Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Viggen

Szukam studentki do sponsorowania

Polecane posty

Gość Viggen

Szukam młodej dziewczyny do sponsorowania. Warszawa. Mogę zaproponować 1000 zł za spotkanie i 4 spotkania w miesiącu. Szczegóły na priv, viggen74@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny

A student? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

Student niestety odpada:) Albo na szczęście):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dalej szukasz.. Matko kochana wykonczysz się nim znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio

dam 2000 za 4 spotkania pod warunkiem, że będzie miała duży biust, szeroką pupę i lekką nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio

dam 2000 za 4 spotkania pod warunkiem, że będzie miała duży biust, szeroką pupę i lekką nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe

Gdybyś rozlepił ogłoszenia na kilku warszawskich uczelniach, miałbyś już pewnie kilka ofert.

Ale ty jak dziesiątki podobnych facetów wolisz wierzyć w to, że niszowe forum opanowane przez hejterów to świetne miejsce, by zamieszczać erotyczne anonse 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

W życiu ważna jest cierpliwość.A ja szukam ładnej, smukłej dziewczyny do rozpieszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe

Tylko że kiepskie miejsce wybrałeś na te poszukiwania 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

To nie jedyne na jakim szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz123

Za te 2 tysiące z nadwagą to gdzie? Też Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

A dla mnie nadwaga nie wchodzi w grę:) Mój ideał to 170-174 cm wzrostu i 52-57 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio
12 minut temu, Gość Viggen napisał:

A dla mnie nadwaga nie wchodzi w grę:) Mój ideał to 170-174 cm wzrostu i 52-57 kg:)

ideał to dziewczyna nie patrząca na pieniądze... ta moja odpowiedź o 2000 była żartem, choć faktycznie lubię z lekką nadwagą, obszerne w biodrach oraz z dużym biustem ale wysortowane. Kiedy jeszcze zadawałem się z takimi kobietami to takie wybierałem i płaciłem 2000. Ale prostytutka nawet ekskluzywna czyli taka, która ma sponsorów - utrzymanka to nie to. Niby jeśli widzi, że jesteś zamożny, fajny, masz pracę i dobrą przyszłość chce się z Tobą związać ale kurestwo z niej wychodzi. Tak więc jako dama do towarzystwa i bzykania tak. Ale jeśli jakaś w to wchodzi to niestety kocha cię dopóki masz kasę a kiedy nawet trochę noga ci się powinie to inicjuje kłótnie, odchodzi i szuka następnego jelenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio

wysportowana oczywiście nie wysortowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen74

Zapewne tak jest. Ale to ma być relacja dla przyjemności a nie związek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Viggen napisał:

Szukam młodej dziewczyny do sponsorowania. Warszawa. Mogę zaproponować 1000 zł za spotkanie i 4 spotkania w miesiącu. Szczegóły na priv, viggen74@o2.pl

Może jakaś studentka zbłądzi na kafe, ale myślę, że niewiele ich tutaj zagląda. Spróbuj na portalach randkowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Studentki nie mają czasu na takie forum. No weź 😅 

Dokładnie. Uczą się, niekiedy pracują, a w wolnym czasie imprezują.. w realu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

No w sumie trzy dziewczyny do M ie napisały ale niestety akurat nie w moim typie (sądząc ze zdjęć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio
5 minut temu, Gość Viggen napisał:

No w sumie trzy dziewczyny do M ie napisały ale niestety akurat nie w moim typie (sądząc ze zdjęć)

za 1000 zł to dość słaby wybór i na pewno nie na wyłączność - czyli zapewne będziesz je dzielił z innymi facetami. Na ogół biorą sobie 3 - 4 facetów. Na wyłączność aby wyglądało to jak związek minimum 2000 + prezenty ...a nawet czasami trochę więcej. Wtedy możesz liczyć na większe zainteresowanie. Ale najlepiej znaleźć stałą partnerkę ... miłość i uczciwość to lepsza inwestycja i mimo wszystko mniejsze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio
5 minut temu, Gość Viggen napisał:

No w sumie trzy dziewczyny do M ie napisały ale niestety akurat nie w moim typie (sądząc ze zdjęć)

za 1000 zł to dość słaby wybór i na pewno nie na wyłączność - czyli zapewne będziesz je dzielił z innymi facetami. Na ogół biorą sobie 3 - 4 facetów. Na wyłączność aby wyglądało to jak związek minimum 2000 + prezenty ...a nawet czasami trochę więcej. Wtedy możesz liczyć na większe zainteresowanie. Ale najlepiej znaleźć stałą partnerkę ... miłość i uczciwość to lepsza inwestycja i mimo wszystko mniejsze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcio
6 minut temu, Magda bez loginu napisał:

W rzeczy samej. Tam jest większy wybór. Selekcję dokonujesz od razu. Oko w oko ☺️

ale może on jest nieatrakcyjny i jedyne co może zaoferować to pieniądze. Wierz mi są takie, które na to idą i pozornie wcale nie wyglądają jak prostytutki, choć w ich naturze coś z tego jest. Wolą nawet żywą gotówkę niż prezenty. Tyle, że on oferuje trochę mało ... jeśli zaoferuje 2000 zł znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Spotkanie jak by wyglodalo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Spotkanie jak by wyglodalo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

Drink lub kolacja na mieście, potem przenosimy się do mnie i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaz

ale z ciebie żałosny desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

Ty jesteś żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga21
1 godzinę temu, Niczyja napisał:

Dokładnie. Uczą się, niekiedy pracują, a w wolnym czasie imprezują.. w realu. 😉

Czasami mają, ale nie są tutaj w celach matrymonialnych😉. Nie samą nauką człowiek żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

No właśnie:) Czasem można razem pooglądać torebki czy szpilki w ramach relaksu i zrobić fajne zakupy:) Polecam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Darcio napisał:

ale może on jest nieatrakcyjny i jedyne co może zaoferować to pieniądze. Wierz mi są takie, które na to idą i pozornie wcale nie wyglądają jak prostytutki, choć w ich naturze coś z tego jest. Wolą nawet żywą gotówkę niż prezenty. Tyle, że on oferuje trochę mało ... jeśli zaoferuje 2000 zł znajdzie

Znasz to z autopsji?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen

Komunikat dla niedowiarków: a jednak dziewczyny piszą do mnie na mejla:) Czyli miejsce dla poznania dziewczyny, która potrzebuje sponsoringu tak dobre, jak każde inne:) Po prostu osoby chcące sobie pokomentować piszą na forum a konkretne i poważnie zainteresowane na mejla. Dla przypomnienia: viggen74@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×