Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kris

Kolezanka z pracy

Polecane posty

Gość Kris

 Mam 20 lat moja kolezanka 30 i sprawa wyglada tak ze nie wiem o co jej chodzi... Czasem zdarzy sie ze jak przejdzie kolo mnie w pracy to przejedzie mi reka po brzuchu albo zaczepia.. Co to moze znaczyc? I przy okazji mam jeszcze drugą kolezanke ma 22 lata.. Jest mega ladna i mi sie bardzo podoba co polecicie zebyc zrobil albo jak zagadal do niej zeby jakos sie zblizyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil85

Musisz ja zaprosic do siebie i ta co cie po brzuchu maca i zaczepia tez, winko i moze ktoras sie otworzy i zacznie temat i przejdziecie do pieszczot i sexu. Niezle by to bylo trio sexy lasek . Odwagi ktoras musi poruszyc temat. Mam wrazenie ze przynajmniej ta co cie maca chetnie by sie zabawila twoja cipka. Kobiety lubia inne sexowne kobiety, wiem z doświadczenia i moze o tym nie mowia ale chcialy by to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil85

Ach zle zrozumialem haha ty jestes facetem i zaczepiaja cie kolezanki to jezeli dotyka cie po brzuchu znaczy ze jej sie podobasz i daje ci do zrozumienia ze chcciala by czegos wiecej. Ja w pracy mialem mezatke, trenowala fitness pokazowy i kiedy przychodzilem ladnie ubrany zawsze prawila mi komplement usmiechajac się i wiedzialem ze moge ja miec, no i mialem lecz nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Troche sie boje bo pracujemy razem ciagle sie widzimy i troche potem moglbym sie glupio czuc i nie chce wyjdz na ...e bo niby roznica wieku a mowi do mnie ze jestem "malolat" 

Tamta co ma 22 lata to mam na nią chec bo cialo ma ekstra i wgl porusza sie swietnie ale sie boje bo ona taka jest bardziej zywiolowa a ja spokojny chlopak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil85

Jak masz ...a nie mniejjszego jak 16cm to zaryzykuj. To dobrze ze jest zywiolowa, bedzie ciekawiej w lozku. Jak ja zaczniesz piescic to sie uspokoi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil85

Jak masz malego to juz twoj wybor, po wiesz ze kobiety lubia gadac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Jak mierzylem 18cm 

Ale no nie wiem cykam sie troche tej starszej

A z mlodsza to znowu że mnie oleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Jak mierzylem 18cm 

Ale no nie wiem cykam sie troche tej starszej

A z mlodsza to znowu że mnie oleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×