Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwerty

Ciąża przez toaletę - możliwe?

Polecane posty

Gość Asia

Możliwe, brat mojej koleżanki trzepał do wanny, w której potem kąpała się jego siostra i zrobił jej 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
14 godzin temu, Kaasiaa napisał:

ta, niełatwo 😄 Smieszne bo nawet sie nie starałam a jestem w 13 tygodniu z moim pierwszym dzidziusiem 🙂❤️ ale cóż, dziękować Bogu 🙂 

Poszukaj na temat niepłodności, to się dowiesz, że niektórym bardzo trudno zajść w ciążę. Nie musisz daleko szukać, poczytaj co tu piszą kobiety, które nie mogą od wielu miesięcy albo lat. To że Ty zaszłas, nawet się nie starając i "pykło" (swoją drogą, piękna historia, zwłaszcza z błędem orto), nie znaczy, że łatwo jest zajść w ciążę. Niepłodność jest coraz bardziej postępującym zagrożeniem naszych czasów, więc ciesz się, że Tobie pyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Asia napisał:

Możliwe, brat mojej koleżanki trzepał do wanny, w której potem kąpała się jego siostra i zrobił jej 3 dzieci.

Ja znam taki przypadek, że kolo trzepał do kibla i te plemniki kanalizacją weszły do wanny sąsiadki skubane, zaczaily się na nią i babka miała dziecko z sąsiadem. Strach się myć w dzisiejszych czasach,takie cwane te plemniki dzisiaj są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×