Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
8SiIence8

Miłego Kotek w ten dzień

Polecane posty

Miałaś być dzisiaj klimatycznie..czyli lodowata, wyniosła itd.😘😜

A tymi co ich odrzuciłem i utyskujo, to tylko Cie wzmocni jeszcze bardziej..aż wyłoni sie bestia z..wody. 😘 Najsilniejszy gen. 😎 Z Ciebie.😘

Cześć mój Ty Obrońco. 😘😀 Przeczytałam, odpisałam i tematu nie ma. Kogoś musiało zaboleć. 😉

Bestyjką jestem, gdy przychodzi mi zmierzyć się ze sprawami ważnymi, życiowymi.. na forum oszczędnie z tym, bo i po co? 😄 

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co odpisałaś marteczko, że znikło? 

To co wyżej - mniej więcej. 😉

Edytowano przez Niczyja

Kiedyś Ci to wynagrodze..Twojo lojalność, a zwłaszcza że z mojego powodu próbujo Cie obrazić.😂 A jako Bestie Cie poznałem i taką chcę. W zaciszu. hehe.😘 Bo tradycyjny kontakt to jak jedzenie codziennie wieprzowiny i trzy razy dziennie. Już lepiej skończyć z Twojej przepaści co masz na avku i pewnie w wodzie by znalazł coś ciekawego.😂Jak sie czujesz ?😂 Gotowa na ostro jazdę? hehe😛 Zobaczysz będę Cie prowokował aż sie doczekam wiesz czego. 😂 Koooootek.😘

Gość Gosc
Przed chwilą, Niczyja napisał:

Zgłaszam tylko hejt.

Dlaczego tak szybko znika, a na mnie był gorszy i wisiał mimo zgłaszania? 

5 minut temu, Niczyja napisał:

Dzisiaj miałam na sobie czerwień, zdaje się, że też klimatyczną, gorącą. A Ty na sportowo.. zagaduję? 😀

Miłego Silence. 😀

Czerwień w nocy i tak czarna więc co za różnica..Gapo.😛😘

Tak wygodnie, a że najki tanie tutaj to czerpie pełnymi garściami.😂Szarość sobie upodobałem żeby zbytnio nie rzucać sie w oczy. 😂 Buziaka dawaj przecież tak sie staram to niech coś mam i ja.😂😉

Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tradycyjny kontakt... Jednak to prawda że jesteś już nią znudzony. Obietnice byle dalej przy tobie była i asekuracja byle nie pogłębiać znajomosci

Widzisz to co chcesz widzieć na potrzeby hejtów rzecz jasna, bo czego sie spodziewać po wylogu. 😂 I wątpie czy z loginu coś ugrasz, ale próbuj pośmiejemy sie z twoich manewrów.😄

Ostrą jazdę po Twoich autostradach i Twoim autem, tym dopieszczonym, wymuskanym.  Próbuj prowokować, ja będę się bronić rękoma i nogami.. jak zawsze zresztą. 😛

7 minut temu, Gość Gosc napisał:

To już nie do mnie to pytanie.

Kotek pamietaj wylogowana i odrzucona będzie próbować wszelkimi sposobami uderzyć w w Ciebie aby Cie zniechęcić do pisania ze mną. Wszystko.😂

4 minuty temu, 8SiIence8 napisał:

Czerwień w nocy i tak czarna więc co za różnica..Gapo.😛😘

Tak wygodnie, a że najki tanie tutaj to czerpie pełnymi garściami.😂Szarość sobie upodobałem żeby zbytnio nie rzucać sie w oczy. 😂 Buziaka dawaj przecież tak sie staram to niech coś mam i ja.😂😉

Szary Kot, a ja Cię zawsze w czerni widzę. Jak Ty mnie.. tak ja Ciebie. No i masz podwójnie mikołajkowo. 😘😘 😀

Gość sceptyk
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to jest temat społecznych moduff

3 minuty temu, Niczyja napisał:

Ostrą jazdę po Twoich autostradach i Twoim autem, tym dopieszczonym, wymuskanym.  Próbuj prowokować, ja będę się bronić rękoma i nogami.. jak zawsze zresztą. 😛

Jak już to Twoim autem, bo u mnie już trzy sztuki stoją niesprawne i nie ma czym jeździć. 😂A moto tylko nie zawodzi i ta aura teraz.😂 Ale jak lubisz chłód stali to nie mam nic przeciwko.😂

1 minutę temu, 8SiIence8 napisał:

Kotek pamietaj wylogowana i odrzucona będzie próbować wszelkimi sposobami uderzyć w w Ciebie aby Cie zniechęcić do pisania ze mną. Wszystko.😂

Gdybym się tym przejmowała, to pewnie już by mnie tu nie było. Uważam, że w życiu świetnie sobie radzę i tylko to się liczy. 😀

1 minutę temu, 8SiIence8 napisał:

Jak już to Twoim autem, bo u mnie już trzy sztuki stoją niesprawne i nie ma czym jeździć. 😂A moto tylko nie zawodzi i ta aura teraz.😂 Ale jak lubisz chłód stali to nie mam nic przeciwko.😂

Zrób z tych trzech jeden porządny. 😛 Wiem, że potrafisz, a resztę na złom to jeszcze zarobisz. 😄

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość sceptyk napisał:

Bo to jest temat społecznych moduff

Dzięki za wyjaśnienie. Tzn nie wszystkie tematy takie? 

Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Strasznie tępy musisz być narażając kobietę na której Ci zależy na taki hejt. Normalny mężczyzna by przeszedł na priw, w dzisiejszych czasach jest tyle do wyboru. Nie kasuja, nikt się nie wtrąca. Nie zależy ci na niej i jej komforcie tylko na czym innym 😎

Zakładając konto dostaliśmy przywilej korzystania z forum jak i komunikatora, więc nie spinaj się tak. 😄

8 minut temu, Niczyja napisał:

Zrób z tych trzech jeden porządny. 😛 Wiem, że potrafisz, a resztę na złom to jeszcze zarobisz. 😄

Części nie pasujo. Albo doinwestowac albo na szrot.😂 I rozglądać sie za czymś lepszym które wydole i z małym przebiegiem. Jak z kobieto.😂😛

Gość gosc
2 minuty temu, Niczyja napisał:

Zakładając konto dostaliśmy przywilej korzystania z forum jak i komunikatora, więc nie spinaj się tak. 😄

Prawdziwa ameba... Przedtem nie mieliście GG, fb, @, ts, Skype, whats app, czy wiele innych komunikatorów? 😂😂😂

Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Prawdziwa ameba... Przedtem nie mieliście GG, fb, @, ts, Skype, whats app, czy wiele innych komunikatorów? 😂😂😂

Tak tak schowame sie pod gościem jak ty wylogu i bedzieme szczurzyć jak ty. 😂Weź te różowe tchórzu.😂

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W ten sposób ściągasz na innych hejt tej parki.

Nie czaje, że widmoki będą innych hejtować? Czy inni na kotków? 

4 minuty temu, 8SiIence8 napisał:

Części nie pasujo. Albo doinwestowac albo na szrot.😂 I rozglądać sie za czymś lepszym które wydole i z małym przebiegiem. Jak z kobieto.😂😛

Hehe, prawie tak. Tyle, że u kobiety licznika nie cofniesz, w aucie są na to sposoby.. tak słyszałam. 😄

4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, byś miło spędzał czas w naszym cieniu. 😛

16 minut temu, Niczyja napisał:

Gdybym się tym przejmowała, to pewnie już by mnie tu nie było. Uważam, że w życiu świetnie sobie radzę i tylko to się liczy. 😀

Wiem, że pomimo kobiecej subtelności może nawet silniejsza ode mnie jesteś. Psychicznie. Ciebie sie trzymam kurczowo niczym tonący wiesz dlaczego..tyle czasu wytrzymujesz ze mną, a cierpienie uszlachetnia..czas słabych zabija jednak nie Ciebie. 😘😄

16 minut temu, Niczyja napisał:

Wiem, że pomimo kobiecej subtelności może nawet silniejsza ode mnie jesteś. Psychicznie. Ciebie sie trzymam kurczowo niczym tonący wiesz dlaczego..tyle czasu wytrzymujesz ze mną, a cierpienie uszlachetnia..czas słabych zabija jednak nie Ciebie. 😘😄

Skarbie mamy drugo strone, czyli nawet jak odrzucona uległa amebka zablokuje to wystarczy przepchnąć i wskakujemy na kolejny poziom.😉 Uważaj na siebie później podlece może nawet podokuczać Ci.😘😂

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Szkoda mojego czasu na cb, nara

Nie rozumiesz mnie

A co tu jest do rozumienia wylogu liczyłaś na co ? Że coś wskórasz podjudzaniem? Login na flagowca albo wypad.✋

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować