Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ewcia dlaczego zgłaszasz posty twojego priva z widmoczkiem

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Nie pozwólmy by hejtujące i blokujące trolle całkiem przejęły Ero

Dlaczego podnosisz ten hejterski temat?

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego podnosisz ten hejterski temat?

19 godzin temu, Laura_DeLoessian napisał:

Niczego nie zgłaszam 🙂

Co do meritum - oczywiście, że to prawda 🙂 Przecież informacja ta pochodzi od człowieka wiarygodnego 🙂 Po co się wbijałam? O matko, przecież to ero, chciałam od niego nudesy, to chyba oczywiste 😎 Jednak po namyśle, zmieniłam zdanie i poprosiłam o to samo kogoś z twardym członkiem... 😎

Nie żałujcie sobie 😉

Dziękuję osobom, które nie wchodzą w hejt tej pary hejterów 🙂

19 godzin temu, Laura_DeLoessian napisał:

Proszę uprzejmie moderację, żeby to zostawiła 🙂 Niech się wyżyją, aż kurz opadnie, inaczej będą tworzyć bez końca, bo ból tyłka jest wieczny 🙂 Dziękuję 🙂

Podniosłem jako przykład, żeby użytkownicy widzieli, jak można w pięknym stylu zaorać hejterów. Dzięki, Lauro! 🏆

• Like 1
  • Thanks 1

Gość gość
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Podniosłem jako przykład, żeby użytkownicy widzieli, jak można w pięknym stylu zaorać hejterów. Dzięki, Lauro! 🏆

Jesteś nienormalny uważając, że to jest piękny styl. Rozumiem, że w ten sposób sam dokuczasz innym. 

Gość gość
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Jeśli "innym" oznacza "hejterom", to zgadzam się z tobą, Gościu gościu

To źle o Tobie świadczy, bo jesteś jednym z hejterów jeżeli w taki sposób zwracasz się do innych. Stylem i kultrurą jest ignorowanie zaczepek. 

Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

To źle o Tobie świadczy, bo jesteś jednym z hejterów jeżeli w taki sposób zwracasz się do innych. Stylem i kultrurą jest ignorowanie zaczepek. 

Czasem ciężko ignorować nieustanne zaczepki i wydalanie danych.

1 godzinę temu, Puchacz Rolny napisał:

Dziękuję, Puchaczu. Doceniam, szczególnie, że napisanie pod nickiem.

Jedna uwaga, a właściwie dwie. Nie wyśmiewam się z żadnych małych pe/nisów, a już na pewno nie z żadnego raka (że co?). Moja kpina, biorąc pod uwagę kontekst, i tak miała wymiar delikatny.

A druga uwaga dla niekumatych, kumatych inaczej, mających trudności z czytaniem ironii. Łopatologicznie. Nie wbijałam się nigdzie i nigdy temu facetowi na żaden priv. Opowiedziałam niedawno na forum lekką historyjkę, dotyczącą zdarzenia na moim privie z dwoma osobami, z którymi korespondowałam, miałam je obie w liście kontaktów, znałam je (i znam) nawet z twarzy. W jaki sposób ten kłamliwy człowiek włączył w to swoją osobę - nie mam pojęcia. Pewnie sporo o tym fantazjował.

• Like 1

42 minuty temu, Laura_DeLoessian napisał:

Dziękuję, Puchaczu. Doceniam, szczególnie, że napisanie pod nickiem.

Jedna uwaga, a właściwie dwie. Nie wyśmiewam się z żadnych małych pe/nisów, a już na pewno nie z żadnego raka (że co?). Moja kpina, biorąc pod uwagę kontekst, i tak miała wymiar delikatny.

A druga uwaga dla niekumatych, kumatych inaczej, mających trudności z czytaniem ironii. Łopatologicznie. Nie wbijałam się nigdzie i nigdy temu facetowi na żaden priv. Opowiedziałam niedawno na forum lekką historyjkę, dotyczącą zdarzenia na moim privie z dwoma osobami, z którymi korespondowałam, miałam je obie w liście kontaktów, znałam je (i znam) nawet z twarzy. W jaki sposób ten kłamliwy człowiek włączył w to swoją osobę - nie mam pojęcia. Pewnie sporo o tym fantazjował.

To po co wbijałaś sie do mnie na @ niby omyłkowo. Masz do mnie nie pisać na @ dotarło ? A analnemu przekaż, że straci wszystko na czym mu zależało/y. Ty naprawdę myślisz, że większym problemem jest namierzyć ciebie czy tego łosia. Wytłumaczy mi z detalami wjazdy na rodzinę i inne jego manewry. Miał cham złoty róg i ty i twoje protegowane. Grajmy w otwarte karty, bo ta wasza maskarada robi sie jak flaki z olejem. 😂

Gość gość
2 minuty temu, 8SiIence8 napisał:

To po co wbijałaś sie do mnie na @ niby omyłkowo.

Napisała, ze Ci sie nie wbijała psycholu.

Gość gość
4 minuty temu, 8SiIence8 napisał:

To po co wbijałaś sie do mnie na @ niby omyłkowo. 

Można na legalu wbić się na Twój komunikator?  🤔 🤗 😳 😽 😁

Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Napisała, ze Ci sie nie wbijała psycholu.

Kiedyś napisała, że widziała ufo.

A co miała napisać asekuruje sie, że niby przez pomyłkę i ciekawe skąd w jej historii był mój adres @. Teraz tłumaczy sie pokrętnie i pewnie liczyła, że coś ugra dla anala na potrzeby wyhejtowania mnie. 😂 Ułomka jakich mało, a taka była "ę" "ą" a tu mam do czynienia z następną amebką.😂 I jeszcze sie wspomaga z gościa bo a nuż widelec coś wskóra.😂

12 minut temu, 8SiIence8 napisał:

To po co wbijałaś sie do mnie na @ niby omyłkowo. Masz do mnie nie pisać na @ dotarło ?

Moje tłumaczenie, że ten mail rzekomo ode mnie istnieje tylko w Twojej zaburzonej głowie i nigdy go nie było, jest stratą czasu. Ale na pewno z łatwością odszukasz go w swoich przepastnych teczkach i zaprezentujesz 🙂 Nie rozumiesz słowa pisanego i jesteś psychicznie chory. Mogę Ci nawet współczuć.

Gdybym pisała do takich jak Ty na priv (niegodnych zaufania w najmniejszym stopniu), to bym tu nie chadzała do tej pory, niczego nie musząc się obawiać 🙂 Jestem pewna, że nie kumałeś w przeszłości, dlaczego rozmawiam z Tobą, ale w przeciwieństwie do reszty Twych rozmówczyń, nie wykazuję żadnego zainteresowania privem, ani rozwojem znajomości z Tobą. Cóż, ja jestem zwyczajnie mądra. Wiem, do czego który facet się nadaje. Ty nadajesz się do forum i niczego innego.

Niegdyś myślałam, że dobrocią można Ci pomóc. Nie można 🙂

• Like 1
  • Haha 1

Gość gość
8 minut temu, 8SiIence8 napisał:

A co miała napisać asekuruje sie, że niby przez pomyłkę i ciekawe skąd w jej historii był mój adres @. Teraz tłumaczy sie pokrętnie i pewnie liczyła, że coś ugra dla anala na potrzeby wyhejtowania mnie. 😂 Ułomka jakich mało, a taka była "ę" "ą" a tu mam do czynienia z następną amebką.😂 I jeszcze sie wspomaga z gościa bo a nuż widelec coś wskóra.😂

dowody albo s/p/i/e/r/t/a/l/a/j

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Eve nie boisz się że on w końcu zdobędzie wasze dane z Arki?

Gościu, on nie ma danych z arki 😉 Ale nawet gdyby coś, to co mam według Ciebie zrobić? Siedzieć jak mysz pod miotłą, bo zaburzony człowiek nęka mnie urojeniami? No właśnie.

• Like 1
  • Haha 1

Gość gość
8 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Gościu, on nie ma danych z arki 😉 Ale nawet gdyby coś, to co mam według Ciebie zrobić? Siedzieć jak mysz pod miotłą, bo zaburzony człowiek nęka mnie urojeniami? No właśnie.

🏆

Gość gość
16 minut temu, 8SiIence8 napisał:

A co miała napisać asekuruje sie, że niby przez pomyłkę i ciekawe skąd w jej historii był mój adres @.

Jaki twój adres @ , dowody, skriny albo wiesz co możesz zrobic nałogowy jaraczu trawy.

Szarżują na tych privach, że już nie wiedzą, co i do kogo wysyłają. 😄 Gdyby taki błąd miał miejsce w pracy, to z roboty by się wyleciało.

Gość gość
2 minuty temu, Niczyja napisał:

Szarżują na tych privach, że już nie wiedzą, co i do kogo wysyłają. 😄 Gdyby taki błąd miał miejsce w pracy, to z roboty by się wyleciało.

Głupia i naiwna kobieto😎 

7 minut temu, Gość gość napisał:

Jaki twój adres @ , dowody, skriny albo wiesz co możesz zrobic nałogowy jaraczu trawy.

Zapytaj Eve analu co wypisywała do mnie przecież gracie do jednej bramki.😂 Opowiedz też społeczeństwu jak wrzuciłeś dane władki w nadziei aby mnie pogrążyć.😂Znowu w życiu wam nie wyszło, a ja nie Wolf czy Magda aby mnie wmanewrować w wasze intrygi.😂

3 minuty temu, 8SiIence8 napisał:

Zapytaj Eve analu co wypisywała do mnie przecież gracie do jednej bramki.😂 Opowiedz też społeczeństwu jak wrzuciłeś dane władki w nadziei aby mnie pogrążyć.😂Znowu w życiu wam nie wyszło, a ja nie Wolf czy Magda aby mnie wmanewrować w wasze intrygi.😂

Ja chętnie się dowiem, co do Ciebie wypisywałam :) Dowody, Widmo :)

• Thanks 1
  • Haha 1

Eve no to wklej im tego emajla pomyłkowego i każdy sobie oceni skoro twój przyjaciel anal na wylogu aż tak domaga sie dowodów. Na co liczysz, że ja wrzuce priva a później ogłosicie że wywalam priv zamydlając wątek jak mi sie narzucałaś.😂

Jeszcze kwestia dobra o którym tyle trąbisz. Dobrem nazywasz intrygi gdzie ty i analny z loginów silicie sie na poprawność polityczną, a z wyloga chlew. Kto kupi wasze manipulację. 😂 Obstawiam, ze tacy jak ty i anal poświęcicie nawet swój marny żywot byleby pohejtować tutaj. A tym bardziej, że oboje macie loginy a więc wasza rejestracja odbyła sie bez żadnego maskowania.😂

6 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Ja chętnie się dowiem, co do Ciebie wypisywałam 🙂 Dowody, Widmo 🙂

Przecież o to chodzi tobie i analowi abym to ja okazał sie tym co wrzuca prywate. I tym sposobem zamydlicie główny wątek. No wrzuć im tego emaila rzekomo pomyłkowego przecież jesteś taaaaaka prawa.😂Aha może twój anonimowy obrońca zdobyłby sie na odrobinę odwagi i zalogowałby sie na flagowca.😂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować