Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieśmiały

Chorobliwa nieśmiałość i niemożność zagadania do kobiety która się podoba

Polecane posty

Gość nieśmiały

Co z tym można zrobić, jak zmienić myślenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko zmierzenie się z problemem pomoże... praca w której masz duży kontakt z ludźmi. 

Może na razie od tego zacznij... no chyba, że już kogoś konkretnego masz na myśli i boisz się, że ktoś Ci ją 'skradnie' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały
4 minuty temu, marawstala napisał:

Chyba tylko zmierzenie się z problemem pomoże... praca w której masz duży kontakt z ludźmi. 

Może na razie od tego zacznij... no chyba, że już kogoś konkretnego masz na myśli i boisz się, że ktoś Ci ją 'skradnie' 

Mam aż za duży kontakt z ludźmi odkąd pracuje czyli kilka dobrych lat. A jak przychodzi co do czego i jest fajna kobitka która puszcza mi oczko to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość nieśmiały napisał:

Mam aż za duży kontakt z ludźmi odkąd pracuje czyli kilka dobrych lat. A jak przychodzi co do czego i jest fajna kobitka która puszcza mi oczko to nic

Teoretycznie w takiej sytuacji powinno być łatwiej... kiedy dziewczyna wysyła sygnały... 

myślę, że na początku każdemu jest ciężko ale praktyka czyni mistrza jak to mawiają... nawet jak się nie uda to i tak na plus potrafią to przekuć... bo przynajmniej próbują gdy któraś im się spodoba : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym była chłopakiem jak tak sobie pomyślę to chyba inaczej bym do tego podeszła... raczej 'podrywalabym' kogoś kogo już znam, jakaś fajna dziewczynę która lubię bo ewentualny kosz byłby mniej żenujący : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja czuję chorobliwą nieśmiałość i niemożność zagadania do mary, która mi się podoba😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×