Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Imuś

Dojrzewające owoce są najsłodsze

Polecane posty

Hej, Cyferko...!!

Ten brak zimy w styczniu cieszy mnie, bo ślizgawicy boję się straszliwie. Ale z drugiej strony martwi. No, bo obawiam się, że mróz może wiosną nadejść i wegetację roślin zakłócić. Kleszcze! Moi weterynarze ostrzegają, że zaczynają żerować gdy temp.  jest w pobliżu +4. Już teraz suńkę ciągle sprawdzam. Jak narazie jeszcze nie widziałam. To co Cyferko piszesz jest przerażające! Minus 20 i nie padły!! Zgroza!

Zapraszam na zimowo wiosenną kawę. 

Mam dość takiej zimy. Nasze organizmy domagają się innej temperatury. U mnie  na termometrze dochodzi do

10 st. W lokalnej telewizji  pokazywali kwitnącą fuksję.  Nic dobrego to nie wróży.  Dzisiaj odkładam wszystko i idę

podciąć włosy. Nie pamiętam kiedy byłam taka zarośnięta. Wyglądam jak straszydło. Spodziewam się też dzieci. Zawsze

się cieszę, że choć  krótko ale będę mogła  pogadać.

Babki co to będzie jeśli Dwór Królewski się  rozleci???

Imuś 

dawno nie piłaś kawy, dlaczego????

Dzień dobry Globusiku.

Dzięki za kawkę.

Może jakoś damy sobie radę Globusiku

jak Dwór Królewski się rozleci😁

Straszne zamieszanie wokół tej sprawy.

Komputer mój w naprawie.

O 8 ma wrócić do mnie...zobaczymy czy tak się stanie.

Pozdrawiam Was.

Z kompa napiszę więcej.

Pa

Witajcie  !!

Wtorek. Wyspana wstałam. Już drugą noc z rzędu spałam dobrze. Czyżby księżyc był w odwrocie?

x

Globusku,

co to będzie? Hmmm... chyba nic wielkiego. Świat się nie zawali, Słońce nie "wstrzyma biegu".😋 Może, za niedługo, Babunia odda ster Williamowi, a sama nieco odpocznie. Z takiego obrotu spraw wszyscy, a szczególnie Karol, byliby uszczęśliwieni. Mehan i  Harry nie będą musieli publicznych funkcji pełnić. Zajmą się sobą, swoją rodziną. Oni, pomni tragedii jaka Dianę spotkała, na bank boją się nagonki medialnej. No i niech sobie żyją trochę w Kanadzie, trochę w Anglii. Niech pracują zarobkowo. Niech syneczka, we względnym spokoju, wychowują.

Edytowano przez adazina

Dzień dobry.

Zapraszam na kawę.

Globusiku masz rację,dni są raczej wiosenne w tą zimę.

Wpływu na pogodę nie mamy niestety.

Aduś ja jestem pewna,że księżyc mocno ingeruje na nasze samopoczucie.

Co tam gotujecie dzisiaj?

Zapraszam chętne koleżanki na kawę.

Oczywiście za oknem ciemno i wilgotno. Czekam na ciut światła.

Cyferko

masz problem z głowy. Komputer działa. Mój  zaczyna szwankować coraz bardziej. Problem w tym,  że nie wiem 

gdzie mogłabym go oddać do naprawy i przeglądu. Znowu  czeka mnie sprawa do załatwienia ale    nie wiem od czego

zacząć. Już raz  był u mnie w domu  facet polecony przez  kogoś. To prawdziwa bestia. Posiedział  przy nim  pół godziny

i zażądał  200 zł. Byłam tak zaszokowana ,że bez  dyskusji  zapłaciłam. Teraz jestem ostrożna.

Adziu

Też uważam,  że  Królowa Babcia  powinna przekazać  władzę  młodym  członkom rodziny.  Już  czas  iść na emeryturę😀

Witaj  Cyferko

Wczoraj  dzieciom nie wyszło  i nie mogli przyjechać. Zupę mam /kapuśniak/ z kiszonej kapusty.  Jeszcze upiekę

udka z kurczaka i tyle. Oczywiście pod warunkiem, że przyjadą.

Hej Globusiku,witaj.

Domyślam się,że Senior jeszcze nie wypłynął...

to wrobili Cię wczoraj :classic_blink: zestaw obiadowy bardzo mi się podoba :classic_rolleyes:

Jeśli chodzi o komputer to mam w rodzinie speca 😉

Kuzynki mąż jest serwisantem w dużej firmie.Udało się usterkę naprawić...

zamontował  mi takie "cuś"w kompie,że maże zdalnie mi pomagać w razie problemu.

Kamień z serca,strasznie stresujące dni za mną :classic_biggrin: zainstalował mi też Windowsa 10

Windows 7 od wczoraj  nie ma już zabezpieczeń technicznych.

Globusiku bardzo Ci współczuję kłopotu z komputerem.

Szukaj pomocy może u studentów informatyki,na pewno taniej będzie.

Młodszy wnuk powinien Ci pomóc,nie krępuj się prosić o pomoc! :classic_wink:

Słoneczko Wam przesyłam,u mnie pięknie świeci.

Witajcie😊

Ponuro,buro i szaro

Mam problem

Ktoś wyrzucił psa w naszym lesie

Jak zwykle z resztą😡

Jest dość duży a to jeszcze szczeniak

Dałam ogłoszenie na fb ale nikt go nie szuka

Muszę zadzwonić do schroniska bo ja psa nie chcę

Otóż psa nie przyjmą bo to nie ich gmina

Mam to zgłosić w swoim urzędzie

W tym tygodniu nie zdziałam już nic bo grypa nie daje mi żyć

A jeszcze telefon od J...

Jedź do biura i ZUS-y zapłać🙈

Nigdzie nie jadę

Nie będę latać z gorączką

Mam L-4 i koniec kropka!

Witajcie wieczorową porą.

Jakoś tak się złożyło, że nie zameldowałam się na porannej kawce. Teraz pociągiem wracam do domu i chętnie poczytam co tam u Was.

Witajcie !!

Kawa o poranku jest jak prawdziwy eliksir. Zaparzyłam i w termosowych kubkach dla Was zostawiam:

☕ ☕ ☕ ☕

A ja już w pociągu. Nasza Mania ma wysypkę. To na bank AZS. Sama jestem tą chorobą dotknięta i widać wnuśka po mnie odziedziczyła. Smutne.😢

Adziu

dziękuję za kawę.Chętnie piję ponieważ jestem  zmęczona po dobrze przespanej nocy. Adziu  u mnie  wśród dzieci

panuje  ospa, może  mała ją podlapała. Oprócz ospy   dzieci atakuje  wszawica. Tego pojąć nie mogę i wytłumaczyć  też nie!!!

Adziu  co to jest  AZS???

Imuś

No właśnie grypa też ma się dobrze. Atakuje  coraz  bardziej.  Z gorączką  nie możesz wychodzić z domu.  Do tego

wszystkiego  masz na głowie  biednego pieska. Schroniska są przepełnione   dlatego  nie  chętnie  zabierają  zwierzątka.

Kuruj się imuś   i wracaj do nas.

Cyferko

Na szczęście  Senior jeszcze jest. Wyjeżdża 21go jeśli nic się nie zmieni.  Wczoraj  była akcja bo Junior w końcu  ma  sprawdzoną

i oprawioną  pracę. Dzisiaj pojechał  zawieść i będzie miał wyznaczony termin obrony. Może w końcu znajdzie trochę czasu

i dotrzyma obietnicy,  że  zajmie się komp. Dobrze to ujęłaś, że  swoich  wstydzę się prosić o jakąkolwiek  pomoc. Wolę  obcego

któremu zapłacę i  mam czyste  sumienie. Oj Cyferko dużo można by  pisać na ten temat.

Aduś dzień dobry.

Dziękuję za eliksir :classic_love: smutna wiadomość o Mani.

Robiliście testy? Teraz dużo różnych wirusówek,może to różyczka?

Widzę Globusika na podglądzie. AZS to atopowe zapalenie skóry,choroba alergiczna.

Z wszawicą też nie mogę pojąć o co chodzi?Nawet reklamę :classic_blink: o środku

zapobiegającym co rusz można w mediach usłyszeć...

Globusiku Junior sfinalizuje sprawę w ciągu dwóch tygodni.

I bardzo dobrze,niech się broni nie ma co odkładać.

Życie uczy nas bycia Globusiku niezależnymi,ale są sprawy,których przeskoczyć nie można.Ja też nie lubię nikogo o nic nie prosić,ale jak mus :classic_blush:

Dzisiaj pogodny dzień się zapowiada...liczę na dużo słońca.

Imuś zdrowiej!

Pa.

Witajcie😊

Kawa jakoś nie smakuje w chorobie

Adziu

AZS miał mój starszy syn

Leczony sterydami i wiecznie w szpitalu

Wyglądał jakby mu ktoś skórę z twarzy ściągnął

Paskudna choroba

Zdrowia dla Mani

Globusiku

Ja też nie lubię prosić swoich

Z resztą jestem tego zdania,że jak za darmo,to zrobione po lebkach😉

Cyferko
Też liczę dzisiaj na słońce😊

Hej Imuś.

Moje słońce utknęło gdzieś :classic_wink:

Globusik pisze,że za naprawę zapłaciła 200 zł

uważam,że drogo!tym bardziej,że pan odwalił robotę.

Zresztą nie ma co uogólniać,różnie bywa.

Aduś jak Mania się dzisiaj czuje?

A ja znowu w pociągu. Dziś wyjątkowo wcześniej do domu wracam. Mania dostała się na wizytę u świetnego lekarza, specjalizującego się w dermatologii pediatrycznej. I oczywiście potwierdziły się moje podejrzenia. Typowy obraz AZS. Dostała trzy różne smarowidła, tabletki i syrop. Zakaz jedzenia cytrusów, czekolady i kakao. Po pierwszym posmarowaniu całego ciała wnuśka w głos krzyczała: JAKA ULGA, BRAWO PAN DOKTOR...!! Testy miała robione jakiś czas temu, w Klinice Pulmonolgii Pediatrycznej. Na wszelkie możliwe alergeny. No i one wyszły ujemne. Opowiedziałam o tym wyniku mojej pulmonolog. I ta doktor poleciła nam, mimo ujemnych testów, jednak obserwować małą, bo mogła po mnie skłonności do alergii odziedziczyć. Teraz, niestety, te podejrzenia  potwierdziły się.

x

Imuś,

tak, życie z AZS łatwe nie jest.

x

Globusku,

mechanik ładną kasę sobie zażądał. Ech...🙄

x

Cyferko,

pytasz co w gotowaniu. U mnie, oraz u dzieci, wczoraj i dziś zupa klopsikowa. Co będzie jutro, tego nie wiem. Bez sił jestem. Dziś wstałam o 3:30. Jutro pobudka o tej samej porze. Dobrze, że dzisiaj mogę wcześniej do domciu wrócić. Zaraz wysiadam. Jak tylko do chaty dojdę, to prysznic i do wyrka.

Dobrej nocy, Babeczki...!! 💕 🙋‍♀️💕

Witajcie !!

Piątek. Tygodnia koniec i początek. Czyli początek weekendu. Spalam jak młody Bóg. Osiem godzin. Czuję się dobrze wypoczęta. Owsianka z cynamonem zjedzona. Teraz kawka. Zapraszam.

☕ ☕ ☕ ☕

U nas mroźnie. Dachy i szyby aut oszronione. Wczoraj wieczorem było sucho, mam więc nadzieję, że chodniki nie będą śliskie. Myślę, że na pociąg wyjdę troszkę wcześniej. Bo kto wie, może jednak miejscami ślizgawkę napotkam.

Imuś,

jak się czujesz...?? A co z pieskiem?

x

Cyfereczko,

wszawica dalej atakuje? O rety! Myślałam, że ludzie już uporali się z tym problemem!

x

Globusku,

mam podobnie. Nie lubię o pomoc prosić. Jednak czasami wyjścia nie ma. A z drugiej strony Ty pomagasz komuś - ktoś pomoże Tobie.

Ufff... jednak jest ślisko. 😟 Wyszłam wcześniej i jakoś doczłapałam do dworca. Pociag ma 12 minut opóźnienia. Ale najważniejsze, że przyjechał i jesteśmy w Łodzi. Rety, pierwszy mróz i już komunikacyjne kłopoty.😡 A jak z pogodą u Was...??

Edytowano przez adazina

Hej Aduś,niestety nie zdążyłam Cię uprzedzić 🙄

Ślizgawica i -3...wróciłam ze sklepu z duszą na ramieniu.Udało się! :classic_huh:

Dobrze,że Ty też szczęśliwie dotarłaś na miejsce.Mogłaś przenocować u Mni!

Zabieram się za kawę :classic_rolleyes: dzięki.Jedna z przyjemniejszych chwil w ciągu dnia.

Dzisiaj piąteczek,zgodnie z tradycją :classic_rolleyes: rybka i naleśniki.Staram się dwa razy w tygodniu gotować obiady bezmięsne.

Globusiku,Imuś,jak nocka?

Ja szybko spałam.

Adziu

witam Cię i dziękuję  za kawę. Ty   w podróży. Wnusia już  czeka. Adziu  współczuję  choroby  dermatologicznej.  Dawno  dawno

temu walczyłam z trądzikiem różowatym. Nie wiem jak to się stało ale w końcu ustąpił. Pytasz o pogodę? u mnie 

ciepło, nawet lekkiego mrozu w tym roku  nie było. Pogoda świńska.

Cyferko

Trzymam kciuki za Juniora. Jeśli nadszedł czas niech zakończy  to co zaczął. Po rożnych  perturbacjach  znowu

wrócił do dziewczyny.  Jest od nowa zakochany. Nie wiem na jak długo ale  miłość kwitnie. Kwitła już nie raz  i  gasła😀 zobaczymy

jak będzie tym razem.  Czasami  czuję się jak bym uczestniczyła  w przedstawieniu  cyrkowym😂

Imuś

w czasie choroby przeważnie nic nie smakuje. Fajnie,że pokazałaś się choć na krótko. Trzymam kciuki i zdrowia  Ci życzę.

Imus  a jak Twój  Juniorek , czy  ma już  koleżankę  bliższą  sercu?:classic_biggrin:

Witajcie😊

Noc taka sobie

Ząb mi dokucza od środy i to ten leczony kanałowo

Dzisiaj dentysta 

U mnie szron i biało ale słońce świeci

Psa nie ma

Widziałam jakieś auto pod lasem

Może właściciel zabrał?

Nie wiem🤔

Nasza wnuczka też ma AZS,po czekoladzie

Co dziwniejsze,córka smaruje ją tą samą maścią,którą ja mam na PPD🙄

Ryb mam po kokardę

Chyba wiecie dlaczego😃

Robię sadzone jajka

Globusiku

Jeśli chodzi o Juniora,to marne szanse mam na wnuki z jego strony😉😊

Hej Imuś.

Przez mgłę widzę Ciebie.

Mleko za oknem,przedziera się słoneczko.

Jestem po cięciu :classic_rolleyes: byłam już u fryzjera.

Tobie życzę dnia bez bólu :classic_love:

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować