Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilof

Zawsze mnie dziwi kiedy ktoś mówi, że nigdy nie upił się w samotności...

Polecane posty

Gość kilof

ja nawet nie byłbym w stanie policzyc tego ile razy chocby jednego roku upiłem się samotnie.. a w zyciu? w setkach razy to będzie..

bo co ma zrobić ktos, kto nie ma znajomych? no musi chlać bo inaczej by po prostu zwariował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość kilof napisał:

ja nawet nie byłbym w stanie policzyc tego ile razy chocby jednego roku upiłem się samotnie.. a w zyciu? w setkach razy to będzie..

bo co ma zrobić ktos, kto nie ma znajomych? no musi chlać bo inaczej by po prostu zwariował

co ty sobie wkręcasz ? chyba że chlasz dzień w dzień to co innego. jak w weekend po pracy kilka piw wypijesz przed tv to nic w tym dziwnego. to jest bardziej normalne niż stać pod sklepem z jakąś patolą, osiedlowymi pijakami z napuchniętymi gębami, śmierdzącymi lub sępić zł na alko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curvo z bujną fantazją

 

52 minuty temu, Gość kilof napisał:

ja nawet nie byłbym w stanie policzyc tego ile razy chocby jednego roku upiłem się samotnie.. a w zyciu? w setkach razy to będzie..

bo co ma zrobić ktos, kto nie ma znajomych? no musi chlać bo inaczej by po prostu zwariował

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

kilof uważaj bo za chwilę już nie będziesz mógł przestać pić, a samotność nie jest zła. Potem będziesz pił bo żona niedobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość taki_jeden_964 napisał:

kilof uważaj bo za chwilę już nie będziesz mógł przestać pić, a samotność nie jest zła. Potem będziesz pił bo żona niedobra. 

Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×