Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zacofane filozofie naszych matek

Polecane posty

Gość Gosc

Moja mama twierdzi, ze miec jedno dziecko to egoizm. Rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twoja baba, twoja sprawa.

Kiedyś potrzebowałem od niej tylko du/py ale teraz, kiedy jest po menopauzie, pomarszczyła się i wylazł jej cellulit a mi już nie staje przez chorą prostatę, coraz bardziej potrzebuję dać jej w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś potrzebowałem od niej tylko du/py ale teraz, kiedy jest po menopauzie, pomarszczyła się i wylazł jej cellulit a mi już nie staje przez chorą prostatę, coraz bardziej potrzebuję dać jej w mordę.

Przecież jesteś lesba. Od kiedy lesby mają prostaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież jesteś lesba. Od kiedy lesby mają prostaty?

Skad wiesz , ze "lesba" ?

W sumie nawet interesujaco sie Was czyta. Troche tak jakbym ogladala przedstawienie teatralne gdzie widzowie moga sie wlaczyc do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież jesteś lesba. Od kiedy lesby mają prostaty?

Ni. Nie jestem lesba. Jestem prawdziwy i bystry facet co topotrzebuje od baby tylko du/py. No potrzebował bo w tym wieku, to już wiadomo, że żołnierzyk już nie taki żwawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ni. Nie jestem lesba. Jestem prawdziwy i bystry facet co topotrzebuje od baby tylko du/py. No potrzebował bo w tym wieku, to już wiadomo, że żołnierzyk już nie taki żwawy.

Parę minut temu twierdzilas, że jesteś lesba a teraz przyszyli ci prostatę? Znowu wyplulas lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież jesteś lesba. Od kiedy lesby mają prostaty?

Od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Parę minut temu twierdzilas, że jesteś lesba a teraz przyszyli ci prostatę? Znowu wyplulas lekarstwa

Ja jestem prawdziwy i bystry facet. Tylko z chorą prostatą. Nie śmiej się. Bo baba mi nie daje. I zmusza mnie do rezygnacji z seksu. I muszę pisać potem na forum dla lesb. No same tu lesby siedzą. Mówię ci. Ale ja szkolę je z męskiego punktu widzenia. Nie będą lesby pluły nam, prawdziwym facetom, w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, ZUZANNA napisał:

Skad wiesz , ze "lesba" ?

W sumie nawet interesujaco sie Was czyta. Troche tak jakbym ogladala przedstawienie teatralne gdzie widzowie moga sie wlaczyc do akcji.

Ta głupiababa przyczepiła się do mnie parę miesięcy temu. Pisała, że ma swoje powody. Próbowała nawet nasłać na mnie policję, twierdziła, że jej mąż prawnik zapewniał ja, że ma podstawy. Oczywiście na policji ja wyśmiali. Jest ewidentnie niezrównoważona,  pojawia się na forum w ciągu kilku minut po moim wpisie, nawet po paru miesiącach. Próbowała też ustalić moje dane personalne, ale jest na to za głupia. Ja mam z niej bekę, chociaż przyznaje, że nie jest to rozrywka specjalnie wyrafinowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie będą lesby pluły nam, prawdziwym facetom, w twarz.

"Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ZUZANNA napisał:

"Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz"......

"Ni dzieci nam germanił"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do krwi ostatniej kropli z zyl

Bronic bedziemy ...../wpisac odpowiednie okreslenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, ZUZANNA napisał:

Skad wiesz , ze "lesba" ?

W sumie nawet interesujaco sie Was czyta. Troche tak jakbym ogladala przedstawienie teatralne gdzie widzowie moga sie wlaczyc do akcji.

Oczywiście nie wiem, czy to lesba. Tak tylko się przekomarzam. Twierdziła, że ma męża, prawnika. A do włączenia się do akcji zapraszam😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedyś przyszedl na to forum dla lesb inny facet. I on mnie poparł. I powiedział, że JA mam rację. A głupim babom się to nie spodobało i skasowały moj temat. Popłakałem się wtedy. Do dziś mi się łezka w oku kręci na samo wspomnenie tego okrucieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I one, te głupie baby kasowały jeszcze inne moje tematy. Dlatego teraz bardzo sprytnie piszę z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A za kasowanie tematów powinien być dożywotni ban. A nawet policja. Pisałem im to wtedy a one tylko mnie bezczelnie wyśmiały. Wtedy też płakałem cały wieczór. A potem wypiłem dwa piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie z goscia ma ten minus , ze goscie sa w sumie troche tacy nijacy w odbiorze. Zlewaja sie w calosc. Dlatego ja zawsze prosze zeby goscie jakos sie nazywali na potrzeby danej dyskusji jesli koniecznie nie chca pisac z loginu. Loginy maja jakas osobowosc. Goscie - nie.

Milo widziec , ze pisze tu ktos kto zna polska literature. Rzadka to cecha na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę głupi Resiurku, że znowu szukasz mojej jak to pisałaś "atencji". Gdyby chciało mi się zalogować, napisał bym po raz nie wiadomo już który, to co pisze na twoje durne zaczepki. Ale poniewaz mi się nie chce, przeczytaj sobie moja ostatnia, przedostatnia i jeszcze wcześniejsze odpowiedzi na twoje maile, za każdym razem takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę głupi Resiurku, że znowu szukasz mojej jak to pisałaś "atencji". Gdyby chciało mi się zalogować, napisał bym po raz nie wiadomo już który, to co pisze na twoje durne zaczepki. Ale poniewaz mi się nie chce, przeczytaj sobie moja ostatnia, przedostatnia i jeszcze wcześniejsze odpowiedzi na twoje maile, za każdym razem takie same.

OK. Niech zgadne. To Ty a nie on cytowalas Rote ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem zmęczony już tą walką z głupimi babami. Wypiję jeszcze ze dwa browary i pójdę spać. Będę śnił, że jestem kapitanem na statki i że baby chcą mi dawać i nie zmuszają mnie do rezygnacji z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, ZUZANNA napisał:

Pisanie z goscia ma ten minus , ze goscie sa w sumie troche tacy nijacy w odbiorze. Zlewaja sie w calosc. Dlatego ja zawsze prosze zeby goscie jakos sie nazywali na potrzeby danej dyskusji jesli koniecznie nie chca pisac z loginu. Loginy maja jakas osobowosc. Goscie - nie.

Milo widziec , ze pisze tu ktos kto zna polska literature. Rzadka to cecha na tym forum.

Pisanie z gościa ma ten plus, że można udawać, że jest więcej ludzi o takich samych pogladach, wystarczy tylko trochę zmieniać styl. Na tym właśnie żerują gnidy, podobne to tej mojej "wielbicielki". Tak naprawdę, to na forum powinni mieć wstęp tylko zarejestrowani uczestnicy. No ale kafeteria, to taki ściek, bez moderacji, bez nadzoru, gdzie byle gnojek może usuwać tematy i jeszcze tym się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam wiele wielbicielek na forum. Jedna z nich pisze do mnie maile bo chce zrobić sobie grupen sex ze mną, ze swoim mężem i z policją. No ale co ja mogę skoro mam mikrusa i chorą prostatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaj mąż jest prawnikiem a mnie zawsze jarali prawnicy. No ale prostata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, ZUZANNA napisał:

OK. Niech zgadne. To Ty a nie on cytowalas Rote ?

Nie, Rotę to akurat cytowała ona. I to według ciebie ma świadczyć o znajomości literatury polskiej? "Aż można oslupiec od tyle nauki, lękać się by nie zostać pośmiewiska celem i jakac się jak żaczek przed nauczycielem" 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rota jest dla cieniasów. Prawdziwi i bystrzy faceci czytają romanse o Rescatorze, rozwiązują krzyżówki i piją piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ZUZANNA napisał:

OK. Niech zgadne. To Ty a nie on cytowalas Rote ?

Czyli dobrze myslalam.

A to o marynarzu to z maili czy wyczytane z wirtualnych oczu w loginie na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, ZUZANNA napisał:

Czyli dobrze myslalam.

A to o marynarzu to z maili czy wyczytane z wirtualnych oczu w loginie na kafe ?

Nie jestem pewien o co ci chodzi? Nie ukrywałem swojego zawodu, chociaż na tym forum, gdzie grasują szuje jak moja hejterka, cokolwiek powiesz, zostanie użyte przeciwko tobie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem pewien o co ci chodzi? Nie ukrywałem swojego zawodu, chociaż na tym forum, gdzie grasują szuje jak moja hejterka, cokolwiek powiesz, zostanie użyte przeciwko tobie 😀

To hejterka czy wielbicielka?

Współczuję chorej prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To hejterka czy wielbicielka?

Współczuję chorej prostaty.

Lesby nie mają prostaty. A Rescator ma zdrowa.

Idź lepiej babo, tam gdzie zwykle. Dość już dziś się osmieszylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To hejterka czy wielbicielka?

Współczuję chorej prostaty.

Prostata, nietrzymanie moczu, otępienie. Nie-wesołe jest życie staruszka. Jeszcze jedno piwo i pojdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×