Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TXT

Straszne wypadanie włosów w trakcie ciąży

Polecane posty

Gość TXT

Dziewczyny, czy któraś z Was ma taki problem? Jestem w 20 tygodniu, od około 11-12 tygodnia strasznie wylatują mi włosy.

Oczywiście wiem, że to hormony i raczej nic się nie poradzi, ale to co się dzieje, coraz bardziej mnie przeraża. To już drugi miesiąc, gdzie lecą garściami, nie szarpię ich, bardzo delikatnie czeszę, nie suszę suszarką, stosuję maseczki i nic, zupełnie nic. Jak tak dalej pójdzie, to do porodu chyba będę prawie łysa. Zgłaszałam to mojemu lekarzowi, ale on twierdzi, że to ciąża i hormony i trzeba po prostu przetrwać. Po porodzie też wylatują, hormony szaleją, ale czy mnie muszą wypadać JUŻ TERAZ? CZEMU AŻ DWA RAZY? Niektórym dziewczynom wręcz gęstnieją, a ja...

Czy można coś na to poradzić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi wręcz przeciwnie, nie wypadaly w ogóle, miałam gęste włosy jak nigdy wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazwyczaj wlosy nie wypadaja prawie wcale, gestnieja, a po ciazy wypadaja te,ktore w trakcie ciazy nie wypadly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

wypada jeden wyrasta drugi, stąd baby hair po porodach. Kup (lub zmień) zestaw witamin które zażywasz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi wręcz przeciwnie, nie wypadaly w ogóle, miałam gęste włosy jak nigdy wcześniej. 

Ta jasne, i do pasa ci urosły 😂😂 Człowiek rodzi się z określoną liczbą mieszków  włosowych, włos rośnie średnio cm na miesiąc, jak pomnożyć przez 9 to szału niema.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Zazwyczaj wlosy nie wypadaja prawie wcale, gestnieja, a po ciazy wypadaja te,ktore w trakcie ciazy nie wypadly 

Następna roszponka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×