Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juliia

Pierwsze spotkanie z chłopakiem

Polecane posty

Mam pytanie: jeśli chcecie kogoś poznać to normalnie proponujecie spotkanie np.wypad na kawę, spacer czy stosujecie jakieś sztuczki? 

Piszę z jednym chłopakiem i on wczoraj stwierdził,że "już nie będzie się do mnie wpraszał",a wypisuje jak dla mnie jakieś żenujące teksty typu: "impreza w week u Ciebie", "to co mogę wpaść na masaż,bo mnie strasznie plecy bolą". Miałoby to być nasze pierwsze spotkanie i przez te jego teksty nawet nie chce mi się z nim spotykać, bo nie wiem czego się po nim spodziewać...Jest zainteresowany po prostu przygodą, czy nie umie normalnie się ze mną umówić? 

Dodam,że w week mieliśmy sie widzieć to spił się z kolegami i potem mial pretensje,że nie chce się z nim spotkać w takim stanie,jak miało to być nasze pierwsze spotkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, jak myślisz, interesuje go przygoda i jeszcze napity chce się spotkać no bez jaj, nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mam się zachować w przypadku wspólnej imprezy? Moja koleżanka kręci z jego kolegą i możliwe,że wleci wspólny sylwester...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Juliia napisał:

A jak mam się zachować w przypadku wspólnej imprezy? Moja koleżanka kręci z jego kolegą i możliwe,że wleci wspólny sylwester...:(

Normalnie jak chcesz z nim przygody to umówcie się wprost na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×