Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Imuś

Dojrzewające owoce są najsłodsze

Polecane posty

Ada,to najadłaś się stracha :classic_blink:

Nieprzyjemna sytuacja,bardzo.

Chciałam jechać na cmentarz,ale tam chyba też nie wolno?

Minister Zdrowia też nie pociesza,mówi,że może do grudnia,a może i dłużej :classic_ninja:

No cóż, trzeba nauczyć się funkcjonować na nowych zasadach.

Trzymajcie się.

Pa.

Witajcie 

Cyferko

tak jak piszesz staram się żyć  w nowych warunkach ale jakoś mi to  ciężko przychodzi Nie zawsze mam  chęć nawet

na kawę. Pytałaś  czy  synowa miała testy. Niestety jeszcze nie . Nie rozumiem  na czym  te gadki polegają  i po one są.

Imuś

jednak  ze szklarni  zrezygnowałaś. Sporo miałaś z nią  kłopotu  więc  chyba dobrze zrobiłaś. Mały   warzywniaczek

wystarczy. Imuś  z domu wychodzę   bardzo  mało. Wszystko  wokół  pozamykane więc  nie ma gdzie  iść. Nawet  cmentarz

jest  zamknięty i nie można odwiedzić  tych których  nie ma.

Adziu

Nie obwiniaj siebie  

Z chorobami tak jest,że  atakują  kiedy chcą i kogo chcą. Szkoda   Suni  ale  dla radę i  wyzdrowieje.

Dobrego dnia  dla wszystkich.

Dzień dobry😊

Cyferko

Na cmentarz nie wolno

Chciałam iść po świętach bo tata 17 ma urodziny😞

Globusiku

Zapraszam do mnie😉

Tu jest gdzie chodzić

Adziu

Ale oni przynajmniej chodzą a nam to chyba mięśnie zesztywnieją😉

Taras/balkon posprzątany

Musiałam tam wjechać ciężkim sprzętem bo brak śniegu,spowodował,że wszystko na nim zzieleniało

Dobrego dnia babki💕

Dzień dobry.

Wypiję kawkę z Wami i zmykam na górę.

Zamykamy się w trybie natychmiastowym!

Znajoma która pracuje w laboratorium wypożyczała wczoraj wertykulator.

Dzisiaj odwiozła,a potem zadzwoniła,żeby go odkazić.....wszystkich pracowników

poddają badaniu,jest w moim mieście zakażenie.

:classic_blink:

Pa.

• Sad 1

Witajcie !!

Dziś kawka od WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA:

🍀🐰🍀

☕ ☕ ☕ ☕

O jej... nie gdy weszłam tu do nas to nie było żadnego dzisiejszego wpisu. Jak wyslałam swój, to pokazały się Wasze... czary jakieś...😁

Cyferko,

masakra...!! Zamykajcie firmę natychmiastowo...!! Nie ma sensu się naraża...!! A Wam, po tylu latach pracy, należy się odpoczynek...!!

x

Globusku,

synowej jeszcze nie przebadali?? Taaa... oni tylko w gadce są dobrzy. W działaniu, to już dużo gorzej.

Ach, mówisz Kochana, że choroba nie wybiera. Tak, to prawda. I ja staram się samej sobie w ten sposób całą tę sytuację tlumaczyć.

Cmentarze zakazane. U moich bliskich dawno już nie byłam. Najpierw chorowałam, a teraz zabronione. Trudno. Trzeba jakoś to znieść.

x

Imuś,

17 Tatki urodziny. Ech, pozostaje w myślach pomodlić się za spokój Jego duszy. W marcu była szesnasta rocznica śmierci mojej mamy. I też nie mogłam na grób pojechać.

Wyniku suńkowej kupencji jeszcze nie ma. Być może dopiero dziś wieczorem przyjdzie.

Ja natomiast muszę do apteki po stałe leki

Niech będzie do rymu😉

Cyferko

Masakra🙈

Zamykajcie,nie ma innej opcji

Uważajcie na siebie💕

Zadzwoniła jeszcze raz znajoma,która wypożyczała

u nas.

Teraz na spokojnie,też wpadła w panikę...

Właśnie od dzisiaj zaczęli robić testy personelowi medycznemu.

Pewnie robią to sektorami,zaczęli od laboratorium.

Imuś mam zamknięte.

Ty też uważaj na siebie.

Pa.

Szczerze mówiąc, mam trochę inną opinie na ten temat.

Napisano (edytowany)

Imuś,

a więc uważaj na siebie...!!💓

Do apteki wybieram się jakoś tak po świętach. Jak na razie to mąż zawiózł nasze karteczki do przychodni rodzinnej. Następnie telefonicznie dostaliśmy kody. Wypisaliśmy sobie zapas na osiem miesięcy. Tak więc teraz tylko, co jakiś czas, do apteki trzeba będzie.

Powiem Wam, że mam "szczęście" do policji. Dziś, gdy z suńką na łąkę przez ulicę przechodziłam, znowu byli. Tym razem radiowozem, z włączonym sygnałem świetlnym, wolno jechali. Ale nie zatrzymali się, tylko jeden z nich przenikliwym wzrokiem na mnie popatrzył.

Mąż wczoraj kupił 1,5 kg skrzydełek. A ja dziś poszłam po sos sojowy. Miód i czosnek mam. Skrzydełka wczoraj pokroiłam i zamroziłam. W piątek rano wyjmę je i rozmrożę. Wieczorem w piątek zamarynuję. W sobotę rano upiekę. Będziemy mieli do jedzenia na całe święta. Mam nadzieję, że mi się to danie uda.

x

Cyferko,

serial bardzo fajny. Zaskakujący. A ja, patrząc na główną bohaterkę, uczę się asertywności. Bo za nic nie wyplułabym nawet  najbardziej obrzydliwej kawy. Przełknęłabym i już.😝 To samo z pytaniem o przytulenie. Jak siebie znam, to szeroko otworzyłabym  swoje ramiona.🥺 Widziałam cały pierwszy odcinek i kawałek drugiego.

A jeszcze coś Ci Cyferko powiem. Ultravolet nagrywany jest w wielu znanych mi miejscach. Np. ten wieżowiec, w którym mieści się komenda policji. Otóż te bydynki są dwa bliźniacze i stoją obok siebie. No i w tym drugim wieżowcu pracuje moja córka. Bardzo często zerka z okna swojego pokoju na pracującą ekipę filmową. I opowiada, że każdy drobniutki fragmencik (np. zwykłe wsiadanie do radiowozu) nakręcany jest po KILKADZIESIĄT razy. A że tak jest, to nawet nie musi przez okno. Ona słyszy jak rezyser przez megafon drze się: stop, statyści na miejsca, dubel...!!! I tak po wielokroć.😳 Córcia często mi o tym filmie mówiła. No, żebym oglądała. A mnie jakoś to umykało. Także dzięki Cyfereczko.😍

Edytowano przez adazina

:classic_rolleyes:

Aduś rozbawiłaś mnie asertywnością 😄 Ja tak robię jak bohaterka filmu 😄

Jak jeszcze dwa obejrzysz,to nie oderwiesz oczu...

X

Bardzo ciekawe z Ultrafioletem,jednak świat jest mały:-D

Pa.

Wystrzegaj się mundurowych 🤣

Dzień dobry.

Witam Was z kawą w mroźny poranek.

Wyjechałam świtem po zakupy,niestety "wszyscy" też byli 😄

Udało mi się do sklepiku na uboczu zrobić zakupy pomijając

kolejkę.

Zawiozłam mamie.

Kark mi skręciło po myciu okien,to wszystko brak ruchu :classic_blink:

Jeszcze nie zaglądałam do wiadomości...odwlekam.

Pozdrawiam Was.

Pa.

Dosiadam się Cyferko  i wypiję kawę.

Dzisiaj również  muszę  wyjść  do Apteki. Leki bez recepty  sa mi  potrzebne.  Nie muszę gonić z rana .  

U mnie noc była zimna  , temperatura minusowa . Dzień  będzie  słoneczny.  Z tego powodu się nie  cieszę, potrzebny jest

deszcz.

Dobrego i spokojnego dnia  życzę.

Cyferko

Globusoku

Posuńcie się😉

Też chcę się dosiąść

Adziu

U nas tylko na telefon

Pani skrupulatnie pytała co i ile biorę

Melesa

To „słuchamy”

Jakie jest Twoje zdanie i na jaki temat?

U nas szron

Przez okno widziałam dwie piękne sarny

W mieście to może i dziwny widok,u nas norma

Ludzi nie ma,to i natura wkroczyła

Wczoraj pokazywali jak dwie myszy biły się na londyńskim peronie metra😀

Uśmiałam się

Witajcie  !!

Melduje się Ada. Kawa w dłoń i jazda. Wielki Piątek czas zacząć. 🙂

Upsss... buch, buch... i stuknęłyśmy się z Imuśką czołami... a przecież zaraza... należy być 2 metry od siebie...😄

• Haha 1

Napisano (edytowany)

U nas zimna noc. Rankiem było raptem +2 st. Już jestem po zakupach. Mam pod blokiem ulubiony i świetnie zaopatrzony sklepik spożywczy. Nasza cudowna Oleńka ma w nim wszystko o czym się tylko zamarzy. Warzywa, owoce, pieczywo, nabiał itp. itd. Wczoraj z okna widziałam gigantyczną kolejkę. Przez cały dzień ludzie stali. No to ja dziś zeszłam do Oli o 5:50 i byłam druga. Za mną natychmiast ustawiło się kilka osób. Gdy miałam już wchodzić przyszedł starszy pan o kuli. Widać, że po udarze. Zerknęłam porozumiewawczo na kobitkę co to za mną stała i przepuściłyśmy schorowanego człowieczka. Bardzo, bardzo nam dziękował. Po zakupach zabrałam suńkę na łąkę. Policja  pewnie jeszcze śpi, bo nie było żadnego stróża prawa.😝

Wczoraj, po konferencji prasowej premiera, zaczęłam przymierzać szale i apaszki. Ale synowa z synem zdecydowali, że nie mogę w ten sposób zakrywać twarzy. Oni mają zaprzyjaźnioną szwalnię, w której produkują wielorazowe maseczki. Dzieci dziś je nam dostarczą. A córka z zięciem i Manią pojechali wczoraj  do Poznania po rękawiczki. Kupili sobie i nam po 100 sztuk. Tak więc dzięki dzieciom jesteśmy zaopatrzeni w te niezbędne produkty.

Edytowano przez adazina

Imuś,

no to mamy podobnie. U nas sarny, dziki, lisy, zające, bażanty pod domy podchodzą. Do tej pory cieszyło mnie to bardzo. Ale skoro moja suńka zachorowała od kontaktu z dzikimi zwierzętami, to już krzywo patrzę na tę bliskość.😡

Adziu

Ałć!🤒🤕

J ma dzisiaj przywieźć maseczki

100 sztuk

Ja już swoją mam od tygodnia a córka się ze mnie śmiała,że po co mi

Od 16-tego będą obowiązkowe

Czyli od dnia urodzin naszego wnuka😉

Globusku,

do apteki się wybierasz. No  tak, to są wjścia niezbędne.

U nas też susza masakryczna. Na łące widać jak wszystko jest zakurzone. Przyroda łaknie deszczu.

x

Cyferko,

ależ dziękuję Ci za pokazanie mi tego filmu.😃 Wczoraj zrobiłam sobie prawdziwy maraton. Został mi do obejrzenia ostatni odcinek. Mam nadzieję, że kolejny sezon kiedyś będzie.

Hejka.

Witajcie.

Ja na górze szlifuję chatę,a Emek potajemnie wydaje sprzęty :classic_blush:

Właśnie dostał opr...

Mam 6 maseczek :classic_blink: nie będę łazić i tyle.

Apaszkami zasłonię się...Rękawiczek mam pod dostatkiem,kupiłam w Lewiatanie

bez problemu.

Co słyszę...spowiedź z samochodu...ludzie to jednak lubią  celebrować.

Pa.

Aduś,ponoć w czerwcu będzie drugi sezon.

Film mega...też czekam na kontynuację.

Cyferko,

w czerwcu... oby tylko wirusisko nie pokrzyżował tych planów...

A mąż Twój widać ma dobre serce. Tylko, że to w obecnej sytuacji bezpieczne nie jest.😢

Spowiedź  z samochodu. Ech, ludziory. Widać muszą. Ech, ech...🥺

Mam info od laborantki z którą mieliśmy kontakt.

Wynik ujemny....uffffff

• Like 1

Kawę wypiłam. Na Was też czeka, zapraszam.

Myślę, że  pojedynczy piechur  idący  drogą  przez mundurowych  nie będzie  zatrzymywany. Wyruszyłam  w odwiedziny 

do każdej z Was. Czasu mam dużo do domu mogę wrócić  kiedy będę chciała. Zaczynam  od  Cyferki. Widzę   wypucowane

okna ,taras lśni  ale na tym nie koniec .Cyferko  co tak się krzątasz  w kuchni. Miałaś  przygotowywać mało  jadła.😍

Adziu

teraz kolej  na Twoje klimaty. Powietrze świeże  dookoła  zielono. Widzę też  Twoją  chatę,  wskazała  mi ją  suńka. Leży  na

balkonie . Chyba  wyczuła  obcą kobitę  bo zaczęła  pomrukiwać.  Oddalam się  żeby  nie zdenerwować  pieska🤗  było cudnie.

Imuś

U Ciebie będę  najdłużej , mam tyle do  obejścia. zaczynam  od lasu.  Taki  las kocham bo uwielbiam  sosny. Wypatruję

sarenek. Przy dźwiękach  optymistycznej  piosenki ……..jeszcze  w zielone  gramy...…. idę sobie dalej.  U Ciebie  suszy  nie ma,

łąka  zielona  trawa rośnie  pięknie jest.

Wdrapuję się na taras  , siadam  i odpoczywam. Niebawem  mnie zobaczysz.

😍

Być może  będziecie  zdziwione tekstem  dzisiejszego  lista   ale to  cala ja. Lubię  pomarzyć  i  przenieść   się   w swoj

wydumany  świat.

Dobrych  Świąt  Wam   życzę.

• Like 2

Napisano (edytowany)

Witajcie  !!

Globusiczko,

ach, jesteś wspaniała...!! 💓 Taką cudną wycieczkę sobie zrobiłaś. A ja, słysząc  pomrukiwania suńki, wyszłam na balkon. Wołałam do Ciebie: Globusku, Glooobuuuskuuuu...!!! Jednak Ty już minęłaś łąkę i weszłaś do lasu. Jest to kierunek na Kaszuby, więc domyśliłam się, że idziesz do Imuśki.

Kobitki, wczoraj późnym wieczorem zadzwoniła do mnie wetka. Przyszedł wynik suńki badania i okazuje się, że jest ujemny. Nie ma włosogłówki, ani żadnych innych robali. Ale problem z nawracajacymi krwawymi biegunkami jest. Tak więc zaraz po świętach będzie miała robione USG brzucha. Dalej jest na diecie lekkostrawnej. Rozgotowany ryż, kilka chrupek i parę kropli oliwy. Dziś chyba dodam jej odrobinę ugotowanej marchewki i pietruszki. A być może, zamiast chrupek, troszeczkę ugotowanej piersi kurczaka.Tak to wygląda.

Edytowano przez adazina

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować