Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zacofane filozofie naszych matek

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Wnuczka napisał:

Zdaje się, że incel to nie jest wyzwisko. Ani wulgaryzm. Normalne określenie mężczyny mającego problemy z kobietami i z seksem z nimi. A lesba to już jest wulgarnie. Ogórka skiśniętego w cipce to już nie będę komentować...

To jakoś dziwnie ci się zdaje. Ja uznaje za użycie tego wobec mnie za bardzo obraźliwe i odpowiadam tak, jak zasługuje ta co mnie obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuczka
16 minut temu, Gość Gość napisał:

A mowila, czy facet też ma mieć własne pieniądze? 

Nie wiem. Nie jestem facetem. A babcia nie miała wnuków. Więc nie było dane mi słuchać czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuczka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To jakoś dziwnie ci się zdaje. Ja uznaje za użycie tego wobec mnie za bardzo obraźliwe i odpowiadam tak, jak zasługuje ta co mnie obraża.

Jak uważasz. Ale jednak incel to jest jak lesbijka. A nie lesba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Wnuczka napisał:

Nie wiem. Nie jestem facetem. A babcia nie miała wnuków. Więc nie było dane mi słuchać czegoś takiego.

To szkoda, że jej nie zapytałaś, bo tak twoje wskazówki życiowe są niekompletne. A sama myślałaś kiedyś o tym, masz jakieś zdanie w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Te kobiety są zamroczone ideologią religijną 😄 A czym zamroczony jest ktoś kto ciągle mowi o seksie? Jakie jemu pranie mozgu zrobiono skoro nie jest to objaw niezaspokojonej potrzeby?

A te z drugiej strony tamtej barykady? Te "Kobiety na fali" , "Dziewuchy dziewuchom" czy podobne. Czym są zamroczone? A może walczą o prawo do aborcji, bo chcą się skrobać co tydzien i jest to przejaw ich niezaspokojonej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie widzę tu żadnego zmuszania. W rzeczywistości jesteśmy wolnymi ludźmi, nawet jeśli jesteśmy w malżeństwie.

Z nieudanego małżeństwa zawsze można się wycofać.

To może odpowiesz na to, co pominelas? W jaki sposób można kogoś zrobić niewolnikiem seksualnym? Co, trudne? Twardy asfalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A te z drugiej strony tamtej barykady? Te "Kobiety na fali" , "Dziewuchy dziewuchom" czy podobne. Czym są zamroczone? A może walczą o prawo do aborcji, bo chcą się skrobać co tydzien i jest to przejaw ich niezaspokojonej potrzeby?

Niczym nie są zamroczone. Po prostu nie godzą się na to, żeby jakaś grupa ludzi, mizoginów i fanatyków religijnych ograniczała wolność innym osobom. W tym im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

To może odpowiesz na to, co pominelas? W jaki sposób można kogoś zrobić niewolnikiem seksualnym? Co, trudne? Twardy asfalt?

Spokojnie. Daj sobie na wstrzymanie. Niewolnik seksualny? Byly przypadki więzienia osób i zmuszana do seksu czy stręczycielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Spokojnie. Daj sobie na wstrzymanie. Niewolnik seksualny? Byly przypadki więzienia osób i zmuszana do seksu czy stręczycielstwo.

Spokojnie, nie podniecaj się tak. Zachowaj to dla swojego faceta, ja nie potrzebuje tego od ciebie. Mam swoją kobietę.

To takie przypadki miałaś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Niczym nie są zamroczone. Po prostu nie godzą się na to, żeby jakaś grupa ludzi, mizoginów i fanatyków religijnych ograniczała wolność innym osobom. W tym im.

No właśnie. A ja się nie godzę, żeby jakaś grupa nawiedzonych nazifeministek marnowała życie innym osobom. Na szczęście nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No właśnie. A ja się nie godzę, żeby jakaś grupa nawiedzonych nazifeministek marnowała życie innym osobom. Na szczęście nie mnie.

No to się nie gódź.

Przyłącz się do inceli. Oni też się nie godzą i są tak samo nawiedzeni jak ty i używają określenie "nazifemistki". Macie wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Spokojnie, nie podniecaj się tak. Zachowaj to dla swojego faceta, ja nie potrzebuje tego od ciebie. Mam swoją kobietę.

To takie przypadki miałaś na myśli?

A jak inaczej kogoś zniewolić? Tylko przemocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No to się nie gódź.

Przyłącz się do inceli. Oni też się nie godzą i są tak samo nawiedzeni jak ty i używają określenie "nazifemistki". Macie wiele wspólnego.

Nie ty mi będziesz mówiła, w jaki sposób mam wyrażać swoją niezgodę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie ty mi będziesz mówiła, w jaki sposób mam wyrażać swoją niezgodę. 

 

To byla tylko dobra rada :-D

Działasz jak inni incele więc zjednoczenie się ze swoimi braćmi samcami dałoby lepszy efekt.

A może jesteś incelskim wysłannikiem na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak inaczej kogoś zniewolić? Tylko przemocą.

Mogą być różne rodzaje przemocy. Więc jaki rodzaj miałaś na myśli to pisząc?  Czyżby porwanie i zamknięcie w piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To byla tylko dobra rada 😄

Działasz jak inni incele więc zjednoczenie się ze swoimi braćmi samcami dałoby lepszy efekt.

A może jesteś incelskim wysłannikiem na kafe?

Nie potrzebuję rad o osób podobnych do ciebie. 

Nie wiem jak działają incele, zresztą jak pisałem poprzednio, nie rozumiesz znaczenia tego słowa, jeśli insynuujesz Rescatorowi bycie kimś takim.

O twoich głupich hipotezach nie chce mi się dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Mogą być różne rodzaje przemocy. Więc jaki rodzaj miałaś na myśli to pisząc?  Czyżby porwanie i zamknięcie w piwnicy?

Patrz wyżej. Już to napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie potrzebuję rad o osób podobnych do ciebie. 

Nie wiem jak działają incele, zresztą jak pisałem poprzednio, nie rozumiesz znaczenia tego słowa, jeśli insynuujesz Rescatorowi bycie kimś takim.

O twoich głupich hipotezach nie chce mi się dyskutować.

- to nie potrzebuj

- No to już wiesz jak działają incele. Tak samo jak ty.

- To nie dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Patrz wyżej. Już to napisałam.

No to przy użyciu przemocy, można także zmuszać faceta do rezygnacji z seksu. Co podawałas w wątpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No to przy użyciu przemocy, można także zmuszać faceta do rezygnacji z seksu. Co podawałas w wątpliwość.

Więzienie kogoś jest karalne. Więc są to ekstremalne i bardzo rzadkie przypadki. Nie wiedzę więc sensu, żeby o nich dyskutować i je przywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

- to nie potrzebuj

- No to już wiesz jak działają incele. Tak samo jak ty.

- To nie dyskutuj.

No, nie potrzebuje.

Nie działają tak jak ja.

Nie dyskutuje, ani nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to przy użyciu przemocy, można także zmuszać faceta do rezygnacji z seksu. Co podawałas w wątpliwość.

Znasz choć jeden przypadek gdzie kobieta przemocą więziła mężczyznę również krępując mu ręce i zmuszała go do rezygnacji seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Więzienie kogoś jest karalne. Więc są to ekstremalne i bardzo rzadkie przypadki. Nie wiedzę więc sensu, żeby o nich dyskutować i je przywoływać.

To nie ja je przywolalem.  A przemoc to dużo szersze pojęcie niż więzienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No, nie potrzebuje.

Nie działają tak jak ja.

Nie dyskutuje, ani nie mam zamiaru.

Przecież ty nie wiesz jak działają incele. To skąd ten wniosek, że nie działają jak ty? Z brudnego palucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To nie ja je przywolalem.  A przemoc to dużo szersze pojęcie niż więzienie. 

Ja nie widzę innej możliwości zmuszania kogoś do rezygneacji z seksu niż więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znasz choć jeden przypadek gdzie kobieta przemocą więziła mężczyznę również krępując mu ręce i zmuszała go do rezygnacji seksu?

Już napisałem, że przemoc to nie tylko więzienie i krępowanie, że jest to pojęcie dużo szersze. Naprawdę o tym nie wiesz, czy tylko udajesz głupsza niż jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę innej możliwości zmuszania kogoś do rezygneacji z seksu niż więzienie.

A widzisz możliwość zmuszania kogoś do bycia niewolnikiem seksualnym inna niż więzienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A widzisz możliwość zmuszania kogoś do bycia niewolnikiem seksualnym inna niż więzienie?

Nie. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. A ty?

Ja nie widzę. Ale po co w takim razie pisałaś, że nie można nikogo zmuszać do bycia niewolnikiem seksualnym, a pominelas, że nie można nikogo okradać, włamywać mu się do mieszkania, podpalać mu domu, znęcać się nad zwierzętami itd.? Dlaczego z długiej listy możliwych przestępstw, wybrałaś akurat to jedno i uznalas, że warto o nim wspomnieć w tej dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę. Ale po co w takim razie pisałaś, że nie można nikogo zmuszać do bycia niewolnikiem seksualnym, a pominelas, że nie można nikogo okradać, włamywać mu się do mieszkania, podpalać mu domu, znęcać się nad zwierzętami itd.? Dlaczego z długiej listy możliwych przestępstw, wybrałaś akurat to jedno i uznalas, że warto o nim wspomnieć w tej dyskusji?

Może dlatego, że rozmawialismy o zmuszaniu do rezygnacji z sesku a nie o okradniu itd. Na taki post odpowiadałam. I to był twój post :-D Nie wiem skąd twoje pretensje, że odpowiadajac na post na temat zmuszania do rezygnacji z seksu nie wspomniałam o okradaniu mieszkania i podpalania domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×