Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozta

prawdziwe polskie filmy i prawdziwi polscy aktorzy

Polecane posty

Gość rozta

Macie coś do dodania w tym temacie, może dzięki wątkowi dowiemy się o jakimś polskim filmie sprzed lat, wartym uwagi. Pozdrawiam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Hydrozagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojinka

Może coś z najnowszych produkcji? Seriale To chyba lubię Zawsze Warto i na wspolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka

W Zawsze warto cenie sobie Zielińską, Wieniawa też niczego sobie jak na nową aktorkę 😛

Czy polecam jakiś polski serial film? Może Listy do M? Akurat w klimacie świąt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loook
5 minut temu, Gość witka napisał:

W Zawsze warto cenie sobie Zielińską, Wieniawa też niczego sobie jak na nową aktorkę 😛

Czy polecam jakiś polski serial film? Może Listy do M? Akurat w klimacie świąt 

Chryste, co za plebejski gust

nic dziwnego, że w polskiej telewizji takie govvna puszczają, skoro taki odbiorca przed odbiornikiem zasiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5
Dnia 12.12.2019 o 18:18, Gość loook napisał:

Chryste, co za plebejski gust

nic dziwnego, że w polskiej telewizji takie govvna puszczają, skoro taki odbiorca przed odbiornikiem zasiada

nie negowałabym czyjegoś gustu, jesteśmy tu po to by się wymienić swoimi propozycjami, jakie są Twoje? Ja lubię film Bogowie, a też inne filmy komediowe np Listy do M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5
Dnia 12.12.2019 o 18:18, Gość loook napisał:

Chryste, co za plebejski gust

nic dziwnego, że w polskiej telewizji takie govvna puszczają, skoro taki odbiorca przed odbiornikiem zasiada

nie negowałabym czyjegoś gustu, jesteśmy tu po to by się wymienić swoimi propozycjami, jakie są Twoje? Ja lubię film Bogowie, a też inne filmy komediowe np Listy do M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek55

Ja tam lubie Julię Wieniawę, jest młoda i korzysta z życia jak i ofert, kto z nas olał by taką szansę? No nikt 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaoo

czy pokaze to sie okaze haha, np badz co badz w takiej roli nikt, a nikt jej nie widzial  temat nawet trudny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość edziaoo napisał:

czy pokaze to sie okaze haha, np badz co badz w takiej roli nikt, a nikt jej nie widzial  temat nawet trudny.. 

Horrory zawsze były trudne, dlatego polscy reżyserzy tak rzadko do nich podchodzą. Przytocz jakiś jeden, nic dziwnego że Julia w większości gra w obyczajach- serialach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Horrory zawsze były trudne, dlatego polscy reżyserzy tak rzadko do nich podchodzą. Przytocz jakiś jeden, nic dziwnego że Julia w większości gra w obyczajach- serialach

Niby tak, aczkolwiek szacunek za wystąpienie w horrorze, ja tam się ciszę, że podjęli się produkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona sama o sobie mówi, że w tym filmie gra totalnie skrajnie inna osobę jaką jest w rzeczywistości. Gra tutaj cichą, skrytą dziewczyne, gdzie tak na prawdę jest wulkanem energii. No widziałam przecież też wywiad z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×