Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tegojeszczeniegrali

chyba ktoś to robi specjalnie.szlachetnapaczka.Dolnośląskie pani Justyna potrzebuje zestawu do paznokci akrylowych i żelowych

Polecane posty

Gość tegojeszczeniegrali

czy to jakaś podpucha żeby tej akcji zaszkodzić czy naprawde to się dzieje.Od teraz już nic mnie nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez jajców

Hahaha o ... znalazłam, no już żarty sobie robią hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez jajców

Oooo a pani Beata z Częstochowy chce biżuterię hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

To się dzieje naprawdę. Zaraz poszukam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co mają chcieć? wełniane skarpety albo worek kaszy? to jest szlachetna paczka czyli coś przyjemnego na co nie pozwoliłyby sobie te osoby. Jak ktoś jest biedny to nie może chcieć niczego fajnego dla siebie? A ten zestaw do paznokci to pewnie posłuży jej żeby sobie dorobiła i bardzo dobrze.

Biżuteria też źle? No pewnie niech nic nie mają dla siebie. Biedny nie ma prawa do przyjemności.

Nikt wam nie każe się dokładać do tych paczek więc o co macie ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gośc napisał:

To się dzieje naprawdę. Zaraz poszukam. 

Znalazłam. No cóż... Ja bym się uczepiła tego, że skoro głowa rodziny podupadła na zdrowiu i nie może pracować, to może szyja poszłaby do pracy, a głowa zajęła się dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez jajców

Nie wytrzymam hahaha pani Grażyna chce zabawki dla psa a pan Janusz PERFUM 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A co mają chcieć? wełniane skarpety albo worek kaszy? to jest szlachetna paczka czyli coś przyjemnego na co nie pozwoliłyby sobie te osoby. Jak ktoś jest biedny to nie może chcieć niczego fajnego dla siebie? A ten zestaw do paznokci to pewnie posłuży jej żeby sobie dorobiła i bardzo dobrze.

Biżuteria też źle? No pewnie niech nic nie mają dla siebie. Biedny nie ma prawa do przyjemności.

Nikt wam nie każe się dokładać do tych paczek więc o co macie ból?

I tu byś się mogła nieźle zdziwić, bo można kazać dokładać się do paczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez jajców

Pani Katarzyna chce smartband 😂 a inna chce dżemy ale nie wiśniowe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez sie musze zgłosić,bo mi sie marzy mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryhry
6 minut temu, Gość gość napisał:

A co mają chcieć? wełniane skarpety albo worek kaszy? to jest szlachetna paczka czyli coś przyjemnego na co nie pozwoliłyby sobie te osoby. Jak ktoś jest biedny to nie może chcieć niczego fajnego dla siebie? A ten zestaw do paznokci to pewnie posłuży jej żeby sobie dorobiła i bardzo dobrze.

Biżuteria też źle? No pewnie niech nic nie mają dla siebie. Biedny nie ma prawa do przyjemności.

Nikt wam nie każe się dokładać do tych paczek więc o co macie ból?

jeżeli dochód na osobę wynosi około 500zł to chyba przyjemności schodzą na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość hryhry napisał:

jeżeli dochód na osobę wynosi około 500zł to chyba przyjemności schodzą na dalszy plan

No właśnie schodzą na dalszy ale po to jest szlachetna paczka i ten RAZ można sobie na coś miłego dla siebie pozwolić. Nie przesadzajcie i nie bądźcie okrutni. Nie wiecie, nie znacie - nie oceniajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
8 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie schodzą na dalszy ale po to jest szlachetna paczka i ten RAZ można sobie na coś miłego dla siebie pozwolić. Nie przesadzajcie i nie bądźcie okrutni. Nie wiecie, nie znacie - nie oceniajcie. 

Gdyby oni mogli sobie pozwolić to nie było by problemu. Ej ludzie nie bądźcie okrutni dajcie mi samochód nowy z salonu. Tylko nie biały. Bo mój stary ma już v16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość ja napisał:

Gdyby oni mogli sobie pozwolić to nie było by problemu. Ej ludzie nie bądźcie okrutni dajcie mi samochód nowy z salonu. Tylko nie biały. Bo mój stary ma już v16 lat

Nie dam ci, bo nie mam ochoty i uważam, że to zbytek ale jeżeli ktoś będzie chciał ci dać to spoko. Możesz przecież prosić o takie coś.

Ty natomiast też nie musisz nikomu nic dawać ale nie możesz zabronić im prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
21 minut temu, Gość gość napisał:

Nie dam ci, bo nie mam ochoty i uważam, że to zbytek ale jeżeli ktoś będzie chciał ci dać to spoko. Możesz przecież prosić o takie coś.

Ty natomiast też nie musisz nikomu nic dawać ale nie możesz zabronić im prosic.

Nie oceniaj i nie bądź okrutna. Daj mi samochód zrób dobry uczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie schodzą na dalszy ale po to jest szlachetna paczka i ten RAZ można sobie na coś miłego dla siebie pozwolić. Nie przesadzajcie i nie bądźcie okrutni. Nie wiecie, nie znacie - nie oceniajcie. 

Ja się chyba tez kwalifikuje w takim razie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wy tu gadu gadu o potrzebach rodzin, a żadna chyba nie zajrzała do opisów marzeń dzieci. Czy nie jest znakiem czasu, że co drugie chce zostać jutuberem i być milionerem i marzeniem wielu z nich jest spotkać jutubera? O tempora, o mores. W tych domach jest bieda, ale przede wszystkim umysłowa i duchowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość ja napisał:

Nie oceniaj i nie bądź okrutna. Daj mi samochód zrób dobry uczynek

Ja Ci nie dam ale proś, może inni ci dadzą. Rozumiesz? na tym to polega. Okrucieństwo to nie jest to że nie chcesz dać na tę szlachetną paczkę tylko, że się z tego nabijasz perfidnie. O tym okrucieństwie napisałam w kontekście wyśmiewała się z tych ludzi, a nie że im nie chcecie dać, bo do tego nic nie mam, wasze pieniądze - wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnt

Jeden dobry zestaw do paznokci kosztuje około stówy na allegro, dwa zestawy podstawowe można kupić za trochę ponad stówę. To ja się pytam za ile kupujecie najbliższym prezenty świąteczne, skoro taka kwota za prezent marzeń wydaje się komuś wielką rozrzutnością? Kogo z Was nie stać by wejść z marszu do sklepu i kupić zabawkę dla psa albo srebrny łańcuszek z zawieszką? Musicie o tym marzyć żeby w końcu kupić?

Na naprawdę, w głowach się tej biedocie poprzewracało, żeby zabawkę dla ukochanego psa sobie wymarzyć. Niepojęte dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnt
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja się chyba tez kwalifikuje w takim razie 

Perfum sobie nie możesz kupić? Oj biedny TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Kiedyś zgłosiłam się jako wolontariusz do pakowania takich paczek. Nie pamiętam tylko czy to była 'szlachetna paczka' czy coś innego, podobnego. 

Powiem tak, nigdy więcej... 

Dostawalo się dane rodziny( ile osób, w jakim wieku dzieci) dla której miało się paczkę szykować i z dostępnego asortymentu się ją kompletowalo.  Z tym że wszystko było używane. Ubrania, zabawki dla dzieci. Artykuły spożywcze typu kasza, makaron, cukier. 

Naprawdę strasznie to było przykre przygotować takie coś. A dla takiej rodziny podejrzewam rozpakowywac pudełko. 

Po jednym dniu zrezygnowałam. 

I nie pisze tu o jakiś bardzo dawnych czasach. Myślę że mogło to być jakieś 7 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość pnt napisał:

Jeden dobry zestaw do paznokci kosztuje około stówy na allegro, dwa zestawy podstawowe można kupić za trochę ponad stówę. To ja się pytam za ile kupujecie najbliższym prezenty świąteczne, skoro taka kwota za prezent marzeń wydaje się komuś wielką rozrzutnością? Kogo z Was nie stać by wejść z marszu do sklepu i kupić zabawkę dla psa albo srebrny łańcuszek z zawieszką? Musicie o tym marzyć żeby w końcu kupić?

Na naprawdę, w głowach się tej biedocie poprzewracało, żeby zabawkę dla ukochanego psa sobie wymarzyć. Niepojęte dla niektórych.

Bo większość ludzi uważa, że biedny człowiek nie ma prawa marzyć i to jest właśnie okrucieństwo wobec takich ludzi, takie pozbawienie ich człowieczeństwa. Jak czytam niektóre wpisy to mi zawsze przypomina moja bogata ciocia , która potrafiła przywieźć mojej babci w prezencie  worek starych  używanych  łachów. Swoim bogatym  koleżankom przywozila np. drogie perfumy w prezencie, bo przecież bogatej i obytej osobie nie wypada dać byle goowna. Biednej można bo i tak się nie zna a poza tym jest biedna to i tak jej nic dobrego nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo większość ludzi uważa, że biedny człowiek nie ma prawa marzyć i to jest właśnie okrucieństwo wobec takich ludzi, takie pozbawienie ich człowieczeństwa. Jak czytam niektóre wpisy to mi zawsze przypomina moja bogata ciocia , która potrafiła przywieźć mojej babci w prezencie  worek starych  używanych  łachów. Swoim bogatym  koleżankom przywozila np. drogie perfumy w prezencie, bo przecież bogatej i obytej osobie nie wypada dać byle goowna. Biednej można bo i tak się nie zna a poza tym jest biedna to i tak jej nic dobrego nie potrzeba.

Moze ja sie wypowiem. Moja znajoma od kilku lat zmaga się z problemami po obuocznym odwarstwieniu siatkowki. Na jedno oko juz nie widzi i sa z nim komplikacje. Problem jes takze z drugim. Ma min. silny ból,  swiatlowstret, zwyrodnienia i zrosty, wysoka krotkowzrocznosc. Nie spamietalam co jeszcze. Ma dwoje dzieciaków 9 i 8 lat. Utrzymują się z jej renty 945 zl i pensji meza 2400. Jesli ja wozi do Lublina to mniej. Mieszkają w Łomży. Musi leczyć się prywatnie bo szpital nie podejmuje się leczenia. Z lewym okiem z tego co wiem sytuacja jest bez wyjścia. Zmaga się z bólem i jedyne "rozsadne" rozwiązanie prowadziło by do zaniku gałki ocznej. Dopóki pracowała było w miarę. Mają kredyt zaciągnięty na leczenie. Ponadto resztki kredytu na mieszkanie. I nie jest to żadna patologia. Po przejściu na rentę zeby starczyło na życie dobijala to jedno oko redagowaniem prac i tekstów. Teraz, kiedy ja odwiedzilam sama się załamałam. Odkad nie może dorabiać brakuje im wszystkiego (swiatlowstret i ból uniemozliwiaja patrzenie w monitor). Jeśli chodzi o dojazdy pomoglam jej założyć zrzutke. Jeśli ktoś chce poczytać jej historię, proszę. Rowniez aktualizacje. Wiele mnie kosztowało zeby ja przekonac do zalozenia zrzutki.
zrzutka.pl/na-dalsze-leczenie-po-obuocznym-odwarstwieniu-siatkowki
Może ktoś moglby zorganizować zakupy żywieniowe, czy środków czystości. Ja sama nie dam rady w takim zakresie, jakiego potrzebuje Pomagam ile mogę. To na prawdę dobra i pracowita dziewczyna. Uderzylo mnie to co powiedziala ostatnio, ze najgorsze są wyrzuty sumienia, że przez jej oczy cierpia jej dzieci. Zawsze to one liczyły sie przede wszystkim. Chce zaprzestac leczenia bo nie ma pieniedzy. Nie wiem jak jej pomoc. Zawsze mowila, ze sa inni bardziej potrzebujacy. Wiele razy sama pomaga la nieodplatnie, zwłaszcza w rozliczeniach z podatku. Nigdy nikomu nie odmowila pomocy. Nie skarzy sie. Dzieci są czyste, ubrane na ile sobie odmowia jedzenia. Zawsze z zarobionych pieniędzy sie utrzymywali. Starala sie wszystko planowac tak, zeby dzieci byly na 1 miejscu. Wiele osób, już po tym jak przeszla na rentę mówiło jej, że nie może pisać, bo ma tylko 1 oko, ale ona zawsze powtarzala, ze dopoki jeszcze widzi i moze, musi i tyle. Probowala pójść do pracy w zakładzie pracy chronionej. Zaden nie chce jej zatrudnić z uwagi na to, że ma dyzfunkcj4 wzroku, (szwalni,  hurtownie, firma sprzatsjaca), w tym swiatlowstret. Poradzcie co można zrobić?  Od czasu zalozenia zrzutki wykorzystala 3/4 zebranych srodkow. Potrzebne beda okulary. To kolejny wyjazd i kolejna wizyta tym razem u optometrysty. Konieczne szkla fotochromowe. Z PFRON nie należy się jej nic, ponieważ leczy się prywatnie (bo musi!). Nonsens. Ona, żebym nie interweniowala, zaprzestalaby leczenia. I tak niewiele mozna zrobić. Zal tych dzieciaczkow. Jeśli ktoś będzie w stanie pomoc, proszę o kontakt ania.remez@gazeta.pl. Przekaże kontakt. Dzięki ogromne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bo większość ludzi uważa, że biedny człowiek nie ma prawa marzyć i to jest właśnie okrucieństwo wobec takich ludzi, takie pozbawienie ich człowieczeństwa. Jak czytam niektóre wpisy to mi zawsze przypomina moja bogata ciocia , która potrafiła przywieźć mojej babci w prezencie  worek starych  używanych  łachów. Swoim bogatym  koleżankom przywozila np. drogie perfumy w prezencie, bo przecież bogatej i obytej osobie nie wypada dać byle goowna. Biednej można bo i tak się nie zna a poza tym jest biedna to i tak jej nic dobrego nie potrzeba.

zrozum że ta akcja nie jest skierowana tylko do celebrytów którzy w blasku fleszy robią taką paczkę często na spółkę z innymi mimo że za jedną wypłatę mogli by zrobić dla całego województwa.Na te paczki składają się także zwykli ludzie którzy liczą się z każdym groszem i czasem musi zrezygnować ze swojej potrzeby mniej pilnej i gdy widzi takie zachcianki to naprawdę czuje zażenowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
10 minut temu, Gość gości napisał:

zrozum że ta akcja nie jest skierowana tylko do celebrytów którzy w blasku fleszy robią taką paczkę często na spółkę z innymi mimo że za jedną wypłatę mogli by zrobić dla całego województwa.Na te paczki składają się także zwykli ludzie którzy liczą się z każdym groszem i czasem musi zrezygnować ze swojej potrzeby mniej pilnej i gdy widzi takie zachcianki to naprawdę czuje zażenowanie.

A jakie zachcianki sa ok?

Przeciez jak ktos pisze perfumy to nie znaczy, ze chce najnowsze Diora, tanie z sieciowki też pewnie ucieszą. Tak samo jak czytam zestaw kosmetykow to widze te promocyjne tanie pudelka a nie komplet z najwyższej polki.

No i to sa dodatkowe upominki, ktorych nie trzeba kupować a nie te z listy najważniejszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
16 minut temu, Gość gości napisał:

zrozum że ta akcja nie jest skierowana tylko do celebrytów którzy w blasku fleszy robią taką paczkę często na spółkę z innymi mimo że za jedną wypłatę mogli by zrobić dla całego województwa.Na te paczki składają się także zwykli ludzie którzy liczą się z każdym groszem i czasem musi zrezygnować ze swojej potrzeby mniej pilnej i gdy widzi takie zachcianki to naprawdę czuje zażenowanie.

A jakie zachcianki sa ok?

Przeciez jak ktos pisze perfumy to nie znaczy, ze chce najnowsze Diora, tanie z sieciowki też pewnie ucieszą. Tak samo jak czytam zestaw kosmetykow to widze te promocyjne tanie pudelka a nie komplet z najwyższej polki.

No i to sa dodatkowe upominki, ktorych nie trzeba kupować a nie te z listy najważniejszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
9 godzin temu, Gość gość napisał:

 

Ale jest ogromna różnica przynajmniej dla mnie między biedą bo ktoś jest chory albo miał wypadek. A nie że 30 pl wynika kobieta mieszka w jednym pokoju i co roku rodzi dziecko. Tego nie popieram i uważam że jej nie należy się nic. Szkoda tylko dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha
55 minut temu, Gość ??? napisał:

A jakie zachcianki sa ok?

Przeciez jak ktos pisze perfumy to nie znaczy, ze chce najnowsze Diora, tanie z sieciowki też pewnie ucieszą. Tak samo jak czytam zestaw kosmetykow to widze te promocyjne tanie pudelka a nie komplet z najwyższej polki.

No i to sa dodatkowe upominki, ktorych nie trzeba kupować a nie te z listy najważniejszych potrzeb.

żebyś się nie zdziwiła czasem że zadowolisz kogoś najtańszymi pudełkami kosmetyków.Tak samo jak nie zadowolisz innego chłopca z akcji zwykłym najtańszym plecakiem skoro napisał że ma to być plecak Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może chce sobie Pani Justyna na paznokciach dorobić? 🤔? Co w tym dziwnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×