Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzycielka

Szukam kogoś do ciekawej rozmowy

Polecane posty

Gość Marzycielka

Hej🙂Ma ktoś ochotę pogadać na komunikatorze, tak po prostu? Szukam osoby, z którą mogłabym szczerze porozmawiać. Bardzo cenię sobie takie rozmowy. Pisałam już tutaj wcześniej, ale niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, która by mnie usatysfakcjonowała. Zapraszam🙂

Szukam tutaj koleżanki, z którą mogłabym dyskutować, zwierzać się. Może być ona z natury marzycielką, bo ja właśnie taka jestem. Lubię ciekawe tematy. Czy mogę liczyć na to, że znajdzie się wśród Was kobieta w wieku od 25 do 30 paru lat?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

Czy naprawdę nie ma tutaj choć jednej takiej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerff

kobiety i przyjaźń? Ty chora jesteś? Baby są dla siebie największymi wrogami. Prędzej cie obgada i wbije nóż w plecy. Kobiety są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość nerff napisał:

kobiety i przyjaźń? Ty chora jesteś? Baby są dla siebie największymi wrogami. Prędzej cie obgada i wbije nóż w plecy. Kobiety są żałosne.

Zdziwiłbyś/abyś się. Kobiety mogą na sobie polegać, zwierzać się sobie, pocieszać w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2019 o 11:42, Gość Marzycielka napisał:

Hej🙂Ma ktoś ochotę pogadać na komunikatorze, tak po prostu? Szukam osoby, z którą mogłabym szczerze porozmawiać. Bardzo cenię sobie takie rozmowy. Pisałam już tutaj wcześniej, ale niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, która by mnie usatysfakcjonowała. Zapraszam🙂

Szukam tutaj koleżanki, z którą mogłabym dyskutować, zwierzać się. Może być ona z natury marzycielką, bo ja właśnie taka jestem. Lubię ciekawe tematy. Czy mogę liczyć na to, że znajdzie się wśród Was kobieta w wieku od 25 do 30 paru lat?🙂

załóż tutaj konto, nie tylko jako gość to możemy pogadać na priv 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rem

Rem345@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Rem napisał:

Rem345@onet.pl

Kim jesteś Rem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiary na grupę, gdzie można swobodnie porozmawiać o wszystkim i o niczym.

Bez jakichkolwiek zobowiązań/seksu itp. Zwykła koleżeńska rozmowa  na którą z doświadczenia wiem, że nigdzie nie można znaleźć 🙂
FB: ZOŁZY 30+ Grupa dla kobiet

 

P.S Wiecie co mnie śmieszy?Że na forum Kafeteria nie rozmawia się o poważnych tematach albo durnie na nie odpowiada i za bardzo nie ma chętnych do inteligentnych rozmów. Ale na tematy durne jak cholera to jest milion odpowiedzi... I jak to świadczy o społeczeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

to możesz prubować na forum tematycznym tam mają być i luźne tematy dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×