Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana

Jestem w 30tyg ciąży partner nas zostawił nic do niego nie dociera co mam zrobić kocham go lecz on ma na nas teraz wy...e

Polecane posty

Gość Zalamana

Hej poproszę o pomoc jestem w 30 tygodniu ciąży partner nas zostawił bez niczego nie dokłada się ogóle nie pomaga nie dzwoni nie pisze totalna olewka ciąż a jest zagrożona dostałam leki na stałe do utrzymania ciąży a jak mu pisze że jest tak czy tak to on radzę sobie sama. Ja mam 31 a on 36 proszę o pomoc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ci mamy pomóc? Zadzwonić do niego? Zwyzywać od ...óff? 
nigdy nie zrozumie takich bab naiwnych co robią sobie dzieci z byle kim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana

Wielokrotnie dzwonię i pisze to albo mnie blokuje albo nie odp i nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I huy mu w doope. To mąż? Konkubent? 
niech nie odbiera kij mu w oko. Składaj papiery o uznanie ojcostwa od razu niech robi badania i potem alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuu

Uznanie ojcostwa, alimenty, nikt ci nic madzrejszego nie wymysli. Znajdz go przez znajomych, rodzine, miejsce pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieto przed kim nogi rozkładałaś, ślepa byłaś? On pewnie zawsze taki był.

Teraz to tylko ustalenie ojcostwa i alimenty.Odkochaj się, i szukaj prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy dziecko się urodzi musisz złożyć pozew cywilny o ustalenie ojcostwa i alimenty. Trzeba to zrobić w Sądzie Rejonowym przynależnym według miejsca zamieszkania osoby uprawnionej, czyli dziecka. Dane ojca chyba znasz. Nie wnosisz żadnej opłaty. To on będzie musiał pokryć wszystkie koszty. 

Jeśli już teraz ma Was w nosie, to nie zasługuje na Twój szacunek, a tym bardziej miłość. Domyślam się jak Ci ciężko, ale wierz mi, bez niego będziesz o wiele szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face

Zapraszam do nowej grupy na fb-siła w nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Przerabiałam to. Mam teraz 6cio miesiecznego synka. Jakoś się ogarnia, nawet bez pomocy kogokolwiek. Dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Wiem że głupia rada ale spróbuj się wyciszyć bo tymi nerwami zaszkodzisz tylko dziecku. 

Jakoś się ułoży. Albo się dogadacie albo niech płaci alimenty. Póki co jest to 500+, może też jakaś rodzina ci pomoże. Dasz radę, dziecko daje motywację do wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×