Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę uwierzyć żadnej niby ogarniętej kobiecie, że ciąża ją zaskoczyła. Nawet Lewandowska tak mówi. Nie umiecie się zabezpieczać?

Polecane posty

Gość Gosc

Po 35 rz babki wierza ze to juz starosc i menopauza.Znam taka, niby wyksztalcona, co ja ciaza zaskoczyla ze jak to mozliwe "w tym wieku?" czyli 36 lat, z tym ze ona nie bardzo chciala, ale wszystko ok, ma dziecko i sie cieszy.Teraz juz dobrze po 40 ma problemy z cyklem, to twierdzi ze to nerwica, a tym razem to owszem menopauza.Mysle ze kazda kobieta powinna znac swoja fizjologie i czego moze sie spodziewac po wlasnym organizmie w roznych etapach zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam kolezanke, ktora miala wypalone jajowody.  Mozecie sobie wyobrazic jak ja zaskoczylo gdy okazalo sie, ze zaszla w ciaze.  Lekarz powiedzial, ze jajowody odrosly na tyle, ze zaszla w ciaze.  Takze nawet najlepsze metody zabezpieczen potrafia zawiesc.  Oczywiscie wiekszosc wynika z nieprawidlowego uzywania zabezpieczen, ale to nie oznacza, ze nie ma wpadek przy prawidlowym uzytkowaniu antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Mialam dwoje planowanych dzieci. Prezerwatywa nie zawiodła przez 18 lat. A tu nagle w wieku 36 lat, dni nieplodne plus prezerwatywa jest trzecie dziecko. Mówcie co chcecie, ale to byl dla mnie szok. Dzis wiem, ze to dar. Ta ciaza wiele zmienila w moim zyciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Optymistka napisał:

Z dupą nie ma żartów, powiedział mi kiedyś kumpel. Miał rację. Jak używasz dupy, to powinnaś wiedzieć, że tylko po wasektomii nie zajdziesz na pewno w ciążę. Dobrze ktoś napisał, że nawet przy antykoncepcji trzeba się liczyć z tym małym procentem. Wpadka? Bożesz Ty mój, jak w XXI wieku można wpaść? Przecież chyba na całym świecie ludzie wiedzą, skąd się biorą dzieci. A najbardziej mnie śmieszy wpadka z mężem lub stałym partnerem. 

Po analu nie zachodzi się w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo

No i jak, drogie katoliczki? Mialyscie śluby koscielne, chrzciłyscie dzieci, chodziłyscie do spowiedzi?  Bardzo mnie ciekawi wasza postawa w tym temacie , więc  proszę grzecznie o odpowiedzi, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.12.2019 o 11:05, Gość gość napisał:

Mam dwoje dzieci, planowanych. Nigdy mnie nie zawiodła antykoncepcja mechaniczna, mąż się zabezpiecza prezerwatywą. Do tego żel jeśli jest potrzeba. Jak Wy się za przeproszeniem piep..rzycie że was ciąża zaskakuje, w XXI wieku?

Też zawsze mówiłam, że nie wiem jak to sobie można wpaść. Mam dwoje planowanych dzieci, a teraz jestem w 3 ciąży...nieplanowanej i do teraz się zastanawiam jak to się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie ciąża zaskoczyła, ponieważ pojawiła się już w pierwszym cyklu starań, co wg lekarza nie powinno sie zdarzyć z racji wieku mojego i mojego męża. Co ciekawe, wcześniej korzystaliśmy z niezawodnego u nas kalendarzyka i stosunku przerywanego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja bym chciała zaznaczyć, że pomiędzy "desperacko pragnę dziecka" i "absolutnie nie chcę dziecka" jest jeszcze trochę odcieni szarości. Ja np. RACZEJ nie planowałam drugiego, ale też nie traktowałam antykoncepcji jakoś wyjątkowo sumiennie, na zasadzie "dam losowi cień szansy". No i trochę się zdziwiłam, że ten cień szansy wystarczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No widzisz, zdarza się że zaskoczy. Ja np nie spodziewałam się że tuż przed 40-tką zajdę w 1 cyklu starań... wszystkie koleżanki wokół po kilka miesięcy się starają a te w moim wieku to  już w ogóle rok przynajmniej. Robiłam testy owulacyjne a ciąża i tak była szokiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×