Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zacofane filozofie naszych matek

Polecane posty

Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem pewien o co ci chodzi? Nie ukrywałem swojego zawodu, chociaż na tym forum, gdzie grasują szuje jak moja hejterka, cokolwiek powiesz, zostanie użyte przeciwko tobie 😀

Res, ty jesteś hejterem kobiet z kafe, więcnie dziw się, że kobiety odpłacają się tym samym.

A z tą prostatą to faktycznie nieciekawa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Res, ty jesteś hejterem kobiet z kafe, więcnie dziw się, że kobiety odpłacają się tym samym.

A z tą prostatą to faktycznie nieciekawa sprawa.

Tak, współczuję twojemu mężowi. Trzeba mu było dawać, zamiast puszczać się z marynarzami, to może nie miał by problemów z prostatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak, współczuję twojemu mężowi. Trzeba mu było dawać, zamiast puszczać się z marynarzami, to może nie miał by problemów z prostatą.

Res na posterunku :-D Waruje od rana i czeka na moje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, współczuję twojemu mężowi. Trzeba mu było dawać, zamiast puszczać się z marynarzami, to może nie miał by problemów z prostatą.

Ale twoje życie starej lesby też nie lepsze. Morda jak u małpy, cycki do kolan, cellulit na tyłku. I jeszcze frustacja przez zasyfiony wibrator. Nic dziwnego, że wylawasz swój jad na kogoś, kto jest zdrowy, ma piękną żonę, dosyć forsy i żadnych problemów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale twoje życie starej lesby też nie lepsze. Morda jak u małpy, cycki do kolan, cellulit na tyłku. I jeszcze frustacja przez zasyfiony wibrator. Nic dziwnego, że wylawasz swój jad na kogoś, kto jest zdrowy, ma piękną żonę, dosyć forsy i żadnych problemów.

 

Piękną żonę? Ha ha ha ha. Oj Res ta twoja fantazja. Żadnych problemów? No tak, bo swoje problemy z głową nazywasz normalnymi cechami każdego, prawdziwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale twoje życie starej lesby też nie lepsze. Morda jak u małpy, cycki do kolan, cellulit na tyłku. I jeszcze frustacja przez zasyfiony wibrator. Nic dziwnego, że wylawasz swój jad na kogoś, kto jest zdrowy, ma piękną żonę, dosyć forsy i żadnych problemów.

 

Też zadroszczę facetom, którzy mają piękną zonę i dosyć forsy. Moja baba jest już stara. Ma mordę jak u małpy, cycki do kolan, cellulit na tyłku. Smierdzi od niej zdechłą rybą. I ten tłusty pasozyt, który całe zycie siedzi na tym swoim wielgachnym tyłku w domu i nic nie robi przejął wszystkie moje nieruchomości i zmusza mnie do przelewaniana jej konto całej mojej wypłaty. Jedyne co potrafił zrobić pasożyt to wymusić na mnie zrobienie jej bachoreksów. Których ja oczywiście nie chciałem, bo jestem prawdziwym facetem. A teraz na kafe mi piszą, że to nie moje goowniaki tylko listonosza... A ja jeszcze biegam jak posłuszny piesek do baru po żarcie z glutaminianem dla niej. Będę płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Też zadroszczę facetom, którzy mają piękną zonę i dosyć forsy. Moja baba jest już stara. Ma mordę jak u małpy, cycki do kolan, cellulit na tyłku. Smierdzi od niej zdechłą rybą. I ten tłusty pasozyt, który całe zycie siedzi na tym swoim wielgachnym tyłku w domu i nic nie robi przejął wszystkie moje nieruchomości i zmusza mnie do przelewaniana jej konto całej mojej wypłaty. Jedyne co potrafił zrobić pasożyt to wymusić na mnie zrobienie jej bachoreksów. Których ja oczywiście nie chciałem, bo jestem prawdziwym facetem. A teraz na kafe mi piszą, że to nie moje goowniaki tylko listonosza... A ja jeszcze biegam jak posłuszny piesek do baru po żarcie z glutaminianem dla niej. Będę płakał.

Szkoda mi czasu na czytanie wypocin starej, sfrustrowanej lesby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Szkoda mi czasu na czytanie wypocin starej, sfrustrowanej lesby.

Ja też nie czytam wypocin lesb. Mam inne problemy. Np. to, że mężczyźni są zmuszani do rezygnacji z seksu. Albo to, ze facet od kobiety potrzebuje tylko du/py a głupie baby temu zaprzeczają. A co ma facet jeszcze od nich potrzebować? Żeby zmieniały bieliznę i myły się pod pachami?

Nikt mnie nie rozumie. Jestem taki osamotniony w swojej heroicznej walce z głupimi babami.

Ale nie poddam się. Będę dalej szkolił głupie baby z męskiego punktu widzenia. To moja misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co ? Skonczyl sie temat ?

No to Wam zagram na poprawe humoru. Moze sie pogodzicie   h  ttps://www.youtube.com/watch?v=bzg9mICO74E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, ZUZANNA napisał:

No i co ? Skonczyl sie temat ?

No to Wam zagram na poprawe humoru. Moze sie pogodzicie   h  ttps://www.youtube.com/watch?v=bzg9mICO74E

Ten temat się skończył, był inny założony przez tą babę, w którym próbowała parodiować moje poglądy. Tylko marnie jej to wyszło, bo pojawiło się sporo głosów ludzi o poglądach zgodnych z moimi. Więc sama skasowała swój własny temat. Ma mój humor wpłynęło to dobrze, gorzej na jej. Co to pogodzenia, dla mnie wystarczy, żeby mnie ignorowała. Ale ona bez hejtu nie może żyć, widać taki charakter frustratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Rescator555 napisał:

Więc sama skasowała swój własny temat.

A w jaki sposob mozna skasowac swoj wlasny temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×