Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jak ona to zrobila? jak uszczesliwila chlopaka?

Polecane posty

Gość gosc

Smutno mi bo moj byly nigdy sie nie usmiechal a poznal dziewczyne i zaczal.Co ona takiego zrobila ze zaczal byc wesoly? jak wyciagac ludzi z dola? czuje sie taka do dupy 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Smutno mi bo moj byly nigdy sie nie usmiechal a poznal dziewczyne i zaczal.Co ona takiego zrobila ze zaczal byc wesoly? jak wyciagac ludzi z dola? czuje sie taka do dupy 😞 

Zapewne się zakochał szczerze ale nie przejmuj się jeśli Ciebie źle potraktował to karma do niego wróci i uśmieszek przejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Smutno mi bo moj byly nigdy sie nie usmiechal a poznal dziewczyne i zaczal.Co ona takiego zrobila ze zaczal byc wesoly? jak wyciagac ludzi z dola? czuje sie taka do dupy 😞 

Nic, kocha ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Nata napisał:

Zapewne się zakochał szczerze ale nie przejmuj się jeśli Ciebie źle potraktował to karma do niego wróci i uśmieszek przejdzie 

I milosc tak uskrzydla? To dziwne bo ja nigdy nie czulam sie szczesliwsza w zwiazkach, bylo tak samo On mnie zle nie potraktowal, bylo normalnie ,bez fajerwerkow ,nie widzialam tez u niego zmian a chcialam by byl szczesliwy a nie ciagle taki smutny i zmeczony.

A teraz jak inny czlowiek . zmiana stylu,nowe zainteresowania, usmiech na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic, kocha ją 

i sama milosc tak go uszczesliwila? ale za cos musial ja pokochac. eh, w takim razie ja nigdy nie kochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

i sama milosc tak go uszczesliwila? ale za cos musial ja pokochac. eh, w takim razie ja nigdy nie kochalam

Za co? Bo to ta kobieta jest, parafrazując Franca Mauera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten tego

Mój mąż przy pierwszej żonie też się nie uśmiechał . Nie czuł się szczęśliwy. Teraz jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mój były zawsze miał głupkowaty uśmieszek na gębie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

A mój były zawsze miał głupkowaty uśmieszek na gębie. 

Co ja mówię...  uśmieszek? Śmiał się pełną gębą jak głupi do sera aż ludzie się oglądali ze zdziwieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość Ten tego napisał:

Mój mąż przy pierwszej żonie też się nie uśmiechał . Nie czuł się szczęśliwy. Teraz jest zupełnie inaczej.

czemu nie usmiechal sie przy niej a przy tobie tak, co mu dajesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooo

Nie wazne co, wazne kto, sama pisalas ze tez nie czulas niczego nadzwyczajnego, nic szczesliwsza a oczekiwania masz takie, milosc uskrzydla za samo bycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

I milosc tak uskrzydla? To dziwne bo ja nigdy nie czulam sie szczesliwsza w zwiazkach, bylo tak samo On mnie zle nie potraktowal, bylo normalnie ,bez fajerwerkow ,nie widzialam tez u niego zmian a chcialam by byl szczesliwy a nie ciagle taki smutny i zmeczony.

A teraz jak inny czlowiek . zmiana stylu,nowe zainteresowania, usmiech na twarzy

panna mu dobrze daje duupy to ziomek odżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jak ona to zrobila? jak uszczesliwila chlopaka?

Schlebiała mu, byla bezkrytyczna, znosiła wszystkie jego chamstwa, świństwa i pogróżki, broniła go kiedy był ewidentnie winny i to wobec prawa, właziła mu do tyłka i po nim lizała, dlatego się z nią ożenił. Żadna inna by tego nie zrobiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chłopak? Wolne zarty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Schlebiała mu, byla bezkrytyczna, znosiła wszystkie jego chamstwa, świństwa i pogróżki, broniła go kiedy był ewidentnie winny i to wobec prawa, właziła mu do tyłka i po nim lizała, dlatego się z nią ożenił. Żadna inna by tego nie zrobiła. 

O, to, to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Człowiek zakochany to człowiek szczęśliwy:)Hormony robią swoje...U takiego człowieka nawet oczy się śmieją-mają taki specyficzny blask...Łatwo poznać...Miłość uskrzydla sprawia że wszystko zaczyna cię cieszyć...Chce ci się rano wstać,możesz nie jeść nie spać a masz ochotę na wszystko...Piękne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Co ja mówię...  uśmieszek? Śmiał się pełną gębą jak głupi do sera aż ludzie się oglądali ze zdziwieniem. 

Hahahahahahahahaha 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to mnie pocieszyliscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×