Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marek

Intymna sytuacja

Polecane posty

Gość Marek

Czy mieliscie kiedys wpadke podczas intymnej sytuacji samemu badz z kims, jakies zaskakujace sytuacje, ktos was przylapal na zabawianiu sie? Ale szczerze. Ja zaczne od swojej, mialem tylko jedną, ale ja opowiem. Jak mialem 19 lat, na widok kuzynki ktora przyjechala do nas na wakacje w lipcu, poszedlem zwalic sobie ...a. Kuzynka byla 3 lata starsza i bardzo sexowna uroda przypominala Salme Hayek, mowie szczerze. Nie mam zwyczaju zamykac lazienki, poniewaz jak ktos z nas w niej byl, to nikt nikomu nie wchodzil, nie zamykalismy nawet podczas kapieli. I tego dnia sciagnalem spodnie ... stal, wiec zaczelem walic myslac o kuzynce i po kilku minutach ona mysla ze lazienka jest wolna i weszla kiedy to robilem. Myslem ze sie spale ze wstydu. Ona szepnela tylko ups i wyszla a ja wyszedlem czerwony jak burak. I zeby tego bylo malo, to uslyszalem od niej ze takiego duzego jeszcze nie widziala, ze moja wybranka bedzie szczesciara. Przez pol dnia chodzilem zawstydzony, kurcze to byla kuzynka.

Gość Ralf

Haha, tez mialem. Nakryla nas na seksie tesciowa, wtedy to jeszcze nia nie byla my spoceni po godzinnym seksie zajeci soba nie slyszelismy jak weszla do domu to byl okres kiedy chwile u niej mieszkalismy w oczekiwaniu na slub. Tylko spojrzelismy z przyszla zona na siebie i zaczelismy sie smiac i powiedzialem do niej ze tesciowa to juz mnie zna od podszewki, ale tak powaznie to glupio mi było ciekawe co pomyslala sobie

Gość Aga

Ja na szczescie nie mialam takiej wpadki, ale lubie czasem stanac pod dzwiami mlodych sasiadow i posluchac jak uprawiaja sex, dziewczyna jest glosna i seksownie jeczy a mnie to kreci, lubie dziewczyny. Na tym korzysta moj facet, poniewaz po chwili sluchania jestem mega nakręcona i wilgotna, pozdrawiam

Gość Ania36

Ja taką wpadkę zaliczyłam przy moim drugim seksie w życiu, miało być idealnie nikogo u mojego chłopaka nie było w domu, ale niestety pod sam koniec gdy dochodziliśmy do pokoju weszła jego mama z wiadomością, że wpadła na chwilę po spakowana torbę bo jego siostra zaczęła rodzić.Bylismy tak sobą zajęci że nie słyszeliśmy kiedy weszła do domu.Myslalam że się pod ziemię zapadnę.Jak się ubraliśmy słyszałam jak powiedziała mojemu chłopakowi że ma nadzieję że się zabezpieczamy bo trochę jesteśmy za młodzi na rodziców.

21 minut temu, Gość Marek napisał:

...to uslyszalem od niej ze takiego duzego jeszcze nie widziala, ze moja wybranka bedzie szczesciara....

Do tego momentu dawałem wiarę twojej opowieści ale niech ci będzie.

Z zabawnych intymnych sytuacji to po delikatnym ale zbyt jednoznacznym migdaleniu w poczekalni przychodni  zbyt wymownie dała do zrozumienia że ma ochotę zaciągnąć mnie do toalety by dorwać się do rozporka...spojrzenia kilku osób tam siedzących sprawił że nie dałbym chyba rady,...z durną miną czekałem tylko na ewakuację.

Inna to na małym leśnym parkingu ta już siedzi mi na kolanach na tylnej kanapie i nagle wjeżdża jakieś auto. Kierowca okazał się kumaty widząc przytulone twarze patrzące w jego kierunku i tylko nawrócił i pojechał dalej. A chciałem ją zaciągnąć do lasu pod drzewo.😁

Mówisz ? Kiedyś na ognisku jak wypiliśmy siedziałam sobie na kocu , a moja ciotka ( jest niewiele starsza odemnie) rzuciła  sie na mnie, wywróciła mnie na plecy i zaczęła mnie całować  i macać po biuście . Przez długi czas później mnie unikała. 

• Haha 1

Gość Kusiciel

Niedziela rano, oboje na golasa i seks od tyłu. Nagle wchodzi jej 14 letnia siostra wołać nas na śniadanie, miała centralny widok 😄  Stanęła i się gapi z rozdziawioną gębą 😄 . Dopiero jak krzyknąłem to wyszła.

11 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

Niedziela rano, oboje na golasa i seks od tyłu. Nagle wchodzi jej 14 letnia siostra wołać nas na śniadanie, miała centralny widok 😄  Stanęła i się gapi z rozdziawioną gębą 😄 . Dopiero jak krzyknąłem to wyszła.

Nam w środku nocy wszedł do pokoju nasz syn , mój szybko przykrył nas kołdrą , a synek , że chce spać z nami i pakuje sie pod kołdre. 

• Haha 1

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować