Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Do mam które miły łożysko z przodu kiedy poczułyście ruchy ?

Polecane posty

Gość Ewa

Jak w temacie? Czy to prawda że ruchy czuć słabiej/ później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

w 17i6 łaskotanie takie mizianie nie wiem jak to opisać i tak rano i wieczorem leżąc w łóżku 🙂 łożysko na przedniej ścianie i duża nadwaga (62 kg przy 160) a jednak wcześniej niż mi lekarz mówił bo twierdził że mogę się spodziewać dopiero po 20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
25 minut temu, Gość Sandra napisał:

w 17i6 łaskotanie takie mizianie nie wiem jak to opisać i tak rano i wieczorem leżąc w łóżku 🙂 łożysko na przedniej ścianie i duża nadwaga (62 kg przy 160) a jednak wcześniej niż mi lekarz mówił bo twierdził że mogę się spodziewać dopiero po 20tc

Mam 19+3 ale właśnie coraz czesciej coś tam czuje pod ręką. Powiedzieli mi że poczuje później ruchy wiec dotychczas myślałam że to jakieś wzdęcia, praca jelit, ale czuje coraz czesciej więc może to to? Sama już niewiem. To moja pierwsza ciąża i niewiem czego się spodziewać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosicz

Mam łożysko na przedniej ścianie macicy i pierwszy raz poczułam coś kilka razy wieczorem w 17+4, ale nie wiedziałam, że to to. W 17+5 identyczne uczucie, a w 17+6 było już i rano i wieczorem, ALE potem dziecko przeniosło się w inne miejsce brzucha (wiem, bo sprawdzam co jakiś czas detektorem tętna) i od tej pory nie czuję nic, bo siedzi na zmianę w lewej i prawej części zamiast na dole. Martwię się, bo dziś 19+2, ale byłam w poniedziałek na wizycie u lekarza ginekologa i wiem, że z dzieckiem wszystko w porządku. Praca jelit i wzdęcia o których piszesz, to na 80% dziecko! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
6 godzin temu, Gość Mosicz napisał:

Mam łożysko na przedniej ścianie macicy i pierwszy raz poczułam coś kilka razy wieczorem w 17+4, ale nie wiedziałam, że to to. W 17+5 identyczne uczucie, a w 17+6 było już i rano i wieczorem, ALE potem dziecko przeniosło się w inne miejsce brzucha (wiem, bo sprawdzam co jakiś czas detektorem tętna) i od tej pory nie czuję nic, bo siedzi na zmianę w lewej i prawej części zamiast na dole. Martwię się, bo dziś 19+2, ale byłam w poniedziałek na wizycie u lekarza ginekologa i wiem, że z dzieckiem wszystko w porządku. Praca jelit i wzdęcia o których piszesz, to na 80% dziecko! 🙂

Też miałam wizytę w tym tyg 19+2 Powiedzieli mi że macica unosi się na wysokość pępka na tym etapie ciąży, dlatego dziecka trzeba szukać wyżej  😉

(Byłam zdziwiona że żel do usg aplikują powyżej pępka tym razem) 

widze że idziemy podobnie, u mnie córka, data porodu 27.04 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 18 tygodniu lekkie laskotanie, w 20 już tak konkretniej kopniaczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 18 tygodniu lekkie laskotanie, w 20 już tak konkretniej kopniaczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama

ja w 18tc już konkretne kopniaczki. Ale dosłownie kilka na dzień. Z każdym dniem częściej i mocniej ale były dni że nic. Za to nigdy nie wyłapałam tego bulgotania, trzepania skrzydeł motyla itp o czym się pisze na necie :) Pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×