Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badguyy

Co zrobić jak facet w seksie nie domaga

Polecane posty

Gość Badguyy

No po prostu mu nie staje....

Co mam robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamta

W takich momentach trzeba faceta wspierać i okazac mu trochę zrozumienia. Dal niego jest t jeszcze gorsza sytuacja niż dla nas babeczek.... Każdemu sie zdarza raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badguyy

No wlaśnie ja wspieram. Ale co robić jak sytuacja się powtarza? I to już nie pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamta

No cóż. W takim przypadku trzeba mu zaproponować jakieś środki bez recepty na potencję ( jeśli sam jeszcze takich nie bierze). Tak jak tutaj opisują dziewczyny. Jesli bdzie się przed tym bronił rękami i nogami a tak równiez może się zdarzyć to zaakceptowac. Albo po prostu zaprowadzić do lekarza.
Mój na szczęście zdecdyował sie na suplementy i tym samym nasze życie intymne sie odnowiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romi

A jakie konkretnie suplementy przyjmował? Bo mój zamówił sobie srodek z sieci, który miał dzialać. Jednak okazało się,że działanie nie jest takie jakby można było oczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamta

Te suplementy zawierające w sobie l-algininę są całkiem efektywne i działają na facetów. Poczytaj sobie o cum on czy ero tabs.. Jest jeszcze sporo pochodnych jak erekton, ale z tego co wiem, to ero tabs i cum on dają lepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastim

Chyba najgorsze co mozna w takiej sytuacji zrobić to mieć pretensje oraz się na faceta obrazić.Dla faceta sama taka sytuacja jest stresujaca i nie powinniśmy jeszcze bardziej tego zaogniać. Trzeba w takiej sytuacji go wspomóc, troche uspokoic, zaproponoiwać cos innego i powiedzieć, że się zdarza i spróbujecie innym razem. Facet to nie maszyna, sa gorsze i łatwiejsze dni. Jeśli jednak powtarza sie to często to trzeba zrobić badania, ograniczyć stres, ewentualnie wprowadzić jakies tabletki bez recepty (dobre działanie mogą mieć tabletki z l argininą jak wspomniany tutaj cum on)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnnm

mialam takiego,o lekarzu nie chcial.slyszec.Tabsy bez recepty pomagaly na poczatku tylko.Dwa raty dziennie to byl wyczyn ponad jego sily.Nie jestesmy juz razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×