Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co myślicie o tej małej z Aspergerem co się rozwyla na szczycie ONZ? To jakaś prowokacja. Właśnie tak sobie tych aspergerowcow wyobrażam.

Polecane posty

Gość Gość

Widać od razu że coś jest niehalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Irytujaca.Nie sadze ze aspergerowcy sa tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Irytujaca bo ma racje? 

 

I tak, aspergerowcy tacy bywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Irytujaca bo ma racje? 

 

I tak, aspergerowcy tacy bywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Nie znam osób z Aspergerem ale jakoś inaczej sobie ich wyobrażam... 

Widzialyscie to jej zdjęcie z matką które ostatnio krąży po sieci? Siedzą na fotelach z naturalnej skóry po 8-9 tys euro. 

Tak że mam wrażenie że po prostu taki sposób na życie sobie wymyśliła. Jakoś mało konsekwentne to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Iwona napisał:

Nie znam osób z Aspergerem ale jakoś inaczej sobie ich wyobrażam... 

Widzialyscie to jej zdjęcie z matką które ostatnio krąży po sieci? Siedzą na fotelach z naturalnej skóry po 8-9 tys euro. 

Tak że mam wrażenie że po prostu taki sposób na życie sobie wymyśliła. Jakoś mało konsekwentne to wszystko. 

fotoszop prawakow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Iwona napisał:

Nie znam osób z Aspergerem ale jakoś inaczej sobie ich wyobrażam... 

Widzialyscie to jej zdjęcie z matką które ostatnio krąży po sieci? Siedzą na fotelach z naturalnej skóry po 8-9 tys euro. 

Tak że mam wrażenie że po prostu taki sposób na życie sobie wymyśliła. Jakoś mało konsekwentne to wszystko. 

nie znasz, nic o nas nie wiesz, ale uwazasz, ze fotele maja cos wspolnego z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pomijając,że ma aspergera, to czy nie jest przez kogoś wypromowana do robienia tych protestów, no i finansowana. Ja jakbym zrobiła kilka lat temu taki strajk klimatyczny, czyli wagary no to bym dostała od mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

nie znasz, nic o nas nie wiesz, ale uwazasz, ze fotele maja cos wspolnego z tematem?

Kogo nie znam? 

Tak, mają coś wspólnego z tematem. 

Jak najbardziej popieram to co Greta mówiła. Ale wydaje mi się ona już niestety mało wiarygodna osoba. Albo ktoś popiera ekologię w 100% albo niech się nie wychyla po prostu.

Sami żyją w luksusie a od innych oczekują zaprzestania konsumpcjonizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak sobie "wyobrażasz aspergerowców" To przestań sobie wyobrażać tylko poczytaj coś sensownego na ten temat, bo z tych waszych wyobrażeń tylko same hejtu potem powstają. Nie ma nic gorszego niż budowanie opinii o czymkolwiek na podstawie własnych wyobrażeń i jednym zaledwie przykładzie. Zaraz tu będzie wysyp idealnych mamusie z idealnym dziećmi i wyzywanie od najgorszych takich dzieci jak moje. Tak kończy się każdy tego typu temat. Zero merytorycznych argumentów tylko wyzwiska i opowieści wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Iwona napisał:

Kogo nie znam? 

Tak, mają coś wspólnego z tematem. 

Jak najbardziej popieram to co Greta mówiła. Ale wydaje mi się ona już niestety mało wiarygodna osoba. Albo ktoś popiera ekologię w 100% albo niech się nie wychyla po prostu.

Sami żyją w luksusie a od innych oczekują zaprzestania konsumpcjonizmu. 

myslisz, ze sama kupila te fotele? i nie, nie trzeba byc w 100% ekologicznym zeby sprzeciwiac sie zanieczyszczaniu srodowiska, poza tym jest calkiem mocny argument, ze skorzane rzeczy sa bardziej ekologiczne niz sztuczne tworzywa

co wiecej, nie rozumiesz czym jest konsumpcjonizm. to durne kupowanie rzeczy ktorych nie potrzebujesz, a ktore szybko konca na wysypiskach zanieczyszczajac ziemie, to kupowanie 50 bluzek z wyprzedazy bo tanie (i z plastiku). zrezygnowanie z wiecznego kupowania smieci to nie to samo co minimalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w ogole jak mozna sobie kogos wyobrazac i jednoczesnie przyznac, ze nawet nie spotkalo sie takiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
13 minut temu, Gość gość napisał:

Tak sobie "wyobrażasz aspergerowców" To przestań sobie wyobrażać tylko poczytaj coś sensownego na ten temat, bo z tych waszych wyobrażeń tylko same hejtu potem powstają. Nie ma nic gorszego niż budowanie opinii o czymkolwiek na podstawie własnych wyobrażeń i jednym zaledwie przykładzie. Zaraz tu będzie wysyp idealnych mamusie z idealnym dziećmi i wyzywanie od najgorszych takich dzieci jak moje. Tak kończy się każdy tego typu temat. Zero merytorycznych argumentów tylko wyzwiska i opowieści wyssane z palca.

U spokój się kobieto. Przeczytaj najpierw co napisałam. 

A napisałam że inaczej sobie wyobrażam osoby z Aspergerem niż to jak zachowuje się Greta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Iwona napisał:

U spokój się kobieto. Przeczytaj najpierw co napisałam. 

A napisałam że inaczej sobie wyobrażam osoby z Aspergerem niż to jak zachowuje się Greta. 

no to pewnie  zle sobie to wyobrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
19 minut temu, Gość Gość napisał:

myslisz, ze sama kupila te fotele? i nie, nie trzeba byc w 100% ekologicznym zeby sprzeciwiac sie zanieczyszczaniu srodowiska, poza tym jest calkiem mocny argument, ze skorzane rzeczy sa bardziej ekologiczne niz sztuczne tworzywa

co wiecej, nie rozumiesz czym jest konsumpcjonizm. to durne kupowanie rzeczy ktorych nie potrzebujesz, a ktore szybko konca na wysypiskach zanieczyszczajac ziemie, to kupowanie 50 bluzek z wyprzedazy bo tanie (i z plastiku). zrezygnowanie z wiecznego kupowania smieci to nie to samo co minimalizm

Nie, nie sama je kupiła. Ale to młodziutka osoba i wartości wyniosła z domu. A widoczne w takich luksusach żyją. 

Poza tym cała jej rodzina kreuje się w mediach na ekologiczna.

A ekologicznym byłoby używanie tych samych mebli ileś tam lat. Na tym zdjęciu o którym zaś mówię widać że te fotele są nowe. Nie kupili ich 10 kat temu. 

No i kolejna sprawa. Wygląda na panienke z dobrego domu która lansuja rodzice - znany aktor i śpiewaczka operowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
19 minut temu, Gość Gość napisał:

myslisz, ze sama kupila te fotele? i nie, nie trzeba byc w 100% ekologicznym zeby sprzeciwiac sie zanieczyszczaniu srodowiska, poza tym jest calkiem mocny argument, ze skorzane rzeczy sa bardziej ekologiczne niz sztuczne tworzywa

co wiecej, nie rozumiesz czym jest konsumpcjonizm. to durne kupowanie rzeczy ktorych nie potrzebujesz, a ktore szybko konca na wysypiskach zanieczyszczajac ziemie, to kupowanie 50 bluzek z wyprzedazy bo tanie (i z plastiku). zrezygnowanie z wiecznego kupowania smieci to nie to samo co minimalizm

Nie, nie sama je kupiła. Ale to młodziutka osoba i wartości wyniosła z domu. A widoczne w takich luksusach żyją. 

Poza tym cała jej rodzina kreuje się w mediach na ekologiczna.

A ekologicznym byłoby używanie tych samych mebli ileś tam lat. Na tym zdjęciu o którym zaś mówię widać że te fotele są nowe. Nie kupili ich 10 kat temu. 

No i kolejna sprawa. Wygląda na panienke z dobrego domu która lansuja rodzice - znany aktor i śpiewaczka operowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie wiesz ile mieli poprzednie meble 🙂 mysle, ze na sile szukasz dziury w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wpiszcie na yt : baldtv.  Jest zrobiony filmik o niej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×