Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pani

Panowie czy Kobiety Plus Size podobają się Wam

Polecane posty

Gość Pani

Mam pytanie do mężczyzn..

Czy Podobają się Wam Kobiety ,Panie w większym rozmiarze...? Panie ,które mają większe uda,wystający brzuszek,spory biust. Ale ubierają się z gustem i umia  podkreślić swoje atuty. Czy chcielibyście się z taką kobieta spotykać bądź kochać? 

Gość Pani

Waga 80 +...biust 90 H...Ale taka proporcjonalna ....nie wylewa się bokami....ma wystający zaokrąglony brzuszek...Tak gdzieś 115cm w obwodzie....

Gość Shank

Ja lubię szerokie uda u kobiet. Od razu wyobrażam sobie jak mogłaby nimi trzymać moją głowę.

Gość gość

Pisz Moon pisz, chętnie się dowiem co tam tworzysz w głowie. 

Gość Gość

Nie, takie słonice z fałdami na brzuchu są aseksualne. Najlepsze są szczuplutkie modeleczki.

Gość Gość S
5 godzin temu, Gość Pani napisał:

Czy Podobają się Wam Kobiety ,Panie w większym rozmiarze...? Panie ,które mają większe uda,wystający brzuszek,spory biust. Ale ubierają się z gustem i umia  podkreślić swoje atuty. Czy chcielibyście się z taką kobieta spotykać bądź kochać? 

Uwielbiam takie króre mają troche ciałka, ale wystający brzuszek to nie, jest kompletnie aseksualny i odpychający. Nie mam na mysli małej oponki, ale bebol który wielkością dorównuje jej cycom, coś takiego odpada. Z drugiej strony szczuplutkie modeleczki zupełnie niepociągające. Płaskie toto z wąskim tyłkiem jak u nastoletniego chłopca. 

Gość Ten cytat zawiesił kosmos

Najlepszy na kaca jest sok z  ud jednonocnego materaca.

Gość mający300kobiet

kiedyś posuwałem taką około 80kg w pozycji misjonarskiej.Zajebista sprawa bo położyłem sie dosłownie na niej całym swoim ciężarem jak na poduszce miękkiej a nad takim kościotrupem musisz spierać się na łokciach i zaraz ręce bolą i nie ma gdzie odpocząć i strach żeby jej nie połamać

Gość gość

Wypośrodkowane, hm znaczy jakie? Pół na pół na to wychodzi. 

Gość gość

na dole grube a na górze chude czy odwrotnie?

Jeżeli kobieta ma to "coś" to "nadbagaż" zupełnie by mi nie przeszkadzał. Moja pierwsza dziewczyna była pełniejszych kształtów i była niesamowita.

Gość gosc

Grube są ohydne

Czytałam tu kiedyś post jakiegoś chwilowego męskiego nicku (szukał przyjaciółki i kochanki, przyjemnie się czytało jego post, bo było znać dużą kulturę osobistą), który był właśnie wielbicielem kobiet o typie rubensowskim. Co ciekawe, wspomniał, że sam uprawia czynnie sport i sylwetkę ma sportową. W każdym razie napisał, że Rubens miał specjalną technikę malunku, by podkreślić i zaznaczyć dołeczki w tluściutkich pośladkach malowanych kobiet 🙂 Pomyślałam oczywistość, jak kanon piękna się zmienia... 🙂

Chociaż nie jestem panem, a wąs usuwam woskiem, to mam świeżą refleksję. Oglądałam kilka chwil temu ...enki w sieci. Pełna rozmiarówka, więc modelki, które je prezentowały były różne i zauważyłam, że wszystkie ...enki na których zawiesiłam wzrok, miały wspólną cechę, prezentowały je większe panie, albo wręcz modelki plus size. Większe udo, spory biust, wydatny tyłek, ale i wcięcie w talii. Całkiem apetyczny widok, ale w przyrodzie to chyba rzadkość. 😉 Właściwie to podobają mi się wszystkie kobiety, które mi się podobają, rozmiar nie ma znaczenia. Chociaż najgorszy możliwy typ budowy, moim zdaniem, to wydatny brzuch na cienkich nóżkach, albo bardzo krótki tułów. 

7 godzin temu, Gość Pani napisał:

Waga 80 +...biust 90 H...Ale taka proporcjonalna ....nie wylewa się bokami....ma wystający zaokrąglony brzuszek...Tak gdzieś 115cm w obwodzie....

Taaaak, 115cm to zacny rozmiar. To, co piszesz, brzmi apetycznie, jednak to mój gust. Jak donoszą ci słynni, Amerykańscy naukowcy (donoszą w każdej dziedzinie), mężczyźni z reguły wolą kobiece kobiety, nie o chłopięcej figurze. I dobrze. Sex appeal, w mojej opinii, 'zdrowych' kobiet, jest niedościgniony.

3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Chociaż nie jestem panem, a wąs usuwam woskiem, to mam świeżą refleksję. Oglądałam kilka chwil temu ...enki w sieci. Pełna rozmiarówka, więc modelki, które je prezentowały były różne i zauważyłam, że wszystkie ...enki na których zawiesiłam wzrok, miały wspólną cechę, prezentowały je większe panie, albo wręcz modelki plus size. Większe udo, spory biust, wydatny tyłek, ale i wcięcie w talii. Całkiem apetyczny widok, ale w przyrodzie to chyba rzadkość. 😉 Właściwie to podobają mi się wszystkie kobiety, które mi się podobają, rozmiar nie ma znaczenia. Chociaż najgorszy możliwy typ budowy, moim zdaniem, to wydatny brzuch na cienkich nóżkach, albo bardzo krótki tułów. 

Dokładnie. Coraz częściej pojawiają się sensowne kształty na pokazach mody. Prezencja, jak piszesz, u tych pań ultra.

2 minuty temu, Souledge napisał:

Dokładnie. Coraz częściej pojawiają się sensowne kształty na pokazach mody. Prezencja, jak piszesz, u tych pań ultra.

Też mam wrażenie, że dokonał się duży postęp w tej kwestii. Często oglądam ciuchy w internecie i wiele firm decyduje się na prezentowanie swoich produktów na różnych paniach (mówię o kształtach). Mimo wszystko nie zazdroszczę młodym dziewczynom, którym przyszło żyć w obecnych czasach. Te wszystkie instalaski z idealnymi brwiami, paznokciami i brzuchami stają się wyznacznikiem za/yebi/stości, a przecież one nie istnieją. 🙂 

45 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Też mam wrażenie, że dokonał się duży postęp w tej kwestii. Często oglądam ciuchy w internecie i wiele firm decyduje się na prezentowanie swoich produktów na różnych paniach (mówię o kształtach). Mimo wszystko nie zazdroszczę młodym dziewczynom, którym przyszło żyć w obecnych czasach. Te wszystkie instalaski z idealnymi brwiami, paznokciami i brzuchami stają się wyznacznikiem za/yebi/stości, a przecież one nie istnieją. 🙂 

Tak, insta wzór to masakra. Masz rację, ciężkie czasy dla młodzieży ogólnie, a jeśli chodzi o wzory do naśladowania - dramat. 

Ja się ostatnio dowiedziałem, że gustuję w takich tylko dlatego, że nie lubię obecnie lansowanych chłopięcych dziewczyn o wąskich sylwetkach, a wolę kobiety o szerokich biodrach i dużych pupach.

Nie przeszkadza mi zupełnie kilka kg nadwagi u kobiety o ile jest to proporcjonalnie rozłożone. Sam nie jestem idealny więc byłbym hipokrytą gdybym komukolwiek wytykał "boczki" Co innego jednak pełniejsze kształty,a co innego zwały tłuszczu będące efektem niedbalstwa.

Gość Wreck

Ja uwielbiam pulchne. Są niesamowicie przyjembe w dotyku. A PULCHNA muszelka to juz bajka. Do tego okazały biust i nic mi wiecej nie potrzeba. A lubie jak brzuszek zwisa w pozycji od tyłu. Poezja i palce lizać. Dziewczyny nie odchudzajcie się.

Gość inna
11 minut temu, Gość Wreck napisał:

Ja uwielbiam pulchne. Są niesamowicie przyjembe w dotyku. A PULCHNA muszelka to juz bajka. Do tego okazały biust i nic mi wiecej nie potrzeba. A lubie jak brzuszek zwisa w pozycji od tyłu. Poezja i palce lizać. Dziewczyny nie odchudzajcie się.

Przekonałeś mnie 🤣

10 godzin temu, Gość Pani napisał:

A rozmiar plus size od.którego sie zaczyna ?

Ja mam w talii 96 w biodrach 106 i nosze rozmiar 42 :)

Jak byłam szczuplejsza mąż narzekał , że jak.sie położe to można wszystkie.moje żerba policzyć , nawet syn narzekał , ze mu sie kości wbijaja w policzek jak sie przytulał do mnie

2 godziny temu, M o o n napisał:

Lauro jest artykuł jak to na tlecdziejów wygląda. Ten typ urody był bardzo krótko. Jednak szczupłe częściej traktowane są jako inspiracja nie tylko w sztuce ale i kreowaniu wyglądu kobiety.

Względy co tu kryć jednak estetyczne oraz związane też z filozofią danej epoki oraz z pożądanymi przymiotami przypisywanymi kobiecie (eteryczność, duchowość, delikatność, wątłość, oderwanie od spraw seksualnych i cielesnych). Trudno, żeby romantyzm, czy średniowiecze prezentowały bujny typ kobiecej urody. Natomiast pamiętam, że w Baroku tamten kanon miał związek z całą filozofią epoki (zmysłowość, bujność, przesyt, lubieżność były pożądane). Natomiast ciekawe są niektóre smaczki, np. Średniowiecze - ideał kobiecy to typ zdecydowanie wątły, o drobnych piersiach, ale do tego brzuch okrągły jak piłka i wyraźnie zaznaczony. A propos brzucha - czytałam kiedyś poemat ze starożytnych Indii, poeta rozwodził się nad pięknym brzuchem kochanki - cudnie ozdobionym trzema fałdami 😁

Natomiast wątpię, czy w jakiekolwiek epoce przed naszą królował typ kobiety składającej się z samych mięśni... Czyli typ przypisany biologicznie przecież mężczyźnie...To tak do refleksji, dokąd zmierzamy (do jakiegoś zaprzeczania biologicznym atrybutom kobiecości).

Gość Gość
3 minuty temu, Laura_DeLoessian napisał:

Względy co tu kryć jednak estetyczne oraz związane też z filozofią danej epoki oraz z pożądanymi przymiotami przypisywanymi kobiecie (eteryczność, duchowość, delikatność, wątłość, oderwanie od spraw seksualnych i cielesnych). Trudno, żeby romantyzm, czy średniowiecze prezentowały bujny typ kobiecej urody. Natomiast pamiętam, że w Baroku tamten kanon miał związek z całą filozofią epoki (zmysłowość, bujność, przesyt, lubieżność były pożądane). Natomiast ciekawe są niektóre smaczki, np. Średniowiecze - ideał kobiecy to typ zdecydowanie wątły, o drobnych piersiach, ale do tego brzuch okrągły jak piłka i wyraźnie zaznaczony. A propos brzucha - czytałam kiedyś poemat ze starożytnych Indii, poeta rozwodził się nad pięknym brzuchem kochanki - cudnie ozdobionym trzema fałdami 😁

Natomiast wątpię, czy w jakiekolwiek epoce przed naszą królował typ kobiety składającej się z samych mięśni... Czyli typ przypisany biologicznie przecież mężczyźnie...To tak do refleksji, dokąd zmierzamy (do jakiegoś zaprzeczania biologicznym atrybutom kobiecości).

Z tym brzuchem to może dlatego, że w średniowieczu panował kult Matki Świętej.  Można powiedzieć, że była ówczesną celebrytką, na której się wzorowano. A wiadomo czego symboliką jest zaokrąglony u kobiety brzuch 😉

10 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Natomiast wątpię, czy w jakiekolwiek epoce przed naszą królował typ kobiety składającej się z samych mięśni... Czyli typ przypisany biologicznie przecież mężczyźnie...To tak do refleksji, dokąd zmierzamy (do jakiegoś zaprzeczania biologicznym atrybutom kobiecości).

Przesadnie umięśniona kobieta nie wygląda seksownie. Wszystko z umiarem,a w zasadzie w przypadku kobiety ciało powinno być jędrne. Bardziej typ fitness niż Arnold Schwarzenegger w su/kience lub NRD-owskie pływaczki.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Z tym brzuchem to może dlatego, że w średniowieczu panował kult Matki Świętej.  Można powiedzieć, że była ówczesną celebrytką, na której się wzorowano. A wiadomo czego symboliką jest zaokrąglony u kobiety brzuch 😉

Pewnie sensowny trop (tu by się przydał jakiś znawca tematu) 🙂Owszem Madonny przedstawiano z brzuszkiem (i charakterystycznym "esowatym" wygięciem ciała), ale nawet te z Dzieciątkiem już na ręku 😉

Natomiast, gdy się ogląda wizerunki kobiet, wówczas widziane jako ideał, to są one niemal groteskowe. Np. wizerunki dam biorących kąpiel itp. - wątłe blade ciało, pajęcze cienkie kończyny i do tego ten wypięty brzuch. Także piękno naprawdę jest tam, gdzie je człowiek widzi 😉

• Like 1

4 minuty temu, acordeon napisał:

Przesadnie umięśniona kobieta nie wygląda seksownie. Wszystko z umiarem,a w zasadzie w przypadku kobiety ciało powinno być jędrne. Bardziej typ fitness niż Arnold Schwarzenegger w su/kience lub NRD-owskie pływaczki.

Co z typem "Chodakowska", tak, czy nie?

• Thanks 1
  • Haha 1

Gość gość
Przed chwilą, Laura_DeLoessian napisał:

Co z typem "Chodakowska", tak, czy nie?

Odezwała się Plus Size  😄😄  😄😄😄😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto