Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikolaj

Kolezanka z pracy

Polecane posty

Gość Mikolaj

 Mam 20 lat moja kolezanka 30 i sprawa wyglada tak ze nie wiem o co jej chodzi... Czasem zdarzy sie ze jak przejdzie kolo mnie w pracy to przejedzie mi reka po brzuchu albo zaczepia.. Co to moze znaczyc? I przy okazji mam jeszcze drugą kolezanke ma 22 lata.. Jest mega ladna i mi sie bardzo podoba co polecicie zebyc zrobil albo jak zagadal do niej zeby jakos sie zblizyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt

Jak się zbliżyć?? Easy poprostu stan bliżej niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
3 godziny temu, Gość Mikolaj napisał:

 Mam 20 lat moja kolezanka 30 i sprawa wyglada tak ze nie wiem o co jej chodzi... Czasem zdarzy sie ze jak przejdzie kolo mnie w pracy to przejedzie mi reka po brzuchu albo zaczepia.. Co to moze znaczyc? I przy okazji mam jeszcze drugą kolezanke ma 22 lata.. Jest mega ladna i mi sie bardzo podoba co polecicie zebyc zrobil albo jak zagadal do niej zeby jakos sie zblizyc..

Ja zrobiłbym wszystko żeby przy Mikołaju worek opróżnić 😉  Tylko młody musisz się na wyżyny wznieść żeby śnieżynka była zadowolona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Mikolaj napisał:

 Mam 20 lat moja kolezanka 30 i sprawa wyglada tak ze nie wiem o co jej chodzi... Czasem zdarzy sie ze jak przejdzie kolo mnie w pracy to przejedzie mi reka po brzuchu albo zaczepia.. Co to moze znaczyc? I przy okazji mam jeszcze drugą kolezanke ma 22 lata.. Jest mega ladna i mi sie bardzo podoba co polecicie zebyc zrobil albo jak zagadal do niej zeby jakos sie zblizyc..

Ty to dopiero zaradny jesteś, nie ma co.

To znaczy, że brzuch masz za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobić do celu to znaczy w szyjkę? No Magda jak coś powiesz to od razu myśli zbereźne mam w głowie. Czy jest na sali Mikołaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Szybki jesteś 😅

Pozwól powoli dobić mu do celu. Nie każdy jest taki błyskotliwy i bezpośredni jak Ty 😎

20 lat to jeszcze nieopierzony młokos, nie bardzo wie co z czym i co w co 😄 30 letnia kobieta, ta już wie czego chce i wie co w co 😄  ... a Mikołaj znakomita  okazja na wysypanie z wora ... prezentów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa

Do mnie dzisiaj przyszedl mikolaj z ogolonym workiem😍💁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Zaskakujące?😎

Masz deficyt Pań w pracy? 😅B u mnie na odwrót. 90%to kobiety. 

Deficytu nie mam. Jest chyba 50/50 w dodatku niektóre bardzo zboczone🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość malinowa napisał:

Do mnie dzisiaj przyszedl mikolaj z ogolonym workiem😍💁

 Kiepski ten Mikołaj, chytry jakiś, za ile dał sobie worek ogolić? Słyszałem o takich co za złotówkę by sobie ogolili 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Powiedz szczerze=Nie boisz się tych kobiet? Czy raczej wierzysz w przyjaźń damsko-męską 😇

Bać się kobiet? 😄 W dodatku koleżanek z pracy. Oczywiście,że przyjaźń damsko-męska istnieje. Jeżeli wytyczysz sobie granicę i jej nie przekroczysz to można w zasadzie flirtować, chodzić na piwo i kraść konie. Wypady na imprezy firmowe zarówno męskie jak i damsko-męskie istnieją u nas od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa

E no on sobie sam ogolił🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

No to tak jak u mnie 😅

Powiedz szczerze=Nie boisz się tych kobiet? Czy raczej wierzysz w przyjaźń damsko-męską 😇

 Pozwól że się wtrącę, jak jest u niego  ... dzieścia bardzo zboczonych to zajechałby się chłopisko 😞  Przyjaźń damsko męska istnieje do czasu aż ją przeleci 😉  ale to moje zdanie 😄  Pracowałem kiedyś w "babińcu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość malinowa napisał:

E no on sobie sam ogolił🙈

 No zobacz jaki skąpiec!!! Nawet złotówki nie dał fryzjerowi zarobić 😄  Kiedyś podwójnie chciałem zapłacić pięknej kosmetyczce, żeby mi wydepilowała wokół  nie takiego znów małego 😉  Wiesz co? Poczerwieniała jak indor, zapowietrzyła się i dopiero po 3 minutach powiedziała że ona tego nie zrobi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Pozwól że się wtrącę, jak jest u niego  ... dzieścia bardzo zboczonych to zajechałby się chłopisko 😞  Przyjaźń damsko męska istnieje do czasu aż ją przeleci 😉  ale to moje zdanie 😄  Pracowałem kiedyś w "babińcu".

To zależy od charakteru człowieka. Druga sprawa jest taka,że mam kumpelę w pracy,która jest zupełnie nie w moim typie i w dodatku ma twarde zasady co do kontaktów damsko-męskich ale jako koleżanka na piwo i do tańca jest niezastąpiona. Mało tego gdybyś jej powiedział,że potrzebujesz nerkę oddałaby Ci swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Pozwól że się wtrącę, jak jest u niego  ... dzieścia bardzo zboczonych to zajechałby się chłopisko 😞  Przyjaźń damsko męska istnieje do czasu aż ją przeleci 😉  ale to moje zdanie 😄  Pracowałem kiedyś w "babińcu".

To zależy od charakteru człowieka. Druga sprawa jest taka,że mam kumpelę w pracy,która jest zupełnie nie w moim typie i w dodatku ma twarde zasady co do kontaktów damsko-męskich ale jako koleżanka na piwo i do tańca jest niezastąpiona. Mało tego gdybyś jej powiedział,że potrzebujesz nerkę oddałaby Ci swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 No zobacz jaki skąpiec!!! Nawet złotówki nie dał fryzjerowi zarobić 😄  Kiedyś podwójnie chciałem zapłacić pięknej kosmetyczce, żeby mi wydepilowała wokół  nie takiego znów małego 😉  Wiesz co? Poczerwieniała jak indor, zapowietrzyła się i dopiero po 3 minutach powiedziała że ona tego nie zrobi 😄

O kur.. to trzeba mieć tupet żeby złożyć taką propozycję fryzjerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, acordeon napisał:

O kur.. to trzeba mieć tupet żeby złożyć taką propozycję fryzjerce.

 To kosmetyczka, nie fryzjerka 😄   W "salunach fryzjerskich" pisze Fryzjer męski" Fryzjerstwo damskie" Proszę pokaż mi gdzie w zakładzie kosmetycznym pisze "Tylko dla kobiet" Czy Kosmetyczka damska ??? 😄 No i co Acordeon? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kusiciel napisał:

 To kosmetyczka, nie fryzjerka 😄   W "salunach fryzjerskich" pisze Fryzjer męski" Fryzjerstwo damskie" Proszę pokaż mi gdzie w zakładzie kosmetycznym pisze "Tylko dla kobiet" Czy Kosmetyczka damska ??? 😄 No i co Acordeon? 😄

Moje niedopatrzenie. A tak na marginesie czy tam była oferta depilacji intymnej? Bo jeżeli nie to i tak dałeś plamę😎 Też chodzę do gabinetu kosmetycznego ale tylko na masaż aczkolwiek w ofercie jest opcja depilacji i golenia intymnego. To nigdy nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
3 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Już to pisałeś. 

Widzę, że powtarzanie się przeszło ze mnie na Ciebie 😅

 Co jakby takie rytmiczne powtarzanie przeszło ze mnie w ciebie? 😛😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, acordeon napisał:

Moje niedopatrzenie. A tak na marginesie czy tam była oferta depilacji intymnej? Bo jeżeli nie to i tak dałeś plamę😎 Też chodzę do gabinetu kosmetycznego ale tylko na masaż aczkolwiek w ofercie jest opcja depilacji i golenia intymnego. To nigdy nie korzystałem.

 Na 100% że jest! 😄 W poczekalni wisi cennik, niestety ceny nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kusiciel napisał:

 Na 100% że jest! 😄 W poczekalni wisi cennik, niestety ceny nie pamietam.

Może nie dotyczy mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
5 minut temu, acordeon napisał:

Może nie dotyczy mężczyzn.

Pisze jak byk! Depilacja miejsc intymnych i wypisane sposoby i ceny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

Pisze jak byk! Depilacja miejsc intymnych i wypisane sposoby i ceny 😄

Może tak jak pisałem nie dotyczy mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, acordeon napisał:

Może tak jak pisałem nie dotyczy mężczyzn. 

TEGO NIGDZIE NIE PISZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Jak dobrze, że nie widziałam takiego cennika 😅

Chociaż nie dam zarobić, bo sama zaradną kobietą jestem. Moja fryzjerka i kosmetyczka to kobiety. Ale.. Masażysta to już mężczyzna z cudownymi dłoniami ☺️

 Nic nie powiem ale ... wyobrażam sobie ten masaż 😉 Słodziutko ci się nie robi? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

TEGO NIGDZIE NIE PISZE!!!

Tzn,że dotyczy kobiet😄 Gdyby  dotyczyło mężczyzn powinno być to uwzględnione. Oczywiście cena byłaby wyższa. Albo Pani się Ciebie wystraszyła😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Obstawiam drugą opcję. Chociaż z co ja tam wiem ☺️

Nie wiem czy odważyłbym się na depilację jaj woskiem😵 masochistą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Przy fajnej kosmetyczce zapomniałbyś o bólu. Mówię Cię 😅

Cierp ciało, żeby się chciało 😅

Nie sądzę😮 Uroda kosmetyczki nic chyba by tutaj nie wskurała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
2 godziny temu, Magda bez loginu napisał:

Wyobraź sobie, że nie 😅

Chodzę dla relaksu i by nabrać szybko formę. Dbaj o swój kręgosłup 😁

 

2 godziny temu, Magda bez loginu napisał:

Wyobraź sobie, że nie 😅

Chodzę dla relaksu i by nabrać szybko formę. Dbaj o swój kręgosłup 😁

Dbam, dlatego jak najczęściej staram się robić w nim wymianę płynów 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×