Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka prawda

Tylko nieudacznik życiowy i przegrywa najniższego sortu chodzi na dzyfky

Polecane posty

Gość Taka prawda

Zniża się poniżej poziomu rowu mariańskiego hahahaha tylko skończony nieudacznik którego żadna nie chciała

Panowie szanujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

Zgadzam sie w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie trzeba chodzić na dziifkii żeby mieć kobiety

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie trzeba chodzić na dziifkii żeby mieć kobiety

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser
30 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

tylko skończony nieudacznik którego żadna nie chciała

Panowie szanujcie się!

Tacy też chcą porvchać, więc nie bądź dla nich taka krytyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale

Primo, prawie każdy w porównaniu z kimś innym będzie nieudacznikiem. Np Trump będzie nieudacznikiem, w porównaniu z Gatesem.

Secundo, większym nieudacznikiem jest ten, kto przez kilka tygodni/miechów sponsoruje kobiecie rozrywki, kolacje i słyszy, że "zostanie przyjacielem"... Albo ktoś, kto płaci alimenty na cudze dzieci, albo na zdrową, bezdzietną kobietę (jak były premier Marcinkiewicz). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helel

Mi się wydaje, że kobiety psioczą na prostytutki z dwóch powodów:

1) Koszt seksu u atrakcyjnej prostytutki to koszt 150-300 PLN. Część facetów w związkach, dzięki możliwości pójścia do prostytutki, nie jest szantażowana brakiem seksu. Innymi słowy, seks przestaje być argumentem przetargowym.

2) Gdyby nie prostytutki, część facetów, nie potrafiących znaleźć fajnej partnerki, pewnie dałaby się namówić na podryw pasztetów i pasztety miałyby jako takie powodzenie. Ja osobiście bym już wolał własną rękę od paszteta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Helel napisał:

Mi się wydaje, że kobiety psioczą na prostytutki z dwóch powodów:

1) Koszt seksu u atrakcyjnej prostytutki to koszt 150-300 PLN. Część facetów w związkach, dzięki możliwości pójścia do prostytutki, nie jest szantażowana brakiem seksu. Innymi słowy, seks przestaje być argumentem przetargowym.

2) Gdyby nie prostytutki, część facetów, nie potrafiących znaleźć fajnej partnerki, pewnie dałaby się namówić na podryw pasztetów i pasztety miałyby jako takie powodzenie. Ja osobiście bym już wolał własną rękę od paszteta

A ja myślę, że tu chodzi o szacunek do własnego ciała, panna, która się puszcza jest obleśna dla facetów,  a fecet który się puszcza jest o leśny dla kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek

W takim razie jestem przegrywem życiowym. Zaliczyłem w ostatni weekend 5 dzifff i to była moja życiówka. Byłem bardzo szczęśliwy :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helel
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja myślę, że tu chodzi o szacunek do własnego ciała, panna, która się puszcza jest obleśna dla facetów,  a fecet który się puszcza jest o leśny dla kobiet. 

A ty naucz się czytać ze zrozumieniem. Temat jest o nieudacznictwie, a nie obleśności. A czy ktoś/coś jest obleśne, jest kwestią subiektywnej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×