Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczynki znacie cos NAPRAWDE dobrego by zregenerowac dłonie

Polecane posty

Gość gość

Doprowadziłam je do masakrycznego stanu. Mam miejscami grubą skórę co pęka do głębokiej ranki albo czerwone plamy jak łuszczyca co pękają, pięką jak ch olera. Mam taką robotę że często myję ręce i ciągle wysuszam i znowu jest tragedia. Zwykłe kremy do rąk nie pomagają tylko pieką jak cho lera. Znacie moze i polecicie cos na taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla

Mi w zimie tez się robi masakra na rękach i z drogeryjnych kremów jedyne co pomaga to neutrogena, ale ta o skoncentrowanej formule (inne są jak zwykle kremy). Chociaż to co piszesz brzmi kiepsko, jak jest naprawdę źle to może dermatolog by przepisał jakiś apteczny, ale najpierw spróbuj tej neutrogeny (paru osobom ze strasznie suchymi dłońmi tez ja poleciłam i mi potem dziękowały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze jakis tlusty krem plus rekawiczki bawelniane na noc?przed nalozeniem kremu zrob peeling. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wypróbuj z apteki krem mediderm, nie pamietam ile kosztuje, ale nie jest drogi a potrafi zdzialac cuda, co roku mam ten sam problem, tez ciagle myje rece i tez mam rany na dloniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Tylko własnie jak mam dac dermatologowi 120 za wizytę to za to mogę sobie wypasiony krem czy masc kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Maść vitaminowa za 4zl z apteki. Uzwaj jako kremu i na noc gruba warstwa i rękawiczki. Ja na stopy robię takie kuracje plus spanie w skarpetkach od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podgrzana parafina + rekawiczki na noc. Krem SoS z Lidla za 4 złote 😁 smarować jak najczęściej. Ma konsystencję wazeliny ale lepszy od wszystkich markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Też polecam Mediderm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pierścionkowa dama

Próbowałam różnych kremów ale od dłuższego czasu tylko Ziaja kozie mleko mi pomaga. Jestem zaskoczona bo to tani krem ale mi naprawdę pomógł na suche dłonie i skórki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko spróbuj najpierw mojej kuracji 🙂 kup w aptece maść/krem retimax 1500, to kosztuje kilka złotych, może 6-7. Smaruj ręce na noc, rano, w ciągu dnia przez kilka dni, później tylko na noc przez dłuższy nawet czas. Z kremów najlepszy jak dotad krem mialam z zeptera, lubię też neutrogene. Najpierw jednak podlecz ręce retimax 1500. Jestem prawie pewna, że szybko odzyskasz piękne dłonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz cukrzycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bephanten sensiderm. Super jest. Mam egzeme i azs i to bardzo pomaga mi na dlonie. Na opuszkach palcow skora pekala mi do miesa, caly naskorek schodzil. I polecam na noc wysmarowanie dloni olejem ze slodkich migdalow. On jest m.in. w tym bephantenie. Nie ma tak silnego dzialania, ale rano skora dloni jest miekka i przyjemna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×