Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pani

Panowie czy Kobiety Plus Size podobają się Wam

Polecane posty

Gość Pani

Mam pytanie do mężczyzn..

Czy Podobają się Wam Kobiety ,Panie w większym rozmiarze...? Panie ,które mają większe uda,wystający brzuszek,spory biust. Ale ubierają się z gustem i umia  podkreślić swoje atuty. Czy chcielibyście się z taką kobieta spotykać bądź kochać? 

Gość Pani

Waga 80 +...biust 90 H...Ale taka proporcjonalna ....nie wylewa się bokami....ma wystający zaokrąglony brzuszek...Tak gdzieś 115cm w obwodzie....

Gość Shank

Ja lubię szerokie uda u kobiet. Od razu wyobrażam sobie jak mogłaby nimi trzymać moją głowę.

Jeśli jest tak jak opisujesz czyli zachowane są proporcje i bez krępacji ubiór nie kamufluje a wrecz podkreśla kobiece krągłości to jestem na tak.

To w kwesti wizualnej potrafi przyciągnąć mój wzrok łakomy😁

Co do zbliżenia to już temat na inny wieczór. Zbyt by się można rozpisać.

Ujmę to w dość prozaiczny sposób. Facet nie pies, kości nie lubi.

Nawet kaplicę sykstyńską zdobią freski z takim kanonem kobiecego piękna.

Leonardo nie miał w tej kwesti zahamowań i chwała mu za to.

Edytowano przez M o o n

6 minut temu, M o o n napisał:

Przepraszam za gafę.

Sen z powiek mi spędziła.

Chodzi OCZYwiście o Michała Anioła i jego freski.

Przepraszam za gafę.

Ktoś w naszych czasach uznał że tylko takie kobiety były chętne jako modelki podczas malowania fresków.

Może faktycznie i racja.

To jak się kształtuje wizerunek cielesny kobiety na podstawie malarstwa, rzeźbiarstwa ogólnie sztuki a wpływu innych czynników to dość problematyczny ale ciekawy temat. Nie tutaj miejsce na takie rozważania a może jednak☺

10 minut temu, Gość gość napisał:

Pisz Moon pisz, chętnie się dowiem co tam tworzysz w głowie. 

Raczej co głowa tworzy bez udziału Moona. Rubensowskie kształty, fantazje o podduszaniu kobiecym ciałem, a na koniec zgon miedzy udami. Fiuuu! Nie dla mnie. Lubię takie "środkowe" kobiety. Takie bez przeginania w jedną czy drugą stronę. Jakich nie lubię? Kulturystek. Jak dla mnie są zaprzeczeniem kobiecości. 

20 minut temu, M o o n napisał:

Ktoś w naszych czasach uznał że tylko takie kobiety były chętne jako modelki podczas malowania fresków.

Może faktycznie i racja.

To jak się kształtuje wizerunek cielesny kobiety na podstawie malarstwa, rzeźbiarstwa ogólnie sztuki a wpływu innych czynników to dość problematyczny ale ciekawy temat. Nie tutaj miejsce na takie rozważania a może jednak☺

Moon, mimo żeś ochlaptus toś oczytany. O tej godzinie myślę o tym jak pozbyć sie kaca, a Ty widzę zwalczasz go myślami o pięknym kobiecym ciele! Jak widać każdy ma swoje sposoby.

Gość Gość

Nie, takie słonice z fałdami na brzuchu są aseksualne. Najlepsze są szczuplutkie modeleczki.

6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Moon, mimo żeś ochlaptus toś oczytany. O tej godzinie myślę o tym jak pozbyć sie kaca, a Ty widzę zwalczasz go myślami o pięknym kobiecym ciele! Jak widać każdy ma swoje sposoby.

Rozmarzyłem się patrząc na szalejący grzyb na ścianie.

Kaplica sykstyńska to to nie jest.

Czasem pozwalam sobie na takie przyziemne fanaberie gdy jestem w fazie półzaćmienia.

Gość Gość S
5 godzin temu, Gość Pani napisał:

Mam pytanie do mężczyzn..

Czy Podobają się Wam Kobiety ,Panie w większym rozmiarze...? Panie ,które mają większe uda,wystający brzuszek,spory biust. Ale ubierają się z gustem i umia  podkreślić swoje atuty. Czy chcielibyście się z taką kobieta spotykać bądź kochać? 

Uwielbiam takie króre mają troche ciałka, ale wystający brzuszek to nie, jest kompletnie aseksualny i odpychający. Nie mam na mysli małej oponki, ale bebol który wielkością dorównuje jej cycom, coś takiego odpada. Z drugiej strony szczuplutkie modeleczki zupełnie niepociągające. Płaskie toto z wąskim tyłkiem jak u nastoletniego chłopca. 

Gość Ten cytat zawiesił kosmos

Najlepszy na kaca jest sok z  ud jednonocnego materaca.

Gość mający300kobiet

kiedyś posuwałem taką około 80kg w pozycji misjonarskiej.Zajebista sprawa bo położyłem sie dosłownie na niej całym swoim ciężarem jak na poduszce miękkiej a nad takim kościotrupem musisz spierać się na łokciach i zaraz ręce bolą i nie ma gdzie odpocząć i strach żeby jej nie połamać

1 godzinę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A jak tam wygląda Twoja ciemna strona? Suszy Cię?

Ciemna wydziela toksyny, niech wędrują na kraniec wrzechświata.

Wracając do tematu dobrze gustujesz w tych wyśrodkowanych. Masz u mnie małego prawie niewidocznego plusa.

O alkoholu zapomnij, piwa nie oddam.

Muszę zejść na ziemię i uraczyć oczy tym co mi wypluje net pod hasłem 

Sexy plus size

Idę po piwo.

Jeżeli kobieta ma to "coś" to "nadbagaż" zupełnie by mi nie przeszkadzał. Moja pierwsza dziewczyna była pełniejszych kształtów i była niesamowita.

Czytałam tu kiedyś post jakiegoś chwilowego męskiego nicku (szukał przyjaciółki i kochanki, przyjemnie się czytało jego post, bo było znać dużą kulturę osobistą), który był właśnie wielbicielem kobiet o typie rubensowskim. Co ciekawe, wspomniał, że sam uprawia czynnie sport i sylwetkę ma sportową. W każdym razie napisał, że Rubens miał specjalną technikę malunku, by podkreślić i zaznaczyć dołeczki w tluściutkich pośladkach malowanych kobiet 🙂 Pomyślałam oczywistość, jak kanon piękna się zmienia... 🙂

Chociaż nie jestem panem, a wąs usuwam woskiem, to mam świeżą refleksję. Oglądałam kilka chwil temu ...enki w sieci. Pełna rozmiarówka, więc modelki, które je prezentowały były różne i zauważyłam, że wszystkie ...enki na których zawiesiłam wzrok, miały wspólną cechę, prezentowały je większe panie, albo wręcz modelki plus size. Większe udo, spory biust, wydatny tyłek, ale i wcięcie w talii. Całkiem apetyczny widok, ale w przyrodzie to chyba rzadkość. 😉 Właściwie to podobają mi się wszystkie kobiety, które mi się podobają, rozmiar nie ma znaczenia. Chociaż najgorszy możliwy typ budowy, moim zdaniem, to wydatny brzuch na cienkich nóżkach, albo bardzo krótki tułów. 

7 godzin temu, Gość Pani napisał:

Waga 80 +...biust 90 H...Ale taka proporcjonalna ....nie wylewa się bokami....ma wystający zaokrąglony brzuszek...Tak gdzieś 115cm w obwodzie....

Taaaak, 115cm to zacny rozmiar. To, co piszesz, brzmi apetycznie, jednak to mój gust. Jak donoszą ci słynni, Amerykańscy naukowcy (donoszą w każdej dziedzinie), mężczyźni z reguły wolą kobiece kobiety, nie o chłopięcej figurze. I dobrze. Sex appeal, w mojej opinii, 'zdrowych' kobiet, jest niedościgniony.

3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Chociaż nie jestem panem, a wąs usuwam woskiem, to mam świeżą refleksję. Oglądałam kilka chwil temu ...enki w sieci. Pełna rozmiarówka, więc modelki, które je prezentowały były różne i zauważyłam, że wszystkie ...enki na których zawiesiłam wzrok, miały wspólną cechę, prezentowały je większe panie, albo wręcz modelki plus size. Większe udo, spory biust, wydatny tyłek, ale i wcięcie w talii. Całkiem apetyczny widok, ale w przyrodzie to chyba rzadkość. 😉 Właściwie to podobają mi się wszystkie kobiety, które mi się podobają, rozmiar nie ma znaczenia. Chociaż najgorszy możliwy typ budowy, moim zdaniem, to wydatny brzuch na cienkich nóżkach, albo bardzo krótki tułów. 

Dokładnie. Coraz częściej pojawiają się sensowne kształty na pokazach mody. Prezencja, jak piszesz, u tych pań ultra.

1 minutę temu, Laura_DeLoessian napisał:

Czytałam tu kiedyś post jakiegoś chwilowego męskiego nicku (szukał przyjaciółki i kochanki, przyjemnie się czytało jego post, bo było znać dużą kulturę osobistą), który był właśnie wielbicielem kobiet o typie rubensowskim. Co ciekawe, wspomniał, że sam uprawia czynnie sport i sylwetkę ma sportową. W każdym razie napisał, że Rubens miał specjalną technikę malunku, by podkreślić i zaznaczyć dołeczki w tluściutkich pośladkach malowanych kobiet 🙂 Pomyślałam oczywistość, jak kanon piękna się zmienia... 🙂

I takie coś sie czyta z przyjemnością a nie że

50 minut temu, Gość gość napisał:

na dole grube a na górze chude czy odwrotnie?

Niektórym to referatu zabraknie a kojarzącemu wystarczą dwa słowa.

Lauro jest artykuł jak to na tlecdziejów wygląda. Ten typ urody był bardzo krótko. Jednak szczupłe częściej traktowane są jako inspiracja nie tylko w sztuce ale i kreowaniu wyglądu kobiety.

No tylko na chwilę Marilyn Monroe przypomniała że okrągłe kształty mogą być symbolem sexu.

Wielu z nieśmiałością wraca do tego wizerunku.

2 minuty temu, Souledge napisał:

Dokładnie. Coraz częściej pojawiają się sensowne kształty na pokazach mody. Prezencja, jak piszesz, u tych pań ultra.

Też mam wrażenie, że dokonał się duży postęp w tej kwestii. Często oglądam ciuchy w internecie i wiele firm decyduje się na prezentowanie swoich produktów na różnych paniach (mówię o kształtach). Mimo wszystko nie zazdroszczę młodym dziewczynom, którym przyszło żyć w obecnych czasach. Te wszystkie instalaski z idealnymi brwiami, paznokciami i brzuchami stają się wyznacznikiem za/yebi/stości, a przecież one nie istnieją. 🙂 

45 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Też mam wrażenie, że dokonał się duży postęp w tej kwestii. Często oglądam ciuchy w internecie i wiele firm decyduje się na prezentowanie swoich produktów na różnych paniach (mówię o kształtach). Mimo wszystko nie zazdroszczę młodym dziewczynom, którym przyszło żyć w obecnych czasach. Te wszystkie instalaski z idealnymi brwiami, paznokciami i brzuchami stają się wyznacznikiem za/yebi/stości, a przecież one nie istnieją. 🙂 

Tak, insta wzór to masakra. Masz rację, ciężkie czasy dla młodzieży ogólnie, a jeśli chodzi o wzory do naśladowania - dramat. 

Ja się ostatnio dowiedziałem, że gustuję w takich tylko dlatego, że nie lubię obecnie lansowanych chłopięcych dziewczyn o wąskich sylwetkach, a wolę kobiety o szerokich biodrach i dużych pupach.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.