Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dom poniżej 120m2 to nie dom tylko szopa i kurnik i taka prawda hahahha

Polecane posty

Gość Gość

Śmiać mi się chce z tych bieda domków. Znajomi zbudowali teraz taką szopę i z dumą domem to nazywają, a najlepsze, że w środku odpicowane, centralny odkurzacz, rekuperacja, drewno na podlogach, a metraż.... 95m hahahahaha

u innychbpodobnie dumecki po 100 metrów ale w środku drewienko, ekstra mebelki na zamówienie hahaha tylko po co? przecież tymi wszystkimi bajerami nie zrekompensujesz sobie faktu że mieszkasz w szopie. A jacy wszyscy dumni, bo bez kredytu i szybko, bo u angoli  albo iroli zarobili. Ja tam wolę się dłużej budować i mieć jakichś brudnych rekuperatorów  nawet ale wprowadzić w normalne ludzkie warunki. U mnie salon będzie miał 40 metrów, a cały dom ponad 200 i to są warunki godne. Jakbym miała kasę na taki dom 100 metrów to chyba wolałabym już w bloku mieszkać niż się ośmieszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kogo to obchodzi? ja w ogole nie rozumiem szalu na stawianie domu. Studia bez dna, a pozniej w drodze z krakowa do rzeszowa stoi milion takich samych klockow w kolorze żółto-zielonym, wrotami do nieba, obsadzone tujami coby somsiad nie widzial ...ja mam mieszkanie, spie, jem tutaj,spedzam wieczory.Sali balowej nie potrzebuje,ani aprobaty innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, nawet jeśli wybudujesz sobie landarę rodem z Dynastii, to nie zrekompensujesz swoich deficytów intelektualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

HahahahahhahahahhahahahhahahahHahahahahhahahahhahahahhahahah HahahahahhahahahhahahahhahahahHahahahahhahahahhahahahhahahah HahahahahhahahahhahahahhahahahHahahahahhahahahhahahahhahahah HahahahahhahahahhahahahhahahahHahahahahhahahahhahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o jej no to mieszkam w stumetrowej szopie... nie wiem jak teraz będę żyć 😄

No niech będzie mam szopę i co ci po tym? co z tą wiedzą zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka to dno intelektualne. Teraz żaden człowiek przy zdrowych zmysłach nie buduje pałacu i dio tko bez szkoły 😂😂 raz rodziny są małe dwa teniej w utrzymaniu. Ty sobie mieszkaj na 200 m2 może tak rekolpensujesz swoje braki mózgowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno szkoła była dla wszystkich ale autorka wyraźnie z tej szansy nie skorzystała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, 200 metrów? Czyli małą klitkę będziesz miała w porównaniu do moich znajomych, którzy mają dom o powierzchni 600 metrów. 200 metrów to oni mają na jednym poziomie. Salon 40 metrów? Jak kurnik, oni mają kuchnie o takiej powierzchni. Będziesz się gnieździć w takiej szopie 200 metrowej? Wstydź się hrabianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezmózgie yeti z Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna co mózg razem z bachorem wysrala 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahavahahahahahahavahahavahabhahavahhahzhzhzhzhahah zrób sobie na te 200 metrów 8 bachorow żebyś miała z czego kredyt płacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A leki już dziś brała? Kaftanik założyli czy przepustka? 😃😂🤣😂😃😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pstryk i się budzi ze snu półgłówek 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patrzcie jaka hrabina a pewnie już Januszowi smaży kotlety bo jak wroci i nie da żarcia to po gębie dostanie się starej. Potem nie zapomnij umysc podłóg na tych swoich 200 m2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja wolę mieć mały dom i właśnie drewno, fajne meble i rekuperację i już wiemy gdzie Cię boli. Typowa cebulaczka. Budują te landary po 200-300m z wieżyczkami, wykuszami, balkonikami, dachówka, potrójnie laminowana, świeci się jak psu jaja i wygląda jak polukrowana chatka z piernika, wokół kute płoty od kowala, na bogato, granity na podjazdach, a w środku najtańsze panele z castoramy i glazura z wyprzedaży, wzory sprzed 20 lat 😄 o rekuperacji mowy nie ma, a siedzą w zimie w jak w chłodni w grubych polarach, bo nie ma kasy ma ogrzewanie. Osobiście znam dwie takie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Kolejna co mózg razem z bachorem wysrala 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Nie mam dzieci i brzydzę się nimi a mózg to twoja stara z tobą wysrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Śmiać mi się chce z tych bieda domków. Znajomi zbudowali teraz taką szopę i z dumą domem to nazywają, a najlepsze, że w środku odpicowane, centralny odkurzacz, rekuperacja, drewno na podlogach, a metraż.... 95m hahahahaha

u innychbpodobnie dumecki po 100 metrów ale w środku drewienko, ekstra mebelki na zamówienie hahaha tylko po co? przecież tymi wszystkimi bajerami nie zrekompensujesz sobie faktu że mieszkasz w szopie. A jacy wszyscy dumni, bo bez kredytu i szybko, bo u angoli  albo iroli zarobili. Ja tam wolę się dłużej budować i mieć jakichś brudnych rekuperatorów  nawet ale wprowadzić w normalne ludzkie warunki. U mnie salon będzie miał 40 metrów, a cały dom ponad 200 i to są warunki godne. Jakbym miała kasę na taki dom 100 metrów to chyba wolałabym już w bloku mieszkać niż się ośmieszać. 

Strasznie wielki ten Twój salon, u mnie kuchnia ma 25 metrów. Jestem biedakiem, Ty też, u mnie znajomi mają salony po 80-150 metry. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

debiIki na kafeterii nabiorą się na wszystko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskara

Boże jak zwykle polki pokazują że są bystre jak woda w klozecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Budują te landary po 200-300m z wieżyczkami, wykuszami, balkonikami, dachówka, potrójnie laminowana, świeci się jak psu jaja i wygląda jak polukrowana chatka z piernika, wokół kute płoty od kowala, na bogato, granity na podjazdach, a w środku najtańsze panele z castoramy i glazura z wyprzedaży, wzory sprzed 20 lat 😄 o rekuperacji mowy nie ma, a siedzą w zimie w jak w chłodni w grubych polarach, bo nie ma kasy ma ogrzewanie

Hahahahaha typowo! mam takich znajomych! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Hahahahaha typowo! mam takich znajomych! 

cygańskie wieżyczki najlepsze😂 wieś tańczy i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego mam 240 m2 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mi się marzy domek 120 metrów 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 160 metrów nie liczę garażu  i przyznam, że to mało na 3 osoby, trochę klitka, ale rozstaw jest scecyficzny, łazienki olbrzymie, kuchnia duża a pokoi mało, ale wzięłam to na co było mnie stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Keetynek takich jak Ty nie brakuje kuro domowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja mam upatrzony projekt na 130 metrow. Akurat na 4 osoby ale kto wie, moze zdecyduje sie na mniejszy. Mnie tam taki biedadomek wystarczy. Nawet gorzej. Kostka, bez skosow, mega funkconalny. I jeszcze planuje go postawic w technologii kanadyjskiej. 

Zgroza.😄😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorka jak i te osoby które wyśmiewają duże domy z wieżyczkami prezentują ten sam poziom. Żal naprawdę żal mi was ludzie. Jeden i drugi po tych samych pieniądzach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Autorka jak i te osoby które wyśmiewają duże domy z wieżyczkami prezentują ten sam poziom. Żal naprawdę żal mi was ludzie. Jeden i drugi po tych samych pieniądzach !

Temat jest prowokacja i to raczej malo subtelna. Stwarza jednak platforme by sobie pogadac o swoich marzeniach i o tym jak wyobrazamy sobie idealny dom. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Autorka jak i te osoby które wyśmiewają duże domy z wieżyczkami prezentują ten sam poziom. Żal naprawdę żal mi was ludzie. Jeden i drugi po tych samych pieniądzach !

Temat jest prowokacja i to raczej malo subtelna. Stwarza jednak platforme by sobie pogadac o swoich marzeniach i o tym jak wyobrazamy sobie idealny dom. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No tak grunt to się pokazać ludziom i wystawić dom 200 m2 . nie ważne jak w domu, ważne że na zewnątrz odwalone. ale najwidoczniej autorka buduje dom dla ludzi a nie dla siebie i rodziny. Jakie to żałosne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×