Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga12

Chce dziecka

Polecane posty

Witam mam 24 lata otuz mam taki problem mam faceta 20 lat od siebie starszego i z nim mała córeczkę 2 letnia jest po rozwodzie i ma 3 dzieci doroslych synowie pracuja a corka studiuje ,jesteśmy razem ponad 4 lata już bardzo go kocham  Ale gnębi mnie jedna rzecz zawsze chciałam mieć 2 dzieci jeszcze rok temu sam wspominał o drugim dziecku Ale ja chciałam poczekać po cesarce raz w trakcie kłótni powiedziałam mu że już niechce mieć z nim dziecka ,Ale teraz nadszedł mnie ten instynkt macierzyński to jest silniejsze o de mnie chciałabym jeszcze 1 dziecko mówiłam mu o tym A on mówił na początku chce się starać w lato bo chce abym urodziła na wiosnę,potem mówił że po slubie bo mamy brać ślub za rok w marcu pytam się bo parę razy on mówi że chce mieć drugie dziecko cały czas Ale dopiero po slubie i chce się starać latem abym w wiosnę urodziła Ale on lubi strasznie żartować różne zeczy miał zrobić i przekłada boję się poprostu że wezmę ślub A on mi powie że niechce mieć już 2 dziecka to mnie tak męczy i w duszy trochę cierpię bo bardzo bym chciała on wie Ale stawia na swoim jak Pani uważa jak on mówi że chce cały czas tak powtarza i kiedy itp to czy faktycznie będzie chciał mieć to dziecko czy tylko mówi tak abym go nie zostawiła,boję się bo on już ma 4 dzieci a ja tylko 1 i marzę o 2 A wiem że nie potrafilabym być z kimś całe życie jakbym nie była szczęśliwa proszę niech Pani mi coś doradzi bo ja się tak przejmuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wolne się kończy i trzeba bachora na szybko zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ty jesteś infantylna w tym co piszesz. Zachowujesz się jak rozwydrzony bachor. Powinien cie kopnac w zad a nie ślub brać. Pewnie cesarke też miałaś na życzenie bo czuć że jesteś dziecinna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życie to nie koncert życzeń smarkulo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On ma już 5 dzieci... Zgadnij kto jest tym piątym dzieckiem mimozo? Za trudna zagadka to podpowiem Aga - dupałaga jest dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Do roboty won a nie koleje 500 plus się marzy beneficjentce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Typowa madka krówka rozpłodowa chce chce chce! Boże co za baba. Może byś się tak roboty chwyciła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

24 lata i siano w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Matko, w jakim narzeczu to jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2 latka za rok najwyżej trzeba by iść do roboty co nie...?więc postanowiłas rozłożyć nogi żeby nie musieć robić. My już znamy takie UTRZYMANKI jak Ty. Aaa i prędzej czy później znajdzie kolejna mlodke bo Ty już jesteś zdewastowana przez poród i kolejny ci w pustym łbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czuć tutaj pasożytem na kilometr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnejsh

Wiesz myśle ,ze skoro on sam odnppczatku mówił Ci o tym drugim dziecku to nie ma z tym problemu ,ze będzie miał ich łącznie aż 5 tym bardziej ,ze jego 3 jest już odchowana i dorosła. Skoro macie jakieś plany takie jak ślub to myśle ,ze mówi poważnie po prostu podchodzi do tego praktycznie a nie emocjonalnie tak jak Ty. Macie tez mała córkę może chce żeby troszkę podrosła zanim będziecie musieli zajmować się na nowo kolejnym maluchem. Ja z Mężem jesteśmy po ślubie rok teraz jestem w ciąży , on ka córkę z pierwszego malzenstwa ona ma 11 lat. Zawsze mieliśmy ustalone ,ze będziemy mieć 2 dzieci wspólnych czyli on razem 3. On wie ,ze dla mnie to ważne i powiedział mi w prost ,ze tez chce i się godzi już zanim byłam w pierwszej ciąży. Teraz jak coś kupujemy dla dziecka i szykujemy wyprawkę sporo razy mówił,ze np to weźmy w takim kolorze uniwersalnym będzie tez dla następnego dziecka . Tylko powiedział mi od razu ,ze te pierwsze trzeba najpierw trochę podchowaz żeby zrobiło się trochę bardziej samodzielne i miało tak z 3-4 latka zanim postaramy się o rodzeństwo. Myśle ,ze ma racje i ja tez tak chce nie wyobrażam sobie mieć dwoje maluszków np rocznego i niemowlaka to jest bardzo ciężkie myśle. Do dwóch lat dziecko jest jeszcze malutkie i potrzebuje dużo uwagi ze strony rodzica . Wszystko w swoim czasie nie martw się tym ważne ,ze oboje chcecie na wszystko przyjdzie odpowiedni czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×