tylko przez Jezusa albo się traktuje powaznie Pismo Święte albo nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni i sklada się z dwóch etapow: etap pierwszy część błagalna 27 dni i etap drugi czesc dziekczynna równiez 27 dni. Jest to potezna ale tez wymagajaca modlitwa, ponieważ codziennie odmawia się 3, a niektórzy nawet 4 części rózanca. Dla osob świeżo nawróconych polecałabym wspomniana wyżej Nowennę Do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, trwa 9 dni i sklada się z jednej części rózanca (codziennie innej) + ze specjalnej modlitwy. Piszę o tym, ponieważ niektórzy nie konczą "pompejanki" i mają poczucie winy z tego powodu dlatego polecam zaczać od krótszej Nowenny. Pamietajcie, że Maryja was kocha i czasem nawet jedna dziesiątka różańca odmówiona z wiarą i czcią może zadziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×