Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lili

Mocny smierdzacy pot a waga

Polecane posty

Gość Lili

Hej przychodzę z dosyć wstydliwym tematem.. 

Miałam ciąże zagrożona niemal całą przelezalam z uwagi na zagrożenie porodem przedwczesnym. Przytyłam ok 20kg w ciąży po ciąży zostało mi jeszcze 10kg co za tym idzie mam aktualnie delikatna nad wagę moje BMI wynosi 26 ale do sedna.. 

Nie jem słodyczy, nie spożywam zbyt wiele cukrów ale jem bardzo nieregularnie.. Od pewnego czasu strasznie smierdzaco się poce. 

Myje się, używam dezodorantu ale po jakiejś godzinie już czuję nieprzyjemny zapach.. Strasznie mnie to ogranicza nie wiem co może być przyczyną? Zawsze byłam towarzyska a teraz wstydzę się gdziekolwiek pójść bo ciągle mam wrażenie że śmierdze jak temu zaradzić czy ktoś miał podobny problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looror

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mysle, że powinnas zwrócić uwage na dwie sprawy:

1. Hormony i z tym do lekarza. Zobacz jak nieprzyjemny potrafi byc pot u nastolatków kiedy hormony szaleją. Ale tutaj pomoc moze Ci tylko dobry lekarz i badania.

2. Zdrowa dieta.  Wiem po sobie, odżywiając sie zdrowo, utrzymując prawidlowa mase i podstawowa aktywnosc fizyczna zrezygnowalam z mocnych, zapychajacych i blokujacych  dezodorantow. Oczywiscie po intensywnym treningu musze się umyc ale czesto pot jest prawie bezzapachowy.

Zresztą to co jesz czuc także po grubszych wizytach w toalecie.

Z moich obserwacji,.im bardziej roślinna dieta tym przyjemniej,.choc z miesa nie zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×