Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jeśli kobiecie podoba się facet to będzie próbowała go poderwać?

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

jak nie są przystojni to wtedy albo są na jakichś wysokich stanowiskach albo mają kupę kasy albo jedno i drugie. Jak już kobieta decyduje się podrywać to kalkuluje sobie to by to się jej opłaciło. Nie łudźcie się...janusze przerzucający gruz na budowie z zakolami na pół czaszki nie są obiektem podrywu kobiet. 

Żadne niby stanowiska albo kasa. Mało to dziewczyn, którym podobał się po prostu jakiś chłopak i wzięły sprawy w swoje ręce? I są do dzisiaj szczęśliwe. A paniusie z przerośniętym ego dalej same.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Prawdę piszesz napisał:

A właśnie takim wydaje się niewiadomo co ,właśnie takie brzydoki są najgorsze .Przystojniak jak na niego spojrzysz to uśmiechnie się i ok a czasem przez przypadek jak na takiego brzydala popatrzysz to już klata wypięta i ma sie to za niewiadomo za co. Lustro ,wystarczy w lustro popatrzyc

Nie bredź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdę piszesz

Ci z tymi zakolami i kurduple wiecznie w kaszkietowkach to już gorzej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mało to dziewczyn, którym podobał się po prostu jakiś chłopak i wzięły sprawy w swoje ręce? I są do dzisiaj szczęśliwe. A paniusie z przerośniętym ego dalej same.  

odpowiadam - mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdę piszesz

O mamy kurdupla z zakolami ,a daj spokój . Idę stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Nie kobiecie nie wypada. Była by nazwana łatwą. Facet jest od zdobywania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

jak nie są przystojni to wtedy albo są na jakichś wysokich stanowiskach albo mają kupę kasy albo jedno i drugie. Jak już kobieta decyduje się podrywać to kalkuluje sobie to by to się jej opłaciło. Nie łudźcie się...janusze przerzucający gruz na budowie z zakolami na pół czaszki nie są obiektem podrywu kobiet. 

Ja jestem młody twarz przystojna ale trochę za szczupły, włosy mam wszystkie i zęby też. To mogę być obiektem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idalia
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba tylko tak próbujesz to tłumaczyć. Może nawet samej sobie. 

No właśnie, że nie. Od dzieciństwa byłam chorobliwie nieśmiała. Teraz jest może ciut lepiej w końcu studia, praca, chcąc nie chcąc większy kontakt z ludźmi. Poprostu pewniej się czuję pisząc tu niż bym miała gadać z kimś na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

odpowiadam - mało. 

wcale nie tak mało, to się zmienia, coraz mniej próżnych pseudoksiężniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosx napisał:

Nie kobiecie nie wypada. Była by nazwana łatwą. Facet jest od zdobywania. 

Nie facetowi nie wypada. Byłby nazwana łatwym. Kobieta jest od zdobywania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja jestem młody twarz przystojna ale trochę za szczupły, włosy mam wszystkie i zęby też. To mogę być obiektem? 

odpowiedz sobie na to pytanie na podstawie tego ile kobiet Cie podrywało...i będziesz mieć odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idalia
7 minut temu, Gość Prawdę piszesz napisał:

O mamy kurdupla z zakolami ,a daj spokój . Idę stąd

Nie każdy "kurdupel" jest brzydki i ma zakola. Tak jak nie każda niska dziewczyna jest brzydka. Pozatym nikt nie ma wpływu na własny wzrost, to że jesteś akurat wysoki/a to możesz tylko podziękować rodzicom, że ci dobre geny przekazali. Wielu z nas niestety zapomina o tym, że wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Czasami możesz mieć wszystko wygląd, kasę a zabraknie ci jednego najważniejszego zdrowia i co wtedy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoJust

Nastolatki o takich rzeczach nie myślą a na kafeterii to jest ich z 95 % tak sądzę po tym co czytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoJust

Mnie zwyzywali od 50 letnich Rur no i nie ma z kim dyskutować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

tak probuja podrywac jesli facet im sie podoba sam to wiele razy widzialem tylko kobiety bredza ze tak nie jest ale bzdura. Wiele razy mialem okazje zaobserwowac takie wydarzenia zeby bylo smieszniej jak facet jej sie podoba topotrafia robic naprawde najglupsze rzeczy na ktore nie zdobylby sie zaden normalny facet wzgledem kobiety (np pozyczac duze sumy pieneidzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak zaobserwuj

Kobieta która ma KLASĘ patrzy,obserwuje patrzy w oczy delikatnie sie zawstydza gdy ją lapiesz że się patrzy, udaje że wcale się nie patrzy ,smutnieje gdy nic nie robisz i wreszcie powoli wycofuje się myśląc że jest niechciana odtracona. Chowa się i cierpi tą milosc do ciebie. Szukaj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Tak zaobserwuj napisał:

Kobieta która ma KLASĘ patrzy,obserwuje patrzy w oczy delikatnie sie zawstydza gdy ją lapiesz że się patrzy, udaje że wcale się nie patrzy ,smutnieje gdy nic nie robisz i wreszcie powoli wycofuje się myśląc że jest niechciana odtracona. Chowa się i cierpi tą milosc do ciebie. Szukaj jej

Raczej kobieta która jest yebnięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ja jestem młody twarz przystojna ale trochę za szczupły, włosy mam wszystkie i zęby też. To mogę być obiektem? 

Tak ale nabierz trochę ciałka  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78
Dnia 6.12.2019 o 20:45, Gość gość napisał:

jak nie są przystojni to wtedy albo są na jakichś wysokich stanowiskach albo mają kupę kasy albo jedno i drugie. Jak już kobieta decyduje się podrywać to kalkuluje sobie to by to się jej opłaciło. Nie łudźcie się...janusze przerzucający gruz na budowie z zakolami na pół czaszki nie są obiektem podrywu kobiet. 

Nie oceniaj innych po wyglądzie bo ten Janusz z budowy może być czułym,empatycznym,troskliwym,szlachetnym partnerem a to że Bóg mu nie dał urody to nie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×