Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość tego jak się mine traktuje bo jestem samotną matką z dzieckiem dla Polskich facetów jestem skreslona a na wakacjach za granicą KAZDY MNIE JAKOŚ CHCE polacy faceci są BEZNADZIEJNI

Polecane posty

Gość gość

Tchórze z nich i sa beznadziejni! mma dosyć was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co komu kłopoty z cudzym bachorem? Jest w tobie coś nadzwyczajnego, żeby ktoś ladowal się w związek z problemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni ciebie widocznie też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a na wakacjach za granicą kazda ma branie,ale na raz i czesto pozniej sa samotnymi matkami z dwojka dzieci....Wiesz, w sumie to nie ma co sie dziwic,ze faceci nie chca zaczynac zwiazku od razu z bagazem i problemami,bo dziecko zwlaszcza twoje to juz ogromny obowiązek na starcie.TAki facet wie,ze szukasz ojca dla tego dziecka i moze go to przerazać.Kobiety tez dlugo myslą zanim wejda w zwiazek z facetem z bagazem i czesto pozniej wychodzi im to czkawką. Jesli jestes fajna, wartosciowa,niezalezną ,dojrzałą emocjonalnie kobieta to w koncu znajdziesz partenra ,ktory bedzie Cie wspierał.Ale nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Już pomijając twój temat to prawda jest niestety taka że polscy faceci są po prostu beznadziejni. Gorzej wyksztalceni, z poglądami ze średniowiecza, przez coraz bardziej sfrustrowani bo polskie kobiety zaczynają nimi gardzic. W większych miastach aż tak tego nie widać ale jak przyjeżdżam do miasta rodzinnego to masakra. Jakbym się cofnela z 2 epoki. Dlatego oni coraz częściej wybierają ukrainki a polki wola Europejczyków z za zachodniej granicy. I nic w tym dziwnego bo w końcu jak można tworzyć związek będąc tak różnym. A Ty autorko po prostu miej wy...e. Po co na siłę szukać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
51 minut temu, Gość gość napisał:

Tchórze z nich i sa beznadziejni! mma dosyć was!

To ty jesteś bez nadziei a ustawiasz, że faceci są beznadziejni.  Najpierw nakreślaj polskim facetom, czy to ty się puściłaś i jesteś sama z dzieckiem czy może to facet się puścił i cię zostawił z dzieckiem.

 

A poza tym jak się nie jest katoliczką i się puszcza to sama wybrałaś swój los... z zachodnim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Już pomijając twój temat to prawda jest niestety taka że polscy faceci są po prostu beznadziejni. Gorzej wyksztalceni, z poglądami ze średniowiecza, przez coraz bardziej sfrustrowani bo polskie kobiety zaczynają nimi gardzic. W większych miastach aż tak tego nie widać ale jak przyjeżdżam do miasta rodzinnego to masakra. Jakbym się cofnela z 2 epoki. Dlatego oni coraz częściej wybierają ukrainki a polki wola Europejczyków z za zachodniej granicy. I nic w tym dziwnego bo w końcu jak można tworzyć związek będąc tak różnym. A Ty autorko po prostu miej wy...e. Po co na siłę szukać 

Ojejej! Jacy beznadziejni są polscy faceci. No dają się nabrać na feministyczne bzdety, nie chcą być frajerami w małżeństwie, nie chcą brać na siebie wychowywania goowniaka, którego baba musi urodzić, bo takie ma parcie, ale zmieniać pieluch to już nie, bo jest stworzona do wyższych rzeczy. A szukajcie sobie tych "Europejczyków", zobaczymy jak was zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Kazdy ma swoj prog, przez który nie przeskoczy. Sa kobiety, ktore nie beda z bezrobotnym, chorym czy rozwodnikiem a sa faceci, ktore wola kobiety bezdzietne.

Znam kilka par, gdzie dziecko nie bylo przeszkoda w zaden sposob, ale kazdy ma wybor.

Nie wiemy jaka jestes. Moze bije od ciebie chec posiadania faceta wszelkini sposobami i juz na pierwszej randce odstraszasz.

Obejrzyj Rolnik szuka zony, Ania ktora ma syna, pokazala jak zachowywac sie z klasa i odpowiedzialnie, szukajac partners.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko to jest odpowiedzialność.  Mało jest przypadów "facet pobił dziecko konkubiny" ?  Ja też nie chciałbym faceta z dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój brat kawaler wziął sobie kobietę z 3 dzieci- w tym dwójka niepełnosprawnych. Kobietę wczesniej zostawił mąż. Mój brat jest w nią w małżeństwie już 3 lata, sa przeszczęśliwi, brat kocha te dzieci nad życie, nie raz całe noce siedzi, gdy chora dwójka rozrabia, lub ma problemy zdrowotne. Pracuje na nie i na żonę. Żonę ma wspaniałą, świetnie prowadzi dom, jest super matką- takze mu sie udało, ale nie bał się tego, ze ona jest matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angy

Moja najlepsza koleżanka tez ma 2 dzieci i wyszła niedawno za mąż za fajnego faceta który ma tez dziecko z poprzedniego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Ja zawsze powtarzałam że z 2 dzieci to mnie nikt nie zechce....jak tylko powiedziałam oficjalnie, że się rozwodze to znalazło się 3 w kolejce 🤔 nie mogłam się opędzić bo po rozwodzie mówiłam, że chcę być sama, żadnych chłopów 😡 moim 2 mężem został ten najwytrwalszy 😍 ważne że my♥️ i dzieci jesteśmy szczęśliwi a spokój w życiu jest najważniejszy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może akurat trafiasz na tych, dla których to jest nie do zaakceptowania. Każdy ma prawo dobierać partnera jak mu się podoba.

Sorry, ale ja np. nie chcę mieć dzieci, więc logiczne, że facet z dzieckiem nie dla mnie. Po co się oburzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To czemu sobie nikogo z tych wakacji nie przywiozłas, ani nikt Cię nie zabrał do siebie? Musisz się liczyć z tym ,że nie każdy ma ochotę bawić się w rodzinie z cudzymi dziećmi, zamiast wychować swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak jakiś facet może powiedzieć że ty jesteś beznadziejna bo on chce być bezrobotny a ty nie chcesz na niego zarabiać, kij ma zawsze dwa końce, dlaczego WYMAGASZ żeby ktoś wziął ciężar twoich dzieci na siebie? No sorry ale z twojej strony to aż chamstwo bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak byłaś na tyle odpowiedzialna żeby sobie zrobić dziecko, to bądź na tyle odpowiedzialna żeby je wychować bez wymagania pomocy od obcego typa,jeśli facet ci zrobił krzywdę i zostawił to ci szczerze współczuję, Ale jeśli się chciałaś zabawic z facetem który od początku wyglądał jak ...a to się bujaj za głupotę się płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Sławek napisał:

A kto cię niby chce na wakacjach ty ofiaro losu!?? To ze z nudów cię zmacal to nie znaczy ze cię zaraz chce i ma chęć wychowywać twojego bękarta. Wiec nie schlebiaj sobie szm.ato

Leki na łeb wzięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się nie dziwie tym facetom, też bym nie chciała cudzego bachora bawić. Jest pełno samotnych kobiet,nie trzeba brać używek z luźna c i p ą i obwisłymi cycami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie chcialam faceta z dzieckiem.Moze jakby byl wdowcem a dziecko bardzo male, ale nie rozwodnika,bo matka dziecka stale bedzie obecna i "beda przyjaciolmi".Poza tym moze nie lubiec nowej dziewczyny taty.Zawsze bedzie najwazniejsze i wszystko bedzie pod nie, to zrozumiale.Samotna matka czesto jest zupelnie sama, bo ojciec dziecka znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z ręką na sercu bez złośliwości znam jedna porządna samotna matkę, jakieś pozostałe 10 to zwykle latawice , jedna zdradziła swojego partnera z ojcem dziecka (biologicznym) , druga zaszła w ciążę jako 16 latka z zonatym facetem !!!! Bo miał dużo kasy , ostatecznie wrócił do żony, inną znowu zostawił mąż ale jak zaczęła szukać nowego tatusia dla dziecka to spotykała się z kilkoma na raz i ze wszystkimi na raz spała, nie twierdzę że nie ma skrzywdzonych samotnych matek bo są, ale jednak jakieś 80 % to kurvviszcza totalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie chcialam faceta z dzieckiem.Moze jakby byl wdowcem a dziecko bardzo male, ale nie rozwodnika,bo matka dziecka stale bedzie obecna i "beda przyjaciolmi".Poza tym moze nie lubiec nowej dziewczyny taty.Zawsze bedzie najwazniejsze i wszystko bedzie pod nie, to zrozumiale.Samotna matka czesto jest zupelnie sama, bo ojciec dziecka znika

Ojciec znika ale jego dziecko które trzeba wychować i na nie płacić nie , kobieta która ma dzieci powinna szukać samotnego ojca z dzieckiem albo bezpłatnego który nie ma szans na swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja z ręką na sercu bez złośliwości znam jedna porządna samotna matkę, jakieś pozostałe 10 to zwykle latawice , jedna zdradziła swojego partnera z ojcem dziecka (biologicznym) , druga zaszła w ciążę jako 16 latka z zonatym facetem !!!! Bo miał dużo kasy , ostatecznie wrócił do żony, inną znowu zostawił mąż ale jak zaczęła szukać nowego tatusia dla dziecka to spotykała się z kilkoma na raz i ze wszystkimi na raz spała, nie twierdzę że nie ma skrzywdzonych samotnych matek bo są, ale jednak jakieś 80 % to kurvviszcza totalne 

Ciekawe, że  wrelacji żonaty facet - 16-latka tak negatywnie oceniasz 16-latkę. Przecież to jeszcze dzieciak, który dał się omotac starszemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe, że  wrelacji żonaty facet - 16-latka tak negatywnie oceniasz 16-latkę. Przecież to jeszcze dzieciak, który dał się omotac starszemu facetowi.

Znam jej matkę i kobiety w rodzinie, wszystkie nastawione na mezczyzn z kasą, nie zdziwię się jakby jej matka kazała go uwieść, facet z firmą A jego żona alkoholiczka , nie wmawiaj mi głupot że 16 latka nie wie że komuś rozwala małżeństwo szczególnie że żona była chora na alkoholizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo

Jedziecie po dziewczynie, wymyslacie od k.. i puszczalskich, jakby dziecko sobie sama zrobila. Jakos nikt nie wymysla od sk..synow ojcu dziecka, ktory pewnie zreszta bawi sie swietnie i ma opinie niezłego koguta.Puknijcie sie głupie łby i zamilczcie - zwłaszcza faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole

Moj ojciec zakochal sie w mojej mamie, gdy była rozwódką z kilkuletnia córką. Pobrali sie, urodziłam sie ja i co dzien dziekuje losowi, ze mam najwspanialszą na swiecie starsza siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Znam jej matkę i kobiety w rodzinie, wszystkie nastawione na mezczyzn z kasą, nie zdziwię się jakby jej matka kazała go uwieść, facet z firmą A jego żona alkoholiczka , nie wmawiaj mi głupot że 16 latka nie wie że komuś rozwala małżeństwo szczególnie że żona była chora na alkoholizm 

Oczywiście ona jest latawicą i to ona rozwala małżeństwo. I to ona uwiodła biednego, niedoświadczonego i naiwnego misia i zrobiła mu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karokana
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mój brat kawaler wziął sobie kobietę z 3 dzieci- w tym dwójka niepełnosprawnych. Kobietę wczesniej zostawił mąż. Mój brat jest w nią w małżeństwie już 3 lata, sa przeszczęśliwi, brat kocha te dzieci nad życie, nie raz całe noce siedzi, gdy chora dwójka rozrabia, lub ma problemy zdrowotne. Pracuje na nie i na żonę. Żonę ma wspaniałą, świetnie prowadzi dom, jest super matką- takze mu sie udało, ale nie bał się tego, ze ona jest matką

Masz wspaniałego brata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście ona jest latawicą i to ona rozwala małżeństwo. I to ona uwiodła biednego, niedoświadczonego i naiwnego misia i zrobiła mu dziecko.

Nie ośmieszaj się, 16 latka to nie 6 latka , to już jest myslaca osoba która chyba wie skąd się biorą dzieci i potrafi przewidzieć skutki swoich działań, może niedługo zaczniesz gadać że 16 latka to taka ameba że trzeba ja przez pasy za rękę prowadzić albo karmić, to już jest młoda kobieta która wie że komuś może zniszczyć związek, ja sie w wieku 16 lat jeszcze lalkami bawiłam i nawet nie myślałam o czymś takim jak seks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie ośmieszaj się, 16 latka to nie 6 latka , to już jest myslaca osoba która chyba wie skąd się biorą dzieci i potrafi przewidzieć skutki swoich działań, może niedługo zaczniesz gadać że 16 latka to taka ameba że trzeba ja przez pasy za rękę prowadzić albo karmić, to już jest młoda kobieta która wie że komuś może zniszczyć związek, ja sie w wieku 16 lat jeszcze lalkami bawiłam i nawet nie myślałam o czymś takim jak seks 

Mianowicie, dążę do tego, że to nie 16-latka, 20-latka czy 30-latka rozwala związek facetowi. To facet go rozwala.

A poza tym, niby 16-latka to nie 6-latka a ty w tym wieku bawiłaś się lalkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mianowicie, dążę do tego, że to nie 16-latka, 20-latka czy 30-latka rozwala związek facetowi. To facet go rozwala.

A poza tym, niby 16-latka to nie 6-latka a ty w tym wieku bawiłaś się lalkami 😄

Lepiej się bawić lalkami niz rozkraczac nogi udając dorosła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×