Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 gosc

Jak ona to zrobila? jak uszczesliwila chlopaka?

Polecane posty

Go艣膰 gosc

Smutno mi bo moj byly nigdy sie nie usmiechal a poznal dziewczyne i zaczal.Co ona takiego zrobila ze zaczal byc wesoly? jak wyciagac ludzi z dola? czuje sie taka do dupy 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nata
Przed chwil膮, Go艣膰 gosc napisa艂:

Smutno mi bo moj byly nigdy sie nie usmiechal a poznal dziewczyne i zaczal.Co ona takiego zrobila ze zaczal byc wesoly? jak wyciagac ludzi z dola? czuje sie taka do dupy 馃槥

Zapewne si臋 zakocha艂 szczerze ale nie przejmuj si臋 je艣li Ciebie 藕le potraktowa艂 to karma do niego wr贸ci i u艣mieszek przejdzie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
4 minuty temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Smutno mi bo moj byly nigdy sie nie usmiechal a poznal dziewczyne i zaczal.Co ona takiego zrobila ze zaczal byc wesoly? jak wyciagac ludzi z dola? czuje sie taka do dupy 馃槥

Nic, kocha j膮聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
2 minuty temu, Go艣膰 Nata napisa艂:

Zapewne si臋 zakocha艂 szczerze ale nie przejmuj si臋 je艣li Ciebie 藕le potraktowa艂 to karma do niego wr贸ci i u艣mieszek przejdzie聽

I milosc tak uskrzydla? To dziwne bo ja nigdy nie czulam sie szczesliwsza w zwiazkach, bylo tak samo On mnie zle nie potraktowal, bylo normalnie ,bez fajerwerkow ,nie widzialam tez u niego zmian a chcialam by byl szczesliwy a nie ciagle taki smutny i zmeczony.

A teraz jak inny czlowiek . zmiana stylu,nowe zainteresowania, usmiech na twarzy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
9 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nic, kocha j膮聽

i sama milosc tak go uszczesliwila? ale za cos musial ja pokochac. eh, w takim razie ja nigdy nie kochalam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

i sama milosc tak go uszczesliwila? ale za cos musial ja pokochac. eh, w takim razie ja nigdy nie kochalam

Za co? Bo to ta kobieta jest, parafrazuj膮c Franca Mauera.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ten tego

M贸j m膮偶 przy pierwszej 偶onie te偶 si臋 nie u艣miecha艂 . Nie czu艂 si臋 szcz臋艣liwy. Teraz jest zupe艂nie inaczej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

A m贸j by艂y zawsze mia艂 g艂upkowaty u艣mieszek na g臋bie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

A m贸j by艂y zawsze mia艂 g艂upkowaty u艣mieszek na g臋bie.聽

Co ja m贸wi臋... 聽u艣mieszek? 艢mia艂 si臋 pe艂n膮 g臋b膮 jak g艂upi do sera a偶 ludzie si臋 ogl膮dali ze zdziwieniem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
40 minut temu, Go艣膰 Ten tego napisa艂:

M贸j m膮偶 przy pierwszej 偶onie te偶 si臋 nie u艣miecha艂 . Nie czu艂 si臋 szcz臋艣liwy. Teraz jest zupe艂nie inaczej.

czemu nie usmiechal sie przy niej a przy tobie tak, co mu dajesz?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sooo

Nie wazne co, wazne kto, sama pisalas ze tez nie czulas niczego nadzwyczajnego, nic szczesliwsza a oczekiwania masz takie, milosc uskrzydla za samo bycie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 baku
3 godziny temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

I milosc tak uskrzydla? To dziwne bo ja nigdy nie czulam sie szczesliwsza w zwiazkach, bylo tak samo On mnie zle nie potraktowal, bylo normalnie ,bez fajerwerkow ,nie widzialam tez u niego zmian a chcialam by byl szczesliwy a nie ciagle taki smutny i zmeczony.

A teraz jak inny czlowiek . zmiana stylu,nowe zainteresowania, usmiech na twarzy

panna mu dobrze daje duupy to ziomek od偶y艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 godziny temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Jak ona to zrobila? jak uszczesliwila chlopaka?

Schlebia艂a mu, byla bezkrytyczna, znosi艂a wszystkie jego chamstwa, 艣wi艅stwa i pogr贸偶ki, broni艂a go kiedy by艂 ewidentnie winny i to wobec prawa, w艂azi艂a mu do ty艂ka i po nim liza艂a, dlatego si臋 z ni膮 o偶eni艂. 呕adna inna by tego nie zrobi艂a.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ch艂opak? Wolne zarty 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kto艣
4 godziny temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Schlebia艂a mu, byla bezkrytyczna, znosi艂a wszystkie jego chamstwa, 艣wi艅stwa i pogr贸偶ki, broni艂a go kiedy by艂 ewidentnie winny i to wobec prawa, w艂azi艂a mu do ty艂ka i po nim liza艂a, dlatego si臋 z ni膮 o偶eni艂. 呕adna inna by tego nie zrobi艂a.聽

O, to, to.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Cz艂owiek zakochany to cz艂owiek szcz臋艣liwy:)Hormony robi膮 swoje...U takiego cz艂owieka nawet oczy si臋 艣miej膮-maj膮 taki specyficzny blask...艁atwo pozna膰...Mi艂o艣膰 uskrzydla sprawia 偶e wszystko zaczyna ci臋 cieszy膰...Chce ci si臋 rano wsta膰,mo偶esz nie je艣膰 nie spa膰 a masz ochot臋 na wszystko...Pi臋kne uczucie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kto艣
8 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Co ja m贸wi臋... 聽u艣mieszek? 艢mia艂 si臋 pe艂n膮 g臋b膮 jak g艂upi do sera a偶 ludzie si臋 ogl膮dali ze zdziwieniem.聽

Hahahahahahahahaha 馃槃馃槃馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

to mnie pocieszyliscie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×