Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blendzior

Jak zmotywować kobietę do zmiany życia

Polecane posty

Gość gość
6 minut temu, Gość Jacek_Podniecający napisał:

"Pieniądze na samym końcu"

Już widzę, jak wiążesz się z biedakiem i gościem, który nie ma żadnego majątku. Zawsze takie pierdoły gadacie, że pieniądze się dla was nie liczą, a tak naprawdę to facet może być brzydki jak noc i być kompletnym ...em, byleby miał kabzę nabitą. Zawsze będziecie lecieć na kasę, bo jedyne co jesteście w stanie zaoferować, to ....

Widzisz mnie przez pryzmat swojej chciwości oraz interesowności. Jesteś tępy, bo myślisz że inni ludzie są tacy jak ty. Nie mieści ci się w tej pustej bani, że komuś nie zależy na kokosach. Ja wolałabym dobrą atmosferę w domu i wzajemne wsparcie. A ciebie takiego podłego razem z twoją kasą wysłałabym w kosmos, na pewno masz ochotę na kolejną wycieczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jacek? Nie sądzę. Zresztą nie znam żadnego Jacka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas

Dlaczego nie zafundujesz swojej dziewczynie tego wypadu do Grecji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest ten typek o którym kobieta opowiadała, że kazał jej harować nawet w niedzielę. Podobno traktuje kobiety jak niewolnice do trzepania kasy i do spłacania jego długów. No ale jesli któraś tak lubi, to jej sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_Podniecający
30 minut temu, Gość gość napisał:

Widzisz mnie przez pryzmat swojej chciwości oraz interesowności. Jesteś tępy, bo myślisz że inni ludzie są tacy jak ty. Nie mieści ci się w tej pustej bani, że komuś nie zależy na kokosach. Ja wolałabym dobrą atmosferę w domu i wzajemne wsparcie. A ciebie takiego podłego razem z twoją kasą wysłałabym w kosmos, na pewno masz ochotę na kolejną wycieczkę. 

O nie nie nie nie, moja droga. To nie ja tu jestem chciwy. To co mam, to moja osobista zasługa, a nie szukanie na siłę drugiej połówki do lansu i fajnego wyglądu w społeczeństwie. Od dawien dawna gadają, że kobieta zawsze i wiecznie kocha wypchany portfel, a stereotypy nie biorą się znikąd. Ja traktuję pieniądze jako dodatek do życia, coś co pozwala na wyjazdy i spełnianie marzeń, a wy...No cóż, dla was bywa to absolutnym priorytetem. i mówię to z własnego doświadczenia.Dlatego wolę być sam, bo jak ktoś ma mnie kochać za gotówkę, to wiesz, gdzie można kupić "miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Jacek_Podniecający napisał:

O nie nie nie nie, moja droga. To nie ja tu jestem chciwy. To co mam, to moja osobista zasługa, a nie szukanie na siłę drugiej połówki do lansu i fajnego wyglądu w społeczeństwie. Od dawien dawna gadają, że kobieta zawsze i wiecznie kocha wypchany portfel, a stereotypy nie biorą się znikąd. Ja traktuję pieniądze jako dodatek do życia, coś co pozwala na wyjazdy i spełnianie marzeń, a wy...No cóż, dla was bywa to absolutnym priorytetem. i mówię to z własnego doświadczenia.Dlatego wolę być sam, bo jak ktoś ma mnie kochać za gotówkę, to wiesz, gdzie można kupić "miłość"

Ale to wszystko nie jest o mnie, więc dlaczego mnie tak uporczywie obrażasz??? Jakim prawem??? Nie chcę nabzdyczonego wścieklego bogacza bo nie imponuje mi kasa, tylko zupełnie inne, wyższe wartości, których ty nie znasz i nie rozumiesz bo jesteś zbyt głupi i prymitywny. A kupuj sobie miłość, co mnie to obchodzi??? Ważne, żeby taki tępy bydlak jak ty trzymał się bardzo daleko ode mnie. I ... na twój hajs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba wiesz co wykropkowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_Podniecający
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ale to wszystko nie jest o mnie, więc dlaczego mnie tak uporczywie obrażasz??? Jakim prawem??? Nie chcę nabzdyczonego wścieklego bogacza bo nie imponuje mi kasa, tylko zupełnie inne, wyższe wartości, których ty nie znasz i nie rozumiesz bo jesteś zbyt głupi i prymitywny. A kupuj sobie miłość, co mnie to obchodzi??? Ważne, żeby taki tępy bydlak jak ty trzymał się bardzo daleko ode mnie. I ... na twój hajs. 

Ja Ciebie obrażam? Nie użyłem ani jednego powszechnie obraźliwego słowa w stosunku do Ciebie.

54 minuty temu, Gość gość napisał:

Jesteś tępy

 

54 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie mieści ci się w tej pustej bani

 

54 minuty temu, Gość gość napisał:

A ciebie takiego podłego

 

11 minut temu, Gość gość napisał:

jesteś zbyt głupi i prymitywny

 

11 minut temu, Gość gość napisał:

taki tępy bydlak

I kto tu posługuje się językiem z rynsztoku i jest prymitywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsze co możesz zrobić dla tej dziewczyny, to WYNIEŚĆ SIĘ Z JEJ ŻYCIA, zapomnieć o niej, nie wtracać się, nie obmawiać, nie inwigilować, DAĆ JEJ  SPOKÓJ, a wtedy ona sobie powoli poradzi. Jestem PEWNA, że w tej chwili nie może nic zdziałać, bo sie ciebie BOI. Jesteś bardzo toksyczny i potrafisz tylko niszczyć. Zostaw w spokoju tę swoją ofiarę. Jak nie będzie musiała się ciebie bać, to ułoży sobie życie, w tym również pracę. ty jesteś tym czynnikiem destrukcyjnym, który ją paraliżuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe_garczki
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Najlepsze co możesz zrobić dla tej dziewczyny, to WYNIEŚĆ SIĘ Z JEJ ŻYCIA, zapomnieć o niej, nie wtracać się, nie obmawiać, nie inwigilować, DAĆ JEJ  SPOKÓJ, a wtedy ona sobie powoli poradzi. Jestem PEWNA, że w tej chwili nie może nic zdziałać, bo sie ciebie BOI. Jesteś bardzo toksyczny i potrafisz tylko niszczyć. Zostaw w spokoju tę swoją ofiarę. Jak nie będzie musiała się ciebie bać, to ułoży sobie życie, w tym również pracę. ty jesteś tym czynnikiem destrukcyjnym, który ją paraliżuje. 

Spełnia jej zachcianki = jest destrukcyjny

Jakby nie spełniał = jest destrukcyjny

Skąd ta fanaberia, że się go boi? Napisał, że siedzi i wybiera jakieś pierdoły na jego koszt, to ma być strach?

Biedna uciemiężona kobieta, ma wszystko czego chce, prócz chęci i ochoty na zrobienie czegokolwiek ze sobą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendzior

Widzę że dużo osób poczuło się urażonych po tym jak uświadomiło sobie że nie mają nic w związku do zaoferowania i zaczęły mnie atakować, sugerować że moja dziewczyna się mnie boi xD i że ja zarabiam w jakiś niemoralny sposób. To dopiero podwójne standardy. Do tej pory nie wypominałem jej tego że to ja za wszystko płacę i wszystko organizuję, a nawet próbowałem pomóc, ale widzę że wy lepiej wiecie że ona to jest poszkodowana i biedna, a ja tyranem w związku. Ja tylko próbuję jej pomóc być niezależną i silną, więc myślałem że to coś pozytywnego.

Ciekawy jestem jak by brzmiały odpowiedzi jeżeli sytuacja byłaby odwrócona, i to kobieta napisała że jej facet nie ma pracy i się nie stara. Pewnie by była wrzawa żeby rzucić tego frajera. Chcecie równouprawnienia i żeby was traktować na równi, ale jak się od was oczekuje obowiązków które idą w parze z prawami to nagle się oburzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na jej miejscu 1000 razy wolałabym być samej i w spokoju ogarnąć swoje sprawy oraz rozejrzeć się za kimś empatycznym, niż mieć takiego agresywnego bubka który mnie obmawia w necie. Kreujesz siebie na dobroczyńcę, a nie wiadomo jak to naprawdę wygląda. Tym co sie rzuca w oczy jest twoja obsesja na tle kasy. Im bardziej ją obmawiasz, tym bardziej ona jest zalękniona i nie może ruszyć do przodu. Zresztą pewnie o to ci chodzi, bo inaczej niem iałbyś o czym bębnić, a chyba na tym zarabiasz. Trzepanie szmalu na niszczeniu ludzi, to jest ta twoja "ambicja". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe_garczki
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Tym co sie rzuca w oczy jest twoja obsesja na tle kasy

Kto tu ma obsesję na punkcie kasy? Chłopak, który zarobił sam na siebie i wymaga jedynie odrobinę chęci od swojej połówki, by znalazła coś na stałe, czy wyfiokowana dziopa, która wręcz bezczelnie doi go z jego pieniędzy? Skąd u was te kreację, na to, że jest zalękniona, boi się, nie może ruszyć z miejsca itp? NO SKĄD? Znacie ją osobiście? Gadacie pierdoły, że nie wiadomo, jak  to wygląda, ale ona jest NA PEWNO zalękniona, boi się go a on to tyran itp, no nie wierzę w te wymysły wzięte z du*y. Eeee ja ja się boję go, on mnie dusi, szantażuje nie pozwala mi rozwinąć skrzydeł KUP MI KREM ZA 200 ZŁOTYCH!!!!!!! Autor jej nie ogranicza, ona ma w du*psku samorozwój bo po co, jak jest ...a, co na nią łoży, bo to wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie śmieszy jedno, dziewczynka lat 8, lat 12 czy lat 16 musi chodzić do szkoły, musi przebywać z ludźmi, musi być oceniana przez nauczycieli, chodzić do tablicy, musi  w domu odrabiać pracę itd. i nagle ta sama dziewczynka ma lat 20 i już nic nie musi, bo boi się ludzi, bo nie jest pewna siebie i setki zwykłych wymówek.  To co się stało z tą dziewczyną? Szkoły też rzucała? Większość nierobów jakoś sobie radzilło i z rówieśnikami i z nauczycielami i z odpytywaniem, ze stresem przy sprawdzianach, a nagle przestają sobie radzić i siedzą tylko w domu. Śmieszne to i bardzo naciągane, a to zwykle lenistwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mnie śmieszy jedno, dziewczynka lat 8, lat 12 czy lat 16 musi chodzić do szkoły, musi przebywać z ludźmi, musi być oceniana przez nauczycieli, chodzić do tablicy, musi  w domu odrabiać pracę itd. i nagle ta sama dziewczynka ma lat 20 i już nic nie musi, bo boi się ludzi, bo nie jest pewna siebie i setki zwykłych wymówek.  To co się stało z tą dziewczyną? Szkoły też rzucała? Większość nierobów jakoś sobie radzilło i z rówieśnikami i z nauczycielami i z odpytywaniem, ze stresem przy sprawdzianach, a nagle przestają sobie radzić i siedzą tylko w domu. Śmieszne to i bardzo naciągane, a to zwykle lenistwo. 

Nie znam tego konkretnego przypadku, ale nie oceniaj. Ludzie mieli różne przejścia, nie każdy jest prymitywem prącym do przodu bez liczenia się z innymi tak jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą autorze jeśli jesteście aż tak niedopasowani, to pozwól jej odejść, niech ona sobie znajdzie kogoś, przy kim będzie silna, pełna zapału do życia i przy kim rozkwitnie. Kto będzie ją dobrze traktował i delikatnie pomagał a nie obrabiał jej tyły publicznie i to z taką nienawiścią. Nie wyobrazam sobie bycia z facetem który by tak o mnie pisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle
5 minut temu, Gość gość napisał:

Zresztą autorze jeśli jesteście aż tak niedopasowani, to pozwól jej odejść, niech ona sobie znajdzie kogoś, przy kim będzie silna, pełna zapału do życia i przy kim rozkwitnie. Kto będzie ją dobrze traktował i delikatnie pomagał a nie obrabiał jej tyły publicznie i to z taką nienawiścią. Nie wyobrazam sobie bycia z facetem który by tak o mnie pisał. 

gosciu nie nadaje sie do zycia to egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula

Szanownym koleżankom radzę rozpędzić się i walnąć głową w ścianę i przeczytać posty bledziora jeszcze raz i spróbować ponownie się wypowiedzieć. Może to poprawi nie co poziom dyskusji w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chyba nie pasujecie do siebie i tyle 🙂 chemia, zauroczenie mija i widac, ze ludzie nie pasuja do siebie... niech ona zmieni sie sama, dla siebie, a nie dla kogos, tak chyba powinno byc, bo inaczej moze byc tylko bardziej zakompleksiona i uzalezniona od ciebie (tak mi sie wydaje, moze projektuje swoja osobe, ale zdaje sie, ze ta dziewczyna to osoba malo pewna siebie...) jak ja zostawisz sama sobie to bedzie to dla niej raczej bardziej korzystne dla usamodzielnienia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula
10 minut temu, Gość gość napisał:

Zresztą autorze jeśli jesteście aż tak niedopasowani, to pozwól jej odejść, niech ona sobie znajdzie kogoś, przy kim będzie silna, pełna zapału do życia i przy kim rozkwitnie. Kto będzie ją dobrze traktował i delikatnie pomagał a nie obrabiał jej tyły publicznie i to z taką nienawiścią. Nie wyobrazam sobie bycia z facetem który by tak o mnie pisał. 

Z resztą sugerowanie że panna na całkowitym utrzymaniu faceta będzie chciała tak łatwo od niego odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie znam tego konkretnego przypadku, ale nie oceniaj. Ludzie mieli różne przejścia, nie każdy jest prymitywem prącym do przodu bez liczenia się z innymi tak jak ty. 

Jasne, "trauma" kolejna wymówka leniwca. Na tapczanie leży trauma, żyje jakby miała downa. Prymitywna baba to baba siedząca w domu, żerująca na pracy innych egoistka. Nic dziwnego, że facet nie chce być wołem, ma prawo, będzie chciał pasożyta to się tasiemcem zarazi. Ty jesteś pustakiem i nie kumasz, że ktoś na nieroba pracuje, popierasz to wyślij autorowi pieniądze na utrzymanie dziewczyny, czy jednak chlapiesz dziobem, a sama nie chcesz pomóc osobie w traumie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość tyle napisał:

gosciu nie nadaje sie do zycia to egoista

Egoista to nie chce dokładać się do wydatków i fakt, taki ktoś się do życia nie nadaje, bo życie kosztuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe_garczki
5 minut temu, Gość tyle napisał:

gosciu nie nadaje sie do zycia to egoista

Kupuje jej co ona sobie zażyczy, ale to on jest egoistą...Masakra co za kobiety tu siedzą, dla was nawet jakby facet się zabił, to i tak go zjedziecie, że się zabił za mało efektownie. Jesteście tak puste i prymitywne, że wręcz aż wam życzę, byście zostały same do końca życia i nie raniły serc mężczyznom, którzy zasługują na prawdziwe kobiety. Wy nie zasługujecie nawet na zapitego śmierdzącego żula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jasne, "trauma" kolejna wymówka leniwca. Na tapczanie leży trauma, żyje jakby miała downa. Prymitywna baba to baba siedząca w domu, żerująca na pracy innych egoistka. Nic dziwnego, że facet nie chce być wołem, ma prawo, będzie chciał pasożyta to się tasiemcem zarazi. Ty jesteś pustakiem i nie kumasz, że ktoś na nieroba pracuje, popierasz to wyślij autorowi pieniądze na utrzymanie dziewczyny, czy jednak chlapiesz dziobem, a sama nie chcesz pomóc osobie w traumie? 

 

Jasne, "wyslij autorowi pieniądze" to esencja jego mentalności. DAJCIE MU KASĘ. Jeśli kasa jest najważniejsza to zostań sam chamie i wydawaj na siebie, co stoi na przeszkodzie? Ja ci kasy nie wyslę, bo może ta historia jest wyssana z placa a ty wpadłeś właśnie na pomysł wyłudzania pieniędzy. Przecież ich posiadanie to twoja jedyna ambicja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Złe_garczki napisał:

Kupuje jej co ona sobie zażyczy, ale to on jest egoistą...Masakra co za kobiety tu siedzą, dla was nawet jakby facet się zabił, to i tak go zjedziecie, że się zabił za mało efektownie. Jesteście tak puste i prymitywne, że wręcz aż wam życzę, byście zostały same do końca życia i nie raniły serc mężczyznom, którzy zasługują na prawdziwe kobiety. Wy nie zasługujecie nawet na zapitego śmierdzącego żula.

Bo tu wiele niepracujących siedzi, czują, że to atak na nie personalny, bo jak to chłop nie chce utrzymywać? Na 100 procent żadna by nie utrzymywała faceta i cokolwiek napiszą, żadna nie utrzymuje. Pamiętam wątek takiej, której mąż 3 miesiące nie pracował i wylewały na niego pomyje, że jest bezwartościowey, że powinna go zostawić, że 3 miesiące to za długo, niech nie będzie chrabią i bierze cokolwiek, a tu proszę, księżniczka może wybrzydza, zmieniać zdanie i jest ok, hipokrytki z biedą umysłową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe_garczki
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jasne, "wyslij autorowi pieniądze" to esencja jego mentalności. DAJCIE MU KASĘ. Jeśli kasa jest najważniejsza to zostań sam chamie i wydawaj na siebie, co stoi na przeszkodzie? Ja ci kasy nie wyslę, bo może ta historia jest wyssana z placa a ty wpadłeś właśnie na pomysł wyłudzania pieniędzy. Przecież ich posiadanie to twoja jedyna ambicja. 

Autor ma ręce i nogi i potrafi sobie na te swoje pieniądze sam zapracować, w przeciwieństwie do jego połówki, co ma dwie lewe ręce i nogi i najłatwiej jej przychodzi wyłudzanie tych pieniędzy, bo tymi kalekimi łapami umie jedynie je roztrwaniać.

Boże najświętszy, co za ludzie tu siedzą:

-Chłopak zarabia pieniądze

-Jego dziewczyna je wydaje

-CHŁOPAKOWI TYLKO KASA W GŁOWIE!

Leczcie się wszystkie na nogi, bo na głowę już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Złe_garczki napisał:

Kupuje jej co ona sobie zażyczy, ale to on jest egoistą...Masakra co za kobiety tu siedzą, dla was nawet jakby facet się zabił, to i tak go zjedziecie, że się zabił za mało efektownie. Jesteście tak puste i prymitywne, że wręcz aż wam życzę, byście zostały same do końca życia i nie raniły serc mężczyznom, którzy zasługują na prawdziwe kobiety. Wy nie zasługujecie nawet na zapitego śmierdzącego żula.

My też ci życzymy żebyś został sam do końca zycia za te wszystkie obelgi, złość, agresję i wmawianie nam twoich skłonności. Na nic lepszego nie zasłużyłeś ze swoim łbem nabitym szmalcem. Obys zdychał w samotności na swoim hajsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Jasne, "wyslij autorowi pieniądze" to esencja jego mentalności. DAJCIE MU KASĘ. Jeśli kasa jest najważniejsza to zostań sam chamie i wydawaj na siebie, co stoi na przeszkodzie? Ja ci kasy nie wyslę, bo może ta historia jest wyssana z placa a ty wpadłeś właśnie na pomysł wyłudzania pieniędzy. Przecież ich posiadanie to twoja jedyna ambicja. 

Przecież on ją utrzymuje, więc ona skorzysta, co obs.rałas się, że co innego piszesz, a sama nie wspierasz ludzi z traumą? W życiu byś chłopa nie utrzymywała, nie pier.dol głupot, bajki są dla dzieci, każdy wie, że autor ma lenia w domu, który nie chce mieć żadnych obowiązków. Amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue
2 godziny temu, Gość gość napisał:

To jest ten typek o którym kobieta opowiadała, że kazał jej harować nawet w niedzielę. Podobno traktuje kobiety jak niewolnice do trzepania kasy i do spłacania jego długów. No ale jesli któraś tak lubi, to jej sprawa. 

Tak, i jeszcze pisała, że spłacił sobie mieszkanie jej kosztem a później z nią zerwał. To cwany oszust, nastawiony na dojenie kobiet z pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

My też ci życzymy żebyś został sam do końca zycia za te wszystkie obelgi, złość, agresję i wmawianie nam twoich skłonności. Na nic lepszego nie zasłużyłeś ze swoim łbem nabitym szmalcem. Obys zdychał w samotności na swoim hajsie. 

Pisz za siebie kiepie, ja autorowi życzę kobiety wartosciowej, a nie patuski co umie tylko wyłudzać. Niech idzie szukać narzeczonego na centralny, tam jej poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×