Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pcos

Nienawidze dziewczyn z piekna cera i wlosami do pasa

Polecane posty

Gość Pcos

Widac po nich ze zdrowe i plodne pcos jest im obce wysoki testosteron.

Sama choruje na pcos juz 22 lata. Tak juz koncze 35 lat. I dalej czuje to co czuje nie moge sie od tego uwolnic peka mi serce gdy widze jakie sa zdrowe i piekne, kipiace plodnoscia. Jestem szczupla jakby ktos dawal idealne rady na urode.

nienawidzilam ich odkad zaczelam dojrzewac i pojawil sie ten ohydny lojotok trad opuchlizna cienkie wlosy. To cholernie niesprawiedliwe!

one moga czesac sie w konski ogon odslaniac idealne twarze czola a ja mam zakola juz odkad bylam nastolatka.

uswiadomilam sobie ze moja zawisc ma podloze ewolucyjne. One sa rywalkami a ja jestem nieplodna. Cudem udalo mi sie urodzic 1 dziecko. Ale tak to kazdy ginekolog widzial u mnie brak owulacji i nieplodnosc. Na dodatek mam wysokie libido jak na zlosc. Chyba wysoki testosteron to spowodowal. Nie mam piersi, niekobiece rysy twarzy oprocz tradIku nie czuje sie kobieta

Nienawidze tych wszystkich slicznych mlodych dziewczyn. Czuje to od lat i mi nie przeszlo. Na chwile czulam sie rownowartosciowa gdy bralam b silne hormony ktorych juz nie wolno mi brac bo to dla zboczencow seksualnych androcur

nie obchodzi mnie co powiecie o mnie wazystkie idealne zdrowe slicznotki. Rzucajcie we mnie blotem. Zawsze bylam gorsza juz nie wspomne co musialam przechodzic w szkole od chlopaczorow nawet przemoc fizyczna i od dziewuch wieczne wysmiewanie szarpanie.

czy jest choc jedna kobieta ktora przegrala zycie tak jak ja? I czuje to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze że nie możesz mieć dzieci, przynajmniej nie będą miały po tobie takiej zrytej psychiki. Jednak natura wie co robi, żeby oczyścić się z chwastów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze że nie możesz mieć dzieci, przynajmniej nie będą miały po tobie takiej zrytej psychiki. Jednak natura wie co robi, żeby oczyścić się z chwastów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja Cię nie nie obrzuce błotem wręcz przeciwnie twoja frustracja jest zrozumiała... Szkoda mi że masz takie problemy, jest ciężko ale musisz sobie z tym jakoś w głowie poradzić. Znajdź w sobie te dobre strony, wcale nie musi to dotyczyć wyglądu. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestań jęczeć i weź się za siebie. Ja też mam pcos, cerę łojotokową i problemy z włosami, ale mam zapisane przez dermatologa odpowiednie leki i problem zniknął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenne

Ciesz się ze masz przynajmniej jedno dziecko. Ja nie mogę mieć i nie będę miała nigdy dzieci. Ale doceniam to co mam. Cudownego męża i życzliwych ludzi wokół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Akurat zauważyłem ten temat. Dobrze cię rozumiem. Trądzik zaatakował mnie gdy miałem 13 lat i przez to mam już prawie 29 lat i jestem sam bez doświadczeń z kobietami. W szkole miałem piekło.  Myślę, że to wszystko wina mojego dziadka durnia, który to świństwo przywlókł, bo moja matka i siostra też miały problemy z trądzikiem. Genetyka i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

A myslisz ze nie chodzilam po dermatologach endokrynologach i ginach? Wydalam na to kupe kasy chodzilam biednie ubrana przez to. I nic!

one nie musza konpletnie nic leczyc a maja idealna skore i wlosy. Nosilam czasem doczepy bo nie da sie zapuscic takich testosteronowych cienkich kruszacych wlosow.

chwilowa poprawa na roaccutane i na androkurze potem. Po odstawieniu tradzik sterydowy wrecz od pasa w gore do glowy wszedzie. Teraz po ciazy jest troche lepiej ale dalej straszny lojotok i trad zostal na tylku i ramionach reszta miliony zaskornikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

A myslisz ze nie chodzilam po dermatologach endokrynologach i ginach? Wydalam na to kupe kasy chodzilam biednie ubrana przez to. I nic!

one nie musza konpletnie nic leczyc a maja idealna skore i wlosy. Nosilam czasem doczepy bo nie da sie zapuscic takich testosteronowych cienkich kruszacych wlosow.

chwilowa poprawa na roaccutane i na androkurze potem. Po odstawieniu tradzik sterydowy wrecz od pasa w gore do glowy wszedzie. Teraz po ciazy jest troche lepiej ale dalej straszny lojotok i trad zostal na tylku i ramionach reszta miliony zaskornikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

Myslalam ze facetow mniej boli tradzik ale jednak widac zalezy to od psychiki. Moze przez to ze gnebili nas w szkole?

wiecie czemu nienawidze nastolatek? Bo ja nigdy nia nie bylam. Nie wiem jak to jest. Patrzylam jakie one maja traktowanie a jakie ja. Wiele mnie to nauczylo. Mialam czas na przemyslenia i teraz juz wiem jaka jest wiekszosc facetow. Traktuja nas wedle uzytecznosci. Jestes ladna zdrowa z gestymi wlosami to trzeba cie wielbic oczywiscie dopoki sie nie zestarzejesz i bedziesz mogla dawac dzieci. W sumie wszystkie kobiety maja przerabane ale brzydkie za mlodu a ladne tylko na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
5 minut temu, Gość Pcos napisał:

Myslalam ze facetow mniej boli tradzik ale jednak widac zalezy to od psychiki. Moze przez to ze gnebili nas w szkole?

wiecie czemu nienawidze nastolatek? Bo ja nigdy nia nie bylam. Nie wiem jak to jest. Patrzylam jakie one maja traktowanie a jakie ja. Wiele mnie to nauczylo. Mialam czas na przemyslenia i teraz juz wiem jaka jest wiekszosc facetow. Traktuja nas wedle uzytecznosci. Jestes ladna zdrowa z gestymi wlosami to trzeba cie wielbic oczywiscie dopoki sie nie zestarzejesz i bedziesz mogla dawac dzieci. W sumie wszystkie kobiety maja przerabane ale brzydkie za mlodu a ladne tylko na starosc.

Ja brałem izotek i już trądziku jako takiego nie mam, ale czasami coś wyskakuje. W okresie dojrzewania to było piekło. Miałem stany zapalne na policzkach, torbiele podskórne, ropne. Coś okropnego. Pozostały mi blizny, ale nieraz ich nie widać.  Mojej matce ponoć trądzik przeszedł po ciąży, przynajmniej tak mówiła. Ogólnie też mnie denerwują młodzi, którzy mają bezstroskie łatwe życie, i wiem co czujesz.  Ludzie obojga płci, są tacy sami.  Miłość to ściema. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuje Ci, choć temat mi zupełnie obcy. Ja mam mocne gęste włosy i ładna cerę. Może jakieś suplementy by Ci pomogły. Ja biorę este synergy i hairvity żeby podtrzymać efekt bo blizej mi już do 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu

Bardziej niz trądzik niszczy cie charakter. Mam trądzk,, co dzien musze go zasmarowywac kosmetykami, trudno, mam inne zalety, zyje szczęesliwie i  i mam pelno przyjaciól z pieknymi kobietami włacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

Rrd tez mam blizny, takie dziury nie do usuniecia. Dermatolog mowil ze wylacznie drogi zabieg u chirurga plastycznego wiec dalam sobie spokoj.

no widzisz masz to samo uczucie co ja ze cos nas ominelo a oni to maja tak po prostu za nic prezent od natury. To boli.

ja jeszcze mam duze problemy z plodnoscia zespol policystycznych jajnikow. Poprawilo sie po ciazy

moze wy jestescie ogolnie ladne z tradizkiem. Ja nie. Wyraznie odstaje od innych kobiet, jestem meska po prostu. Wstyd mi za siebie. Za swoj wyglad i za to ze ich nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 godziny temu, Gość Pcos napisał:

Widac po nich ze zdrowe i plodne pcos jest im obce wysoki testosteron.

Sama choruje na pcos juz 22 lata. Tak juz koncze 35 lat. I dalej czuje to co czuje nie moge sie od tego uwolnic peka mi serce gdy widze jakie sa zdrowe i piekne, kipiace plodnoscia. Jestem szczupla jakby ktos dawal idealne rady na urode.

nienawidzilam ich odkad zaczelam dojrzewac i pojawil sie ten ohydny lojotok trad opuchlizna cienkie wlosy. To cholernie niesprawiedliwe!

one moga czesac sie w konski ogon odslaniac idealne twarze czola a ja mam zakola juz odkad bylam nastolatka.

uswiadomilam sobie ze moja zawisc ma podloze ewolucyjne. One sa rywalkami a ja jestem nieplodna. Cudem udalo mi sie urodzic 1 dziecko. Ale tak to kazdy ginekolog widzial u mnie brak owulacji i nieplodnosc. Na dodatek mam wysokie libido jak na zlosc. Chyba wysoki testosteron to spowodowal. Nie mam piersi, niekobiece rysy twarzy oprocz tradIku nie czuje sie kobieta

Nienawidze tych wszystkich slicznych mlodych dziewczyn. Czuje to od lat i mi nie przeszlo. Na chwile czulam sie rownowartosciowa gdy bralam b silne hormony ktorych juz nie wolno mi brac bo to dla zboczencow seksualnych androcur

nie obchodzi mnie co powiecie o mnie wazystkie idealne zdrowe slicznotki. Rzucajcie we mnie blotem. Zawsze bylam gorsza juz nie wspomne co musialam przechodzic w szkole od chlopaczorow nawet przemoc fizyczna i od dziewuch wieczne wysmiewanie szarpanie.

czy jest choc jedna kobieta ktora przegrala zycie tak jak ja? I czuje to samo?

Jak ci się udało zajść w ciąże? Autorko nie ty jedna tak się czujesz. Mam tez problem zdrowotny i tez zazdroszczę ludziom zdrowia, ale źle im nie życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

 

Uuu a jak sie czujesz przy tych pieknych kolezankach jak kazdy je podrywa przy Tobie rozmawia tylko z nimi tylko na nie patrzy a  Ty jestes niewidzialna pomijana na kazdym kroku przez facetow? Bo wolna pieknolice delikatne kolezanki

jak to znosisz? Ja wolalam sie trzymac sama na uboczu, przy takich pieknosciach nikogo bym nie poznala bo co sie inna ciut ladniejsza pojawiala kazdy wolal ja.

Zaszlam w ciaze przypadkiem. Ja tez im zle nie zycze ale mam ochote uciekac jak je widze czasem przechodze celowo na druga strone by je minac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
29 minut temu, Gość Pcos napisał:

Rrd tez mam blizny, takie dziury nie do usuniecia. Dermatolog mowil ze wylacznie drogi zabieg u chirurga plastycznego wiec dalam sobie spokoj.

no widzisz masz to samo uczucie co ja ze cos nas ominelo a oni to maja tak po prostu za nic prezent od natury. To boli.

ja jeszcze mam duze problemy z plodnoscia zespol policystycznych jajnikow. Poprawilo sie po ciazy

moze wy jestescie ogolnie ladne z tradizkiem. Ja nie. Wyraznie odstaje od innych kobiet, jestem meska po prostu. Wstyd mi za siebie. Za swoj wyglad i za to ze ich nienawidze.

Również mam dziury na jednym policzku, ale czasami są mniej widoczne. W ogóle mam wrażliwą cerę na czynniki zewnętrzne. Np teraz kiedy jest zimniej, to organizm potrafi trochę obsypać a czasami jakby w ogóle. Nie popieram zbytnio robienia sobie dziecka, przy skłonnościach genetycznych, bo można to przenieść na niewinną istotę, która również może przez to cierpieć. Ja w ogóle nie planuję dzieci. Również mam wysokie libido, czasami jakby skłonności do perwersji, i nie mam z kim tego robić.  Nie ukrywam, że czasami jak widzę młode parki, to mnie szlak trafia. Staram się unikać takich sytuacji dla dobra własnego samopoczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość Pcos napisał:

 

Uuu a jak sie czujesz przy tych pieknych kolezankach jak kazdy je podrywa przy Tobie rozmawia tylko z nimi tylko na nie patrzy a  Ty jestes niewidzialna pomijana na kazdym kroku przez facetow? Bo wolna pieknolice delikatne kolezanki

jak to znosisz? Ja wolalam sie trzymac sama na uboczu, przy takich pieknosciach nikogo bym nie poznala bo co sie inna ciut ladniejsza pojawiala kazdy wolal ja

Chyba jednak ktoś cię wy/ru/chał skoro tego dzieciaka masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wariatką

Nie pieprz, że nikomu się nie podobasz, przecież dziecka sama sobie nie zrobiłaś. Ja zawsze podobałam się facetom, ale za to jestem bardzo ciężko nieuleczalnie chora. Nawet pracować nie mogę. Choroby mojej nie widać, ale co się przez nią wycierpiałam to moje. Koleżanki nie raz mi mówiły, że mi zazdroszczą, że mam urodę, że pracować nie muszę, że mam super życie...a wcale takie super nie jest. Nie warto zazdrościć i porównywać się. To nic nie wnosi i niszczy nas samych. Pomyśl, że czasem gdy komuś zazdrościsz to może tak fajnie to nie jest, że ten ktoś ma większe problemy od ciebie. Co do problemów z płodnością to wcale takich dużych nie masz, bo masz dziecko, wiele kobiet nawet tego nie ma. A faceci... cóż, dużo jest takich jak sama napisałaś...czy naprawdę warto oceniać swoją wartość na podstawie tego czy im się podobamy? Najważniejsze mieć takiego, który jest dla nas wartościowy, a my dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A wiesz, że niektórych chorób nie widać? Skąd możesz wiedzieć czy te ładne i młode nie mają jakichś problemów ze zdrowiem? Skąd wiesz, że nie mają kompleksów jakichś? No i nie wiem o co i do kogo masz pretensje, na świecie tak to już jest że są ładni i brzydcy i ci ładni mają wieksze powodzenie. Brzydcy mogą nadrabiac charakterem. Przyznaj sama - jakbyś miała do wyboru przystojniaka z gęstymi włosami, piękną gładką cerą a faceta z trądzikiem i rzadkimi włosami z zakolami którego byś wybrała? W drugą stronę tak samo to działa.

No ale jak wyżej - skoro masz dziecko to ktoś się pokusił i na ciebie. Wiec chyba troche przesadzasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, kazdego cos boli i uwaza ze to najgorszy defekt jaki moze byc.Ja nie mialam nigdy pryszczy i wlosy jako takie, ale zawsze pelno chorob oraz nos wielkosci duzej piesci, kwadratowa szczeke, waskie usta od jednego wielkiego sloniowego ucha do drugiego nieco mniejszego sloniowego ucha bo sa asymetryczne, niziutkie malpie czolo, krociutkie nozki z 2x dluzszym tulowiem, szeroka doopa, brak cyckow.No i jeszcze dwojki stale nie wyrosly, mam most na wloknie szklanym, wyglada to tragicznie.W szkole tez mi dokuczali chlopcy, dziewczyny w zasadzie nie, tylko te patolki.Zamienisz sie?Mowisz ze dziecko masz jedno, to nie jest z toba tak zle, nie kazda musi byc krolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.12.2019 o 19:28, Gość Gość napisał:

Dobrze że nie możesz mieć dzieci, przynajmniej nie będą miały po tobie takiej zrytej psychiki. Jednak natura wie co robi, żeby oczyścić się z chwastów 

Autorka jest podła ale ty też plujesz jadem jak zmija, siebie warte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggkkjgccgu8

A ja jestem chuda jak patyczak i wyglądam jak bym nie miała co jeść. Nie mam kompletnie cycków. Żeby było śmiesznie, jestem po ciąży chudsza niż przed. Nic mi nie pomoze. Zastanawiam się czy rak mnie nie wpierdala czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

Widzisz pozbyles sie prawie tradziku. Mozesz sobie kogos znalezc ale masz tak jak ja zryta banie i pewnie boisz sie nawet zagadac do baby.

nie ma dla mnie znaczenia wyglad faceta. Zakochana bylam niezaleznie od tego i w ladnym i w brzydkim. Nie obchodz mnie zdanie kolezanek bo ich nie mam.

Tak. Jestem podla, mam ohydny charakter zryty przez wyglad i ciagle ponizenie. Zycie mnie wyr...u,ch..lo. Ciekawe jaki byscie mialy charakter jakby przyszlo wam isc w moich butach?

smiali sie ze mnie faceci, patuski, inne patrzyly z satysfakcja cieszac sie ze nie sa mna. A moj facet oglada sie za pieknymi.

dzis przeszlam na druga strone ulicy bo szla piekna dziewczyna idealnie ubrana umalowana wlosy po pas, cera opalona, mocny makijaz. Mnie nawet makijaz nie pomaga. Dzis zrobili mi zdjecie i blyszcze sie jak psu jaja tak jak to jedna kolezanka okreslila. Brzydze sie samej siebie.

przeciez nie zycze im chorob ani nieszczesc. Wstydze sie jak musze kolo takiej stac i byc porownywana. To jak wieprz do perly. Oczywiscie zostalam obzucona kamieniami i mam to gdzies szczerze mowiac. I tak czuje sie jak g...wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Pcos napisał:

Widzisz pozbyles sie prawie tradziku. Mozesz sobie kogos znalezc ale masz tak jak ja zryta banie i pewnie boisz sie nawet zagadac do baby.

nie ma dla mnie znaczenia wyglad faceta. Zakochana bylam niezaleznie od tego i w ladnym i w brzydkim. Nie obchodz mnie zdanie kolezanek bo ich nie mam.

Tak. Jestem podla, mam ohydny charakter zryty przez wyglad i ciagle ponizenie. Zycie mnie wyr...u,ch..lo. Ciekawe jaki byscie mialy charakter jakby przyszlo wam isc w moich butach?

smiali sie ze mnie faceci, patuski, inne patrzyly z satysfakcja cieszac sie ze nie sa mna. A moj facet oglada sie za pieknymi.

dzis przeszlam na druga strone ulicy bo szla piekna dziewczyna idealnie ubrana umalowana wlosy po pas, cera opalona, mocny makijaz. Mnie nawet makijaz nie pomaga. Dzis zrobili mi zdjecie i blyszcze sie jak psu jaja tak jak to jedna kolezanka okreslila. Brzydze sie samej siebie.

przeciez nie zycze im chorob ani nieszczesc. Wstydze sie jak musze kolo takiej stac i byc porownywana. To jak wieprz do perly. Oczywiscie zostalam obzucona kamieniami i mam to gdzies szczerze mowiac. I tak czuje sie jak g...wno

to jednak masz kolezanki 😉 

a tak serio, zmien podejscie. Faceta jednak masz czyli komus sie podobalas, ale to charakter zatrzymuje, jak myslisz, ile twoj charakter go przy tobie utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
1 godzinę temu, Gość Pcos napisał:

Widzisz pozbyles sie prawie tradziku. Mozesz sobie kogos znalezc ale masz tak jak ja zryta banie i pewnie boisz sie nawet zagadac do baby.

nie ma dla mnie znaczenia wyglad faceta. Zakochana bylam niezaleznie od tego i w ladnym i w brzydkim. Nie obchodz mnie zdanie kolezanek bo ich nie mam.

Tak. Jestem podla, mam ohydny charakter zryty przez wyglad i ciagle ponizenie. Zycie mnie wyr...u,ch..lo. Ciekawe jaki byscie mialy charakter jakby przyszlo wam isc w moich butach?

smiali sie ze mnie faceci, patuski, inne patrzyly z satysfakcja cieszac sie ze nie sa mna. A moj facet oglada sie za pieknymi.

dzis przeszlam na druga strone ulicy bo szla piekna dziewczyna idealnie ubrana umalowana wlosy po pas, cera opalona, mocny makijaz. Mnie nawet makijaz nie pomaga. Dzis zrobili mi zdjecie i blyszcze sie jak psu jaja tak jak to jedna kolezanka okreslila. Brzydze sie samej siebie.

przeciez nie zycze im chorob ani nieszczesc. Wstydze sie jak musze kolo takiej stac i byc porownywana. To jak wieprz do perly. Oczywiscie zostalam obzucona kamieniami i mam to gdzies szczerze mowiac. I tak czuje sie jak g...wno

Tak boje się zagadać trochę do kobiet. W ogóle niepewnie czuje się w ich towarzystwie.  Nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach. Oczywiście z powodu tego świństwa, które miałem i czasami zdarza się, że nadal mam, ale to już nie to samo co kiedyś.  Gdy sobie pomyślę, że gdyby nie było izoteku na rynku, to pewnie już  bym popełnił samobójstwo,  bo pewnie z domu nie mógłbym wyjść.  Jak byłem nastolatkiem, to unikałem jakichkolwiek zdjęć.  Też się ze mnie śmiały w szkole dziewczyny, koledzy, odwracali wzrok. Nie życzę nikomu takich doświadczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
1 godzinę temu, Gość Pcos napisał:

Widzisz pozbyles sie prawie tradziku. Mozesz sobie kogos znalezc ale masz tak jak ja zryta banie i pewnie boisz sie nawet zagadac do baby.

nie ma dla mnie znaczenia wyglad faceta. Zakochana bylam niezaleznie od tego i w ladnym i w brzydkim. Nie obchodz mnie zdanie kolezanek bo ich nie mam.

Tak. Jestem podla, mam ohydny charakter zryty przez wyglad i ciagle ponizenie. Zycie mnie wyr...u,ch..lo. Ciekawe jaki byscie mialy charakter jakby przyszlo wam isc w moich butach?

smiali sie ze mnie faceci, patuski, inne patrzyly z satysfakcja cieszac sie ze nie sa mna. A moj facet oglada sie za pieknymi.

dzis przeszlam na druga strone ulicy bo szla piekna dziewczyna idealnie ubrana umalowana wlosy po pas, cera opalona, mocny makijaz. Mnie nawet makijaz nie pomaga. Dzis zrobili mi zdjecie i blyszcze sie jak psu jaja tak jak to jedna kolezanka okreslila. Brzydze sie samej siebie.

przeciez nie zycze im chorob ani nieszczesc. Wstydze sie jak musze kolo takiej stac i byc porownywana. To jak wieprz do perly. Oczywiscie zostalam obzucona kamieniami i mam to gdzies szczerze mowiac. I tak czuje sie jak g...wno

Tak boje się zagadać trochę do kobiet. W ogóle niepewnie czuje się w ich towarzystwie.  Nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach. Oczywiście z powodu tego świństwa, które miałem i czasami zdarza się, że nadal mam, ale to już nie to samo co kiedyś.  Gdy sobie pomyślę, że gdyby nie było pochodnej witaminy a na rynku, to pewnie już  bym popełnił samobója,  bo pewnie z domu nie mógłbym wyjść.  Jak byłem nastolatkiem, to unikałem jakichkolwiek zdjęć.  Też się ze mnie śmiały w szkole dziewczyny, koledzy, odwracali wzrok. Nie życzę nikomu takich doświadczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

Jakims cudem ktos na mnie polecial. Ale przyznaje. Oszukalam go. Bralam hormony i mialam calkiem ladna cere tyle ze tlusta, nawet piersi jakies mialam. Bez hormonow nie czuje sie czlowiekiem.

balam sie jak patrzyli czy patrza na mnie faceci. Najgorzej grupka gowniarzy. Oczywiscie bylo tak ze widzac mnie wybuchali na glos smiechem bo mam jeszcze sklonnosc do opuchlizny od innej choroby. Wiec teraz albo udaje ze sie nie boje trzymam glowe prosto i ide kolo grupki gowniarzy czy gowniar. Albo przechodze na druga strone.

zdrowie i piekna cera to wygrana na loterii zycia. To lepsze urodzenie, bycie lepszym sortem za nic. Zero staran zeby tak bylo. Ja na dodatek pochodze z biednej rodziny. Te piekne nieraz tez ale maja chociaz urode. Jakbym miala wybierac co wole urode czy pieniadze to zdecydowanie urode. Zadna inteligencje bo kogo to obchodzi czy brzydka jest inteligentna czy fajna z charakteru?

Ja tez unikalam zdjec. Wlasciwie do tej pory unikam. Ja mam jeszcze niesamowicie silny lojotok skory twarzy, zaskorniki glebokie teraz jakies luszczace sie plamy.

probowales odstawic mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcos

Jesli wyleczyles sie izotkiem to czemu masz takie fazy? Zostal Ci lojotok czy cos? Ja mam krosty na posladkach troche na plecach ramionach czasem na twarzy no i te zaskorniki wszedzie, lojotok. Mam tez blizny na twarzy dziurki.

kobiety az tak na skore u faceta nie patrza, bo widzisz u was nie osnacza to plodnosci a u nas tak. Zdrowa skora kobiety i ogolnie kobeicosc duze piersi kobiece rysy twarzy daja duze szanse ze jest plodna. Natomiast meska chuda kobieta z tradzikiem najprawdopodobniej nie jest lub jej plodnosc jest znacznie ograniczona jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Pcos napisał:

Jakims cudem ktos na mnie polecial. Ale przyznaje. Oszukalam go. Bralam hormony i mialam calkiem ladna cere tyle ze tlusta, nawet piersi jakies mialam. Bez hormonow nie czuje sie czlowiekiem.

balam sie jak patrzyli czy patrza na mnie faceci. Najgorzej grupka gowniarzy. Oczywiscie bylo tak ze widzac mnie wybuchali na glos smiechem bo mam jeszcze sklonnosc do opuchlizny od innej choroby. Wiec teraz albo udaje ze sie nie boje trzymam glowe prosto i ide kolo grupki gowniarzy czy gowniar. Albo przechodze na druga strone.

zdrowie i piekna cera to wygrana na loterii zycia. To lepsze urodzenie, bycie lepszym sortem za nic. Zero staran zeby tak bylo. Ja na dodatek pochodze z biednej rodziny. Te piekne nieraz tez ale maja chociaz urode. Jakbym miala wybierac co wole urode czy pieniadze to zdecydowanie urode. Zadna inteligencje bo kogo to obchodzi czy brzydka jest inteligentna czy fajna z charakteru?

Ja tez unikalam zdjec. Wlasciwie do tej pory unikam. Ja mam jeszcze niesamowicie silny lojotok skory twarzy, zaskorniki glebokie teraz jakies luszczace sie plamy.

probowales odstawic mleko?

Czy Ty się kiedyś udzielałaś na nieistniejącym już forum dla brzydkich ludzi na Gazeta.pl?Bardzo przypominasz stylem pisania pewną osobę stamtąd (jej nick był tytułem filmu po angielsku). Pytam tylko z ciekawości, bo ona pisała dokładnie te same rzeczy (o cerze, włosach, płodności, itp.), choć to było już ładnych parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×