Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Analbvetyzm

To takie smutne że w wieku 30 lat Wiem na 100% że będę do końca życia sam

Polecane posty

Gość Analbvetyzm

Nie mam totalnie powodzenia mialem tylko jedną kobietę która mnie zostawiła 5 lat temu zdradzając mnie na lewo i prawo od tego czasu próbowałem kilka razy jakąś poderwać zawsze dostawałem kosza, jestem przekonany na 100% że do końca życia pozostanie już sam  to takie smutne ,dla mnie obecnie życie nie ma większej wartości żyjąc w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon

Wielu facetów ma podobny problem, niestety tylko kobiety mają ten komfort ze nigdy nie są same albo żyją w celibacie  (chyba ze z wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Analbvetyzm napisał:

To takie smutne że w wieku 30 lat [...]

...brakuje samoświadomości i człowiek sam siebie skreśla.

22 minuty temu, Gość Analbvetyzm napisał:

Nie mam totalnie powodzenia [...]

Wysnuj refleksje, wyciągnij wnioski i napraw w sobie to, co Ci stoi na przeszkodzie.

22 minuty temu, Gość Analbvetyzm napisał:

[...] próbowałem kilka razy jakąś poderwać zawsze dostawałem kosza [...]

Ponieważ kobiet się nie ''podrywa'', tylko do siebie przyciąga będąc najlepszą swoją wersją. Rozwój osobisty, wielowymiarowa praca nad sobą, by być męskim i 'jakimś', mieć charakter, postawę, styl, poglądy, zainteresowania, perspektywy. Szlifować umiejętności społeczne, doświadczać życia, poznawać nowych ludzi. Na tym trzeba się skupić przede wszystkim, a wtedy partnerka znajdzie się sama, przy okazji.

22 minuty temu, Gość Analbvetyzm napisał:

[...] dla mnie obecnie życie nie ma większej wartości żyjąc w ten sposób

Ograniczając się w ten sposób i uzależniając się od drugiej osoby zawsze będziesz nieszczęśliwy, nie wspominając, że takie podejście jest odpychające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analsabetz

nenash robilem wszystko i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×